Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
vzdyavsude
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. dub 2021 0:07:49
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Hledám hotwife pro život

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od vzdyavsude »

Najde zde cuckold nějakou hotwife? Jsem z Moravy
willshow
Příspěvky: 16
Registrován: pon 12. dub 2021 16:51:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od willshow »

Ahoj, nejaka rozumna vypomoc do trojky z Breclavska by se nenasla?
niord
Příspěvky: 39
Registrován: stř 28. dub 2021 22:07:41
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní a rád to dělám naostro.

Dominantní bull

Příspěvek od niord »

Ahoj všem, jsem dominantní bull z Prahy, 48/178, mobilní, takže pro mě není problém i někam pravidelně jezdit. Hledám pár, kde oba chtějí pro ženu takového milence pro dlouhodobý vztah. Kladný postoj k nechráněnému sexu výhodou!
Vondram
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. dub 2018 6:59:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rad se dívám když to manželce děla někdo jiný a je u toho fakt vzrusena

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Vondram »

Aho, hledám zde někoho z Prahy a okolí kdo svede mojí manželku a bude si s ní pěkně užívat. Manželka o tom neví, ale chci jí dopřát i jiného chlapa, protože to má moc ráda. Z mé strany zajistím maximální součinnost. Manželka 46/178 běžné postavy prsa č. 5. Pouze seriózní a vážné nabídky.
Mrmadden99
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04. dub 2021 17:26:35
Role ženy: ženu nemám

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Mrmadden99 »

Ahojte, najde sa tu kanda pár ze Zlína a okolí ktorý hľadá mladého bulla športovej postavy?
Lavey18
Příspěvky: 101
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Lavey18 »

Realny, inteligentni a pohledny muz nebo par na spolecny sex? My 47/176/95 hola hlava a strniste s bradkou a ona 42/174/74/3 dlouhe cerne vlasy, modre oci. Idealne Ustecky kraj, pripadne Praha.
Uživatelský avatar
nudelover
Příspěvky: 51
Registrován: ned 28. dub 2019 16:56:36
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Zenaty , VS, hlada par na sex....
Bydliště: Kosice Juh

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od nudelover »

Ahoj, sympaticky parik z okolia Kosic dlhodobo. Sprijemnime si spolocne chvile bez narusenia sukromia a zdravia ? Ja 43 r 183/82 zenaty z Kosic .
petrpetr528
Příspěvky: 271
Registrován: stř 12. lis 2014 22:03:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od petrpetr528 »

Ahoj,někdo by sváděl moji manželku?Rakovnicko
28kanda
Příspěvky: 12
Registrován: stř 07. říj 2020 9:18:53
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od 28kanda »

Tak po delší době opět zkouším.
Já a žena oba 35 let. Hledáme společného kamaráda, ze kterého by se po vzájemných sympatiích stál náš společník pro občasné zpestření sexuálních hrátek...trojka. Nejsem typ, který by se nezapojil a nejsem sub, jen aby bylo jasno. Požadujeme sympaťáka, sportovní postava kolem 35..max.40 let-ne starší, vyšší postava cca 185cm. Vybaven kolem 15/4cm. Zdráv a nekuřák. Max. Brno a Olomouc a popř. někde mezi. Nespěcháme, takže žádné tlačení na pilu a čtěte pozorně a potom pište a prosím rozumné odpovědi...tzn. nepište mladíci pod věkovou hranici, fotky péra si jako první odpověď taky nechte a ti co jsou víc obdaření, tak gratuluju, ale nepíšu tam ty požadavky jen tak pro nic.
kancu64
Příspěvky: 14
Registrován: pon 25. bře 2019 17:53:44
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: hledám hotwife

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od kancu64 »

Hledám fajn ženu 46+, které by vyhovoval vztah s mužem, který by jí umožnil užívat si sexu i s jinými muži a bude schopna brát tuto moji úchylku (kandaulista/cuckold, jsem od každého trochu a ani jedno úplně) a vše s ní spojené jako plus. Přál bych si pohodový férový vztah založený na vzájemném pochopení, sdílení, se spoustou společných aktivit, zážitků a rozhodně ne jen těch, proč dávám inzerát na tento server. Jsem 56/182/96 Praha.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů