Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Seznamka reálná

Příspěvek od master »

Zde pište inzeráty na reálné seznámení. Napište pár slov o Vás a popište co nejlépe, koho a co hledáte. Snažte se dostatečně popsat jak vypadáte, případně přiložte i fotku. Je zakázáno vkládat telefonní čísla, emaily a kontakty, které lze zneužít a u kterých není možné ověřit, komu skutečně patří. Každý uživatel má možnost komunikovat s ostatními prostřednictvím interní pošty, kterou lze přesměrovat na email, který jste vyplnili při registraci, není proto důvod vkládat sem emaily a mobilní čísla.

Dopisování a fantazie sem nepatří, takové inzeráty vkládejte do tématu seznamka virtuální.
Špatně zařazené inzeráty, stejně jako inzerce odporující pravidlům bude smazána.

Do seznamky nevkládejte odpovědi. Pokud vás nějaký inzerát zaujal, napište uživateli přímo, kliknutím na ikonu obálky mu napíšete soukromou zprávu!!! Odpovědi do seznamky budou mazány.

Jak kontaktovat uživatele - odpovědět na inzerát?

Klikněte na jeho jméno, otevře se jeho profil a v dolní části uvidíte :

KONTAKTOVAT UŽIVATELE MASTER
E-mailová adresa:Poslat e-mail uživateli
SZ:Poslat soukromou zprávu

Zajímá vás "Poslat soukromou zprávu". Klikněte a napište mu vzkaz, do jeho soukromé schránky.
UDRŽUJME SEZNAMKU PŘEHLEDNOU, POVÍDAT SI MŮŽETE V SOUKROMÍ.






Pro idioty ještě jednou, naposledy :

DO SEZNAMKY SE NEODPOVÍDÁ
DO SEZNAMKY SE NEODPOVÍDÁ
DO SEZNAMKY SE NEODPOVÍDÁ
Administrátor webu kandaulismus.cz
Donattelom
Příspěvky: 101
Registrován: pon 19. pro 2016 21:44:33
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: dominantní ale dopřávající
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1425
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Donattelom »

Tak já tedy začnu :) Hledám v tomto fóru dva, tedy pár, kvůli kterému je toto téma založeno:) Rád najdu někoho s kým si budeme rozumět a naplňovat naše představy ke spokojenosti všech :) Východní Čechy okolí HK TU.. Dojezdová vzdálenost kvůli dlouhodobému přátelství cca 100 km. MB je 70 km:) například. Můj věk 43 let a vzájemné sympatie určitě mají váhu:)
mustang
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03. úno 2015 20:16:39

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od mustang »

Ahoj. Ja má predstavu o reálnej zoznamke s manželským párom 40+, kde ona chce skúsiť spestrenie s milencom a on jej to dopraje. Obaja sú kreatívny v tomto smere, on nežiarli a dokonca ho to inšpiruje. Ideálne dlhodobé priateľstvo, kde to spoločne plánujeme a užívame s diskrétne v trojuholníku MMŽ.Ja 49 r., 192 cm, 91 kg, péro 20/5, zdravý, dominantný, VŠ. Zdôrazňujem, len manželský pár a ja..
Uživatelský avatar
wuwuw
Příspěvky: 45
Registrován: pon 28. pro 2015 13:44:05
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledám cuckold pár, kde on nebo oba jsou sub. Před mým příchodem mi svou manželku připraví , vykoupe, oholí, obleče do sexy prádla, přijde mi nahý otevřít, bude nám posluhovat, připraví jí lízáním , zavede mi ptáka dovnitř, bude jí držet nohy...
Bydliště: Praha

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od wuwuw »

Hledám cuckold pár, kde on nebo oba jsou sub. Před mým příchodem mi svou manželku připraví , vykoupe, oholí, obleče do sexy prádla, přijde mi nahý otevřít, bude nám posluhovat, připraví jí lízáním , zavede mi ptáka dovnitř, bude jí držet nohy od sebe, bude mít její hlavu na svém klíně, když se jí budu stříkat semeno na obličej a přímo do pusy.. Najdu pár na reál, trvalejší vztah.....?
kapokap
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08. úno 2017 10:55:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od kapokap »

[Brno a JM] Hledam na vztah par, kde ona je mladsi a stihla a on cuckold. On poslusne preda klic od sve klicky, zatimco s ni si budu delat co libo. Pri trose stesti se budes divat, jak je ta Tvoje se mnou tehotna. Casem uvidime, jak se vse pro vyvine.
KlukzBrna
Příspěvky: 19
Registrován: stř 16. bře 2016 11:32:26
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Dominantní Bull co hledá real!

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od KlukzBrna »

Zdravím všechny jsem 30 lety kluk z Brna normální postavy s vetší výbavou. Hledám pár který hledá rodného přítele.Jsem aktivní sportovní typ.Mam rád zábavu, dobré víno a společensky život. Samozřejmostí je 100%zdravotní stav,hygiena a diskretnost. Zkušenosti s kanda párem kde ona HW on cuckol mám dlouhodobé.Pokud se najde nějaký pár který jsem zaujal rád vyměním kontak a není nad osobní setkání.Popřípadě zodpovim všechny dotazy.Jsem Dominantní.
davidpr
Příspěvky: 87
Registrován: pát 26. zář 2014 10:59:32
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od davidpr »

Hledám touto cestou pár kde on je kanda nebo cuckold případně ženu která je nebo chce být HOTWIFE pro realné schůzky popřípadě psaní.
Je mi 36/175cm sportovní postavy, sympaťák a inteligent, zkušenosti v tomto vztahu mám, klícky k uzamčení cuckolda mám také, moje M 18/5 pokud by jste měli zájem napište rád odpovím na Vaše dotazy. Děkuji Daniel
nezkkluk
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. led 2017 10:23:59
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Nezkušený panic hledající zralý pár

Nezkušený panic

Příspěvek od nezkkluk »

Možná se vám to bude zdát divné, ale i v 25 letech jsem stále panic a tak bych rád našel nějaký zralý pár, který by mě provedl světem sexu a ukázal vše co je možné prožít. Nechal bych se vést... POUZE REAL A DLOUHODOBĚJŠÍ SETKÁVÁNÍ ...
Gumalatex
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. srp 2015 16:09:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Gumalatex »

davidpr píše:Hledám touto cestou pár kde on je kanda nebo cuckold případně ženu která je nebo chce být HOTWIFE pro realné schůzky popřípadě psaní.
Je mi 36/175cm sportovní postavy, sympaťák a inteligent, zkušenosti v tomto vztahu mám, klícky k uzamčení cuckolda mám také, moje M 18/5 pokud by jste měli zájem napište rád odpovím na Vaše dotazy. Děkuji Daniel
Ahoj jsem z Kolína, rádi tě poznáme
Já sub. Moje paní Hot.
bbw-gangbangmilf
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. úno 2017 0:12:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Miluju pozornost, zbožňuju gangbang a nemám partnera, který by mě ve finále láskyplně ojel.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od bbw-gangbangmilf »

Ahoj, hledám dominantního kandu, který mi bude rovnocenným životním partnerem, a občas spolu vyrazíme na swingers nebo jinou party, kde já si budu užívat s více muži a on si bude užívat pohledu na nás. Nebo mu o tom doma budu vyprávět. Chci, aby ten večer byl on ve mně poslední.

35/Praha/VŠ

Postavu mám zhruba takovou...
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fetisklukbrno, goryo, kancu64, Maxcuck18, Petr2345, RemusA4 a 11 hostů