Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
creampielove
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od creampielove »

Ahoj, jsem 44letý muž ze střední Moravy a rád bych našel ženu k reálnému Hotwife/kanda vztahu. Snad sem takové ženy chodí a kdyby tu byla taková co hledá partnera který jí bude dopřávat spoustu sexu a orgasmů tak určitě napiš. J.
Mrmadden99
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Ahojte, mate záujem o mladšieho kamaráta /diváka na spestrenie vášho sexuálneho života? Ja zdravý, čistostny diskrétny, mobilný. Civil foto kľudne pošlem.

Příspěvek od Mrmadden99 »

Ahojte,

nájde sa tu kanda pár alebo cuckold manžel z okolia Zlína? Na veku nezáleží. Ja mladší hetero pohodak, šport. postava na všetko príjemné. Možnosť aj ako Bull aj ako divák pripadne aktívny v trojke. Som diskrétny, čistotny, mobilný, seriózny. Civil foto nieje problém. V prípade záujmu budem rad za súkromnú správu.
Mateox
Pár slov o nás: Mladý kluk, hledá fajn pár.

Hledám pár

Příspěvek od Mateox »

Zdravím, rád bych se seznámil s nějakým kandualistickým, cuckold, nebo i obyčejným párem, který hledá něco nového. Velice mě tohle téma vzrušuje. Rád bych někoho na delší vztah a přátelství, ale to už předbíhám. Něco málo o mě, jsem obyčejný mladý kluk z Brna, je mě 30 let, nezadaný. Jsem sportovní, hubené postavy, zhruba 178 cm a 75 kg. Mám krátké hnědé vlasy a modro zelené oči. Bohužel nemám vlastní zázemí, ale jsem mobilní s dostatkem času. Rád bych našel nejlépe někoho z okolí. Věk nerozhoduje, hlavní jsou sympatie, vzájemná chemie a samozřejmě diskrétnost. Jinak nějaké zkušenosti mám, ale o tom můžeme popovídat později. Kdybych někoho zaujal, budu rád za odpověď do soukromé zprávy. Rád o sobě napíši více informací a pošlu nějaké fotky. M
Odberouna
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem pohodový simpaťák z Berouna. Jsem rád v roli Bulla, ale byl bych rád i cuckold, ale manželka o tom nechce ani slyšet

Příspěvek od Odberouna »

Na tento pátek hledám ženu, klidně i s partnerem. Rád bych se o tvou ženu postaral nejdříve rukama při masáži, dlouhým lízáním kundičky a zadečku a rád bych ji projel kundičku, nebo i zadeček mým 18/5 pérem. Ty se můžeš buď jen koukat, jak si užívá, nebo mi budeš asistovat při jejím šukání a následným čištěním po vystříkání. Jsem zdravý muž a tak si na gumu napotrpím a semene je do gumy škoda, takže bude celé jen tvé. Jsem z Berouna, ale můžu i přijet do nějaké rozumné vzdálenosti. Tento pátek vás můžu pozvat i k sobě domů.
Max77

Příspěvek od Max77 »

Hledám jeden pár pro hezké chvíle, kde ona je těhotná a chce si užívat ve 2 či 3. Já pohodový VŠ 43/190/98/dole spíše nadprůměrně vybavený. Požaduji a nabízím 100% zdraví, 0% nikotinu, stejně jako vzájemné sympatie, diskrétnost a nepromiskutni chování. Nejsem bi, ale zkušenosti s trojkou mam, vč. dva v jedné :-). Nabídka platí nejen pro Zlinsko, ale i JM a Olomoucky kraj - jsem docela flexibilní.
NenormalnyChalan
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1456

Příspěvek od NenormalnyChalan »

Ahojte, niekto z Košic?
memodes
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Seznamka reálná

Příspěvek od memodes »

V Praze budu rád plnit mladou, zadanou samičku svým starším pérem. Je tu někdo z Prahy, kdo by postrádal chlapa pro tu svou?
AdioMT

Příspěvek od AdioMT »

Našel by se pár ve kterém by partnerka zaučila panice?
Pár33a26
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Zdravíme jsme mladý pár 33on 26 on, kde on je dominantní pokukujeme tady po sympatické páru kde on je kanda ona hotwife.

Příspěvek od Pár33a26 »

Najde se tady málo zkušený pár kde on je kanda a ona bi pro nás dva ? My pár on dom 34 let ona 27let bi, pokukujeme po páru který láká představa kamarádství s párem a jeho zároveň lákala myšlenka že se jeho žena miluje s jinou dívkou nebo je jeho partnerka nápomocná při naších hrátkách (bez sexu sní)a on to vše muže sledovat. Nehledáme pár který má přehnané zkušenosti ale spíše naopak má jich málo nebo žádné. Nehledáme pár na jednu noc ale kamarády na dlouhou dobu za kterýma je možnost něco společně podniknout at uz treba výlet nebo společný víkend. Náš požadavek asi nebude vhodný pro pár které mají zkušenosti ale spíše pro pár který nad tím teprve uvažuje a libí se jim výše popsaná představa a nestojí zatím o výměnu.

S pozdravem David a Kata
Andora
Pár slov o nás: Jsme pár

Příspěvek od Andora »

Pár středních let z Plzně pozve muže od 40 l. do 60 l. Ona kozatá kurvička.
Obrázek
Odpovědět