Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Kalo83
Příspěvky: 33
Registrován: sob 12. říj 2019 16:30:24
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Kalo83 »

Hledám chlapa který by se nebál dostat pod kůži mojí manželce. Předem upozorňuji, že nejde o rychlou akci ale o dlouhodobější seznamování. Manželce jsem oficiálně dovolil kamaráda/milence, nebyla proti....
Dřívější snaha o hledání ale vždy skočila divnou komunikací a postupnou nesympatií z jeho strany.
Ten kdo se necítí na dlouhodobější komunikaci a chce okamžitou akcí tak může hledat jinde !!
Chci aby měla pocit že ji sám někdo oslovil třeba na sociální síti nebo i jinou formou. Po předání kontaktu na ní se v tom již nebudu angažovat. Jako třešničku na dortu budu považovat er.fotku od tebe v její přítomnosti....
Pár požadavků na tebe: věk 28-35 let, výška min 176cm,IQ udržovaná postava.... vše ostatní je na chemii..
Manželka: 30let,174/85, hnědé vlasy, hnědé oči, nosí brýle, větší prsa, pěkný zadek, postava celkově krev a mléko.
Jsme ze Severu Čech/Ústecko....
Jestli někoho zaujala tahle forma seznamování tak si můžeme napsat víc ve vzkazech.
ondras6969
Příspěvky: 6
Registrován: sob 24. dub 2021 7:41:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od ondras6969 »

Ahoj, je mi 22 a hledám pro sebe a svou mladou přítelkyni kamaráda, jak se říká "rodinného přítele", pro každou srandu a časem při vzájemných sympatiích i každou špatnost. Mám lehké sklony ke kandaulismu a láká mě znovu zažít trojku s klukem. Nejde mi však o poznání někoho pouze na sex, ale chci poznat kamaráda, se kterým můžeme zajít na pivko, pozvat ho na grilovačku a můžu mu věřit, stejně tak moje přítelkyně. My oba studenti, normální postavy. Pokud jsi ze Zlína nebo blízkého okolí a jsi nezadaný, max do 24-25 let, tak napiš :)
Uživatelský avatar
wuwuw
Příspěvky: 45
Registrován: pon 28. pro 2015 13:44:05
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledám cuckold pár, kde on nebo oba jsou sub. Před mým příchodem mi svou manželku připraví , vykoupe, oholí, obleče do sexy prádla, přijde mi nahý otevřít, bude nám posluhovat, připraví jí lízáním , zavede mi ptáka dovnitř, bude jí držet nohy...
Bydliště: Praha

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od wuwuw »

Hledám cuckold pár, kde on nebo oba jsou sub. Před mým příchodem mi svou manželku připraví , vykoupe, oholí, obleče do sexy prádla, přijde mi nahý otevřít, bude nám posluhovat, připraví jí lízáním , zavede mi ptáka dovnitř, bude jí držet nohy od sebe, bude mít její hlavu na svém klíně, když se jí budu stříkat semeno na obličej a přímo do pusy.. Najdu pár na reál, trvalejší vztah.....?
tomgo
Příspěvky: 5
Registrován: sob 07. zář 2019 17:33:51
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád bych našel partnerku pro vyvážený vztah.
Bydliště: Plzeň

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od tomgo »

Zdravím Vás milé ženy,

Jsem nekonfliktní, pohodový chlap co by rád našel vhodný protějšek na vážný a hlavně pevný vztah. Jelikož časem bych rád společně budoval vztah kandaulista - hot wife. Mezi mé zájmy patří cestování, turistika, kultura, deskové hry, BDSM a jiné. V intimnostech nemám rád nudu a rád je zpestřuji, což ne vždy se sejde i u protějšku :-(
Důvěra, úcta, otevřená komunikace, vzájemná podpora a starostlivost je pro mě nepostradatelná pro dobře fungující vztah a obzvlášť ten kandaulista - hot wife.
Teď trochu technických parametrů :-) mám 39 let, 182 cm, 93 kg, VŠ, 100% samostatný, galnatí muž.
Hledám rozumnou ženu, která ví, že na vztahu se pracuje z obou stran a je otevřená k poznávání všeho co život dokáže přinést.

Pokud jsem Tě trochu zaujal budu se těšit na odpověď.
damon-king
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. kvě 2021 19:05:21
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od damon-king »

Ahoj, jak mám v profilu, jsem bull.
Mám za sebou 2 vztahy, jednou hotwife cuckold a já bull, podruhé spíš kandaulista a slutwife a zase já jako bull. Nějaké zkušenosti teda už mám. pokud je tady nějaký pár, bez ohledu na věk, tak se rád seznámim. Ze zkušenosti vim, že na těhle věcech je nejdůležitější důvěra a poznání toho druhýho, takže ani nepředpokládám, že si napíšem a skočíme na to:). Napíšem si, když si sednem, tak se sejdem, dáme kafe, nebo jídlo a uvidíme, jak zapracuje chemie.

Krátce o mě:
Jsem jako bull dominantní, ale myslím, že žádnej extrém. Rád lyžuju, jezdim na kole a sport obecně mi neni cizí. Mám ve zvyku řešit věci na přímo a upřímně. Nenaznačuju, když něco řeknu, tak to myslím přesně tak, jak to říkám. Jsem nekuřák, piju jen příležitostně, ale umím si vychutnat třeba dobrý víno, nebo whisky:). Zdravý je u mě samozřejmostí. Miluju humor jakéhokoliv rázu:).

Pokud jsem tady nějaký pár aspoň trochu zaujal, nebo třeba jen tebe a chceš poradit, jak to podat partnerovi, nebo partnerce, tak napiš:).
bull brno
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. úno 2021 4:09:49
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od bull brno »

Ahoj, kandaulismus jsem objevil teprve nedávno a rozhodl jsem se, že bych to chtěl zkusit. Jsem 21 letý kluk z brna a hledám pár, kde ona by byla moje milenka. Napište mi do sz a domluvíme se.
Janka041
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09. říj 2019 6:47:11
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsem ráda subka

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Janka041 »

jsem ráda mučená kurvička subka jsem vdaná láká mě být ničená před mým manželem klidně nebo jinde plnněá semenem a polykat vše semeno i piss komukoli na povel a miluji bolest krutou na mých prsou
Iginla29
Příspěvky: 41
Registrován: ned 11. dub 2021 9:45:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Iginla29 »

Jsme udrzovany a sportovne zalozeny kanda par. Manzelka 48 let, manzel 58 let. Hledame podobne zalozeny par v okoli Prahy za ucelem povidani,pratelstvi,vymeny zkusenosti,atd. Nebranime se ani vzajemnemu sledovani se pri sexu nebo i neco vice.
Obrázek

Obrázek
andru77
Příspěvky: 147
Registrován: úte 06. bře 2018 0:59:17
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha 9

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od andru77 »

Ahoj :) někdo z Prahy, kdo má tlustou manželku ? Pořádnou baculi a chce se o ní podělit ?
Bull007
Příspěvky: 72
Registrován: ned 16. kvě 2021 12:00:48
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Bull007 »

Někdo okolí Brna?
Kdo by to chtěl dělat před někým kdo je bude sledovat u toho?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů