Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Miky19
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Miky19 »

Ahoj Bohužel jsi zdaleka,promiň
Potepaj
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od Potepaj »

Ahoj, hledam fajn vybaveneho chlapa na “nahodne” seznameni s nami a pichani te moji, stihla bruneta 37 let, prsa 2. Ideal nekde, kdo vi o saune treba kde je trochu soukromi. Ona je koketa nema problem pichat s jinymi. Scenar bychom doladili spolu aby to klaplo. Praha a okoli.
Veth20

Příspěvek od Veth20 »

Ahoj, rád bych tu našel zdravýho a rozumnýho kamaráda, kterýho bych mohl pravidelně orálně uspokojovat, zatímco by se díval na fotky mé atraktivní přítelkyně, a kterej by si nedělal moc hlavu z toho, že mu to dělá chlap. Já 33/190/95, údajně sympaťák, vzdělanej, s fajn prací a normálním životem. Vše samozřejmě diskrétně a zpočátku bezpečně. Budu rád, když se někdo ozve. Foto M potěší, schopnost rozumný komunikace pak zcela nadchne :-). Jsem z Prahy.
Miky19

Příspěvek od Miky19 »

Jsi zdaleka
H05
Role muže: je BULL

Příspěvek od H05 »

Tento tyden slavim sve 37. narozeniny a rad bych tu poznal par( kanda ci cuck) nebo zenu (hw), ktery/a by mel zajem se sejit a nechat se pripadne poradne postrikat..samozrejme to nemusi skoncit jen u toho. Ustecko ci Praha
Obrázek

Obrázek

Obrázek
DoTrojky
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Manželský pár hlidame holku do trojky.

Par hledá ji do trojky

Příspěvek od DoTrojky »

Ahoj)
Hledáme ženu pro společné intimní i volnočasové chvíle ma pocit ze je bi a rádi bysme poznali nějakou milou sympatickou ženu dívku. Ve věku od 20 - 37let, 50-70kg. děkujeme a budeme se těšit na odpovědi
O všem jsme s tebou domluvime. Jsme s Pardubic. Zkušeností nemame, ale moc na to těším, a nas to vzrusuje)
On 40 let, hubeno-atletické postavy, 62kg, 170cm, 16.5cm.
Ona 30let, stihle postavy, prsíčka c.1, 168cm, 58kg
Chlapy/Muze/Pary nas vubec ne zajímají. Takze piste jenom zeny. Kdyz zaujala te nase nabidka, a bavi te to, tak nam napiš s fotkou, a te posleme taky

Těšíme na tvé odpověď
Obrázek

Obrázek
Hledáme Ženu/slečnu/holku do trojky
Inzerat najdeš tady 👉 https://kandaulismus.cz/viewtopic.php?p=112739#p112739
ps. Pujčiš nam svoje manzelku? 😏
uzsparohy
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Příspěvek od uzsparohy »

Hezký den, najde se paroháč z Brna, který by si zkusil takové formální setkání. Takové formální něco jako pohovor, představit sebe, svou nevěrnou....mohlo by to být zajímavé já byl paroháč i jsem dom....a ted bych si střihl tu dom roli.
bull brno

Příspěvek od bull brno »

Ahoj,
Jsem 22 letý kluk z brna a hledám pár, kde ona by byla moje milenka. A zároveň bych chtěl, aby jsme my 3 tvořili dobrou partu. Napište mi do sz a domluvíme se.
Baquet
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád svou ženu ukazuji jiným mužům, jsem rád když jí to dělá jiný. Dokázal bych si představit, že uspokojím manželku jiného zatímco on masturbuje a dívá se ;-)

Příspěvek od Baquet »

Hledám pár kde on je kandaulista. Pro společné psaní o ženě, následně vymýšlení plánů jak to udělat aby to tobě i jí poskytlo maximalní vzrušení v reálu. Jsem switch, kandaulista i bull zároveň. Vzrušuje mě když mi někdo klátí ženu, zároveň s radostí poskytnu pohled jinému. Je mi 40, 187cm, 95kg. Na úrovni...
marko
Pár slov o nás: Jezdit cizí holku nebo paničku je prostě neodolatelně vzrušující. Hledám i nezkušenou Hotwife Praha

Příspěvek od marko »

Hledám Hotwife na hraní mladou nezkušenou kterou si povedu a zaučím. Pokud se tvuj sub cuckold chce dívat a učit se není problém, ale užijeme si spoustu zábavy i když bude zamčený a čekat. Praha
Obrázek

Obrázek
Odpovědět