Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Ereb
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Olomouc a okolí

Příspěvek od Ereb »

Uz nehledáme. Děkujeme všem za zájem a odpovědi.
Ereb píše: pon 03. led 2022 21:32:33 Našel by se tu inteligentní charismaticky Bull pro pár Hotwife-cuckold. Ona dominantní, Bi, 50 let. On submisivní, Bi, v pásu cudnosti, 49 let.
Hledáme již přes rok. Vždy jen namyšlení pisalci. Má Bohyně už ztrácí naději a já dostal za úkol najít inteligentního Bulla, který Ji poskytne něhu, úžasný sex, daruje nádherné orgasmy a spolu s Ní ze mě vychova poslušnou čubku. Čubku, která bude Pana kouřit, čistit Bohyni od Vašeho spermatu, líbat Vaše nohy a chodidla. Pan i s Bohyní může čubku dle svého trestat a ponižovat. Piss, kolíčky, vosk, spank, bondage, neustále nošení pásu cudnosti, odpírání vyvrcholení.
Omlouvám se, ale začátek komunikace povedete s otrockou nickou a nulou.
Já i má Bohyně věříme, že je stále šance najít. Vy, Pane ideálně s vlastními prostory a chutí si hrát a bavit se.
jamakaby

Chce si / nám někdo zpestřit dovolenou?

Příspěvek od jamakaby »

Jsme se ženou na Samui (Thajsko) do 13.1., máme dlouhou chvíli, jsme plní slunce a energie a máme velkou chuť. Je tu někdo, kdo se tu nachází také a uvítá zpestření? Muž, Žena, Pár, parta …? Jsme zkušení v hodně ohledech, uvítáme trojku, čtyřku, menší gang bang taky není na škodu … 😊 zázemí tu máme královské.
Ryan133

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Ryan133 »

Ahoj,hledám pár,klidně i starší :) možno jen jako divák,nebo uvidíme na čem se dohodneme,nápis a něco vymyslíme. Já 22,dominantní,blond s modryma očima,nekuřák,186cm vysoký
LucasX
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Miluju hry, fantazie a dominance je pro mne cesta k rozkoši

Příspěvek od LucasX »

V ramci otehotneni, kdo se pak bude o toho prcka starat? Jak to mate vymyslene dal?
garetx
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem zkušený Dominantní BULL z prahy co hledá na dlouhodobý vztah hotwife nebo cuckold pár.

Příspěvek od garetx »

Ahoj, Jsem pohodář Bull z Prahy a hledám Hotwife nebo cuckold pár i nezkušené na dlouhodobý vztah. Já zkušenosti mám takže vás zaučím a povedu. Jde mi ale pouze a jen o seriozní dlouhodobý vztah spíš s mladším sub cuckold párem.
Obrázek

Obrázek
jojo
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ona 40 madam on 34 otrok a cuckold.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Příspěvek od jojo »

Opět jako minulé tento víkend. Moje paní mne sváže, oslepí, znehybní a stříská v lese. Pak odjede na kávičku a mne nechá v lese za Prahou komukoliv na pospas. Budu zcela bezmocný (reálně). Vhodné pro sadistický pár nebo muže. Nucený orál, konzumace semene, trápení. Cokoliv si zamanete. Jen je podmínka že než bude paní zpět budete pryč. Budete mít asi hodinu na hraní z živou hračkou v lese. Jen ne krev, fekál trvalé následky.

Ani vás neuvidím. Vhodné je trápit mne hlubokým orálem, nutit konzumovat semeno, být ořes genitálie a všelijak ponižovat a děsit.
popomoc

Příspěvek od popomoc »

Ahoj,

Ja - Sympaticky chalan 34r M19 so 4 rocnou skusenostou v pozicii bulla (terza uz usadeny) by rad nasiel howtwife, idealne zadanu dámu na plnohodnotny cuckold vztah do 50r. Stretnutia obcasne, vela cestujem.

Mam zaujem o dlhodobu znamost a budovanie cuckold vztahu s normalnym parom / hotwife ktorá sa nechá rozmaznávať a oddá sa roli howtwife.

4 ročný vzťah bol s jedinou hotwife a rád by som v tom aj takto pokračoval - bez striedania, diskrétne, dlhodobo!

Sr aj Cr.

Hotely, cestovanie, spotrebu, darceky....

Viac PN alebo správu na amatéroch : https://www.**********/sk/ludia/964896/doluvodou
boar
Pár slov o nás: Dom. bull.

Příspěvek od boar »

Ak by sa tu našiel manželský pár s reálnou predstavou prežívania otvoreného vzťahu s milencom....napíšte. Ahoj.
prerovacek

Příspěvek od prerovacek »

Někdo z Olomoucka kdo nechá??
jamakaby

Příspěvek od jamakaby »

Jsme se ženou na Samui (Thajsko) do 13.1., máme dlouhou chvíli, jsme plní slunce a energie a máme velkou chuť. Je tu někdo, kdo se tu nachází také a uvítá zpestření? Muž, Žena, Pár, parta …? Jsme zkušení v hodně ohledech, uvítáme trojku, čtyřku, menší gang bang taky není na škodu … 😊 zázemí tu máme královské.
Odpovědět