Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Kandaul69
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár a rád svou ženu ukazuji jiným mužům.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1986

Wellness Infinit Maximus Brno

Příspěvek od Kandaul69 »

Ahoj, chystáme se s manželkou v pátek do wellness v Brně. Najde se inteligentní charismatický muž, který by chtěl navázat kontakt? Budeme se těšit.
DoTrojky
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Manželský pár hlidame holku do trojky.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od DoTrojky »

Ahoj. Našel by se tu nikdo, kdo by pustil své manželku k nám do trojky s moji manželkou?
Detaily v podpisu dole)
Díky
Hledáme Ženu/slečnu/holku do trojky
Inzerat najdeš tady 👉 https://kandaulismus.cz/viewtopic.php?p=112739#p112739
ps. Pujčiš nam svoje manzelku? 😏
Nova holka
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Hledám inspiraci pro partnera

Příspěvek od Nova holka »

Ahoj, najdeme tu nějaký par z orlickoustecka na přátelství? Společné výlety, grilování a vymenovani si sexuálních zážitku a sdílení tohoto životního směru. ( dal se fantazii meze nekladou)
My jsme mladý par 25 a 29 s malým dítětem.
bodylupus
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Mám rád tradiční i netradiční hrátky. Napiš, dozvíš se víc.

Seznamka reálná

Příspěvek od bodylupus »

DOM 46 let hledá subinku, sub pár na setkávání, lekce, hraní, výchovu. Dlouhodobě. Pce, HK, Chrudim, Vysočina, ale mohu zajet i dále. Chce tvoje partnerka netradiční zážitky? Napiš. Více v SZ.
nyk24
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od nyk24 »

Ahoj,
hledám holku z brna, která by mě zamknula do klícky.
je mi 22 let
Otroque
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=222

Seznamka reálná

Příspěvek od Otroque »

Dobrý večer Madam. Pokorně tu hledám pohodovou dominantní (ideálně) dámu, která má smysl pro humor, ráda se směje, aspoň trošku sportuje a občas někam vyrazí na výlet. Jsem z Prahy, 187cm. Rád bych našel slečnu, dámu, která je víc než v pohodě s tím, že ji chce její přítel dělat občas otroka. Rád bych se posunul v oblasti psychického deptání a sexuální frustrace. Mám zkušenosti s krátkodobým uzamknutí v pásu cudnosti a rád bych, kdyby mne přítelkyně provedla i třeba týdenním nebo delším zamknutím. Jsem pak velice submisivní, vstřícný a pokorný, plně oddaný a předurčen starat se na maximum o svou přítelkyni. Doma uklízím, peru, žehlím, nakupuji, masíruji. Taxikaření večer s odvozem MAdam za zábavou také není problém. Jsem přesný, motivovaný a v minulosti již jako otrok používán.děkuji za odpověď.
kmarekkk

Příspěvek od kmarekkk »

Hledam pro sveho panicku z paru kde on se rad kouka.Je mne 40 let a jsem z Prahy Filip
Obrázek
sawyer91

Příspěvek od sawyer91 »

Bull z okolí Prahy, Kladna s velkým pérem 20+? Foto do SZ.
Jsme pár 28.
sikovny_bycek
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Som 37 rocny bull 180cm/90kg, pohodak, slusny, zdravy, darca krvy, so peknou vybavou 18cm/5cm , dost hruby. Som skor dominantny, ale viem byt aj romanticky. Hladam par kde by som uspokojoval panicku k spokojnosti vsetkych. Poprad, Liptov, Tatry

Příspěvek od sikovny_bycek »

Ahoj, som Bull, mam 38 rokov z Popradu. Hladam parik, kde chlap poskytne svoju zienku na fajne milovanie. Som diskretny , slusny, vsetko je o dohode.
Ja 180 cm, 95 kg, Som dominantny.
taylor17
Pár slov o nás: Zkušenosti již mám a rád bych našel po delší době fajn rozumný pár z Novojičínska a okolí či Prahy.

Příspěvek od taylor17 »

Ahoj, tak zkusím i já, třeba se zde najde někdo fajn, kdo neuvažuje jen tím jedním (potažmo více) orgány :-) Je mi čerstvě 33, normální postava, v hlavě vše srovnáno. Diskrétnost 100% zaručuji a i požaduji. Hledám fajn pár z Prahy, kde to není o bezhlavém "šukání" ale i tom si mít co říct, experimentovat dle chuti, občas vyrazit na kafe/pivko večer, zajít do sauny. Zkušenosti již nějaké mám (dva páry, jeden kanda, druhý cuckold), ale je to několik let zpět a od té doby se mi již nepodařilo najít někoho fajn. Určitě bych se nařadil jako bull ale zase ani sub. Rád pomáhám objevovat a plnit přání právě páru (takové ideální nastavení). Také chodím darovat plazmu, tedy základní přehled o zdravotním stavu mám a promiskuitní nejsem. Beru to tak, že sex má být o vzrušení, energii a sympatiích. Jsem sice z druhé strany republiky (Novojičínsko), ale pracovně jsem v Praze vpodstatě každý týden a mívám volné večer mnohdy. Pokud by se zde našel fajn pár, který by rád popovídal ať již online či fyzicky, rád se seznámím. Vždy říkám, že nejhorší co se stane je, že si dáme kafe a jdeme domů. Pro doplnění, profil na amatérech je stejný nick jako zde, tedy Taylor17. Mějte se fajn a užívejte krás života :-)
Odpovědět