Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1435
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od lotos »

letošní školní rok už to asi nebude, ale pro další školní rok hledáme studenta VŠ, který by u nás byl v podnájmu /Brno/ a sdílel se mnou všechny výhody bydlení ve třech.
ondras6969
Příspěvky: 6
Registrován: sob 24. dub 2021 7:41:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od ondras6969 »

Ahoj, je mi 22 a hledám pro sebe a svou mladou přítelkyni kamaráda, jak se říká "rodinného přítele", pro každou srandu a časem při vzájemných sympatiích i každou špatnost. Mám lehké sklony ke kandaulismu a láká mě znovu zažít trojku s klukem. Nejde mi však o poznání někoho pouze na sex, ale chci poznat kamaráda, kterému můžu věřit, stejně tak moje přítelkyně. Pokud jsi ze Zlína nebo blízkého okolí a jsi nezadaný, max do 24-25 let, tak napiš :) Můžeme si případně napsat na telegramu nebo na amaterech.
Bull2016
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04. říj 2016 16:25:36
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledám kanda pár pro dlouhodobý vztah.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Bull2016 »

Jsem mladý 30let VŠ štíhlý vysoký dominantní Bull hledám pár pro dlouhodobé přátelství plné sexu a zábavy zkušenosti s cuckold párem mám více jak rok hledám pouze dlouhodobé přátelství.
ondras6969
Příspěvky: 6
Registrován: sob 24. dub 2021 7:41:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od ondras6969 »

Ahoj, je mi 22 a hledám pro sebe a svou mladou přítelkyni kamaráda, jak se říká "rodinného přítele", pro každou srandu a časem při vzájemných sympatiích i každou špatnost. Mám lehké sklony ke kandaulismu a láká mě znovu zažít trojku s klukem. Nejde mi však o poznání někoho pouze na sex, ale chci poznat kamaráda, kterému můžu věřit, stejně tak moje přítelkyně. Pokud jsi ze Zlína nebo blízkého okolí a jsi nezadaný, max do 24-25 let, tak napiš :)
Mato Etna
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 13. kvě 2021 0:08:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Mato Etna »

Ahojte je tu niekto zo Žiliny? Hľadáme bulla
Mrmadden99
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04. dub 2021 17:26:35
Role ženy: ženu nemám

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Mrmadden99 »

Ahojte,

nájde sa tu kanda pár alebo cuckold manžel z okolia Zlína? Ja mladší hetero pohodak, šport. postava na všetko príjemné. Možnosť aj ako Bull aj ako divák pripadne aktívny.
jasubik
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. kvě 2021 4:53:20
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisivni muz, VS, co nemuze zit doma svuj kanda sen …

Submisivni, zadany BI manazer hleda DOMINANTNI par

Příspěvek od jasubik »

Dobry den,

rad bych nasel dominantni par pro ktery bych byl “kanda subem”.

Pozorovat, cistit jazykem oba, delat poskoka, pozvat je do nejlepsich restauraci a divat se jak si uzivaji … pas cudnosti … atd.

Jsem zadany a bohuzel pro moji zenu ne kanda zivotni styl nepripustny :( tak hledam touto cestou.

Nejsem si jist zda se da touto cestou nekdo takovy najit a za sebe nabizim dlouhodobost, spolehlivost, moznost vybudovat si pratelstvi a fajn “vztah”.

Dekuji a preji hezky den,
JS.
Pria
Příspěvky: 392
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Hledám stále milence pro svou ženu

Příspěvek od Pria »

Rád bych pravidelně půjčoval kundičku své ženy nějakému sympatickému, inteligentnímu, pohlednému a zadanému nebo ženatému muži. Jak píši, k dispozici by byla pouze její kundička, takže nic jiného než vaginálni sex by nebylo k dispozici, žádné líbání, mazlení, orál... Prostě pouze se třeba sejít na večeři, posléze do hotelu, tam do ní zasunout, zašukat si, vystříkat se, odejít. Podmínkou ovšem je, aby tvá žena o tvých schůzkách věděla (chci s ní být v kontaktu), a tak je bezpodmínečně nutné, aby proběhlo minimálně prvotní setkání ve čtyřech... Pokud si padneme do oka, navzájem si vyměníme telefonní čísla a můžeme to zkusit. Tvé schůzky s mou ženou bych domlouval já nebo ona sama, ale vždy by o tom byla informována tvá žena... Je tu někdo takový s tolerantní ženou?

Obrázek Tahle kundička by ti byla k dispozici....
Podpantoflak
Příspěvky: 7
Registrován: úte 23. říj 2018 18:24:04
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledám ženu, ideálně kuřačku, pro vztah, kde budu "pod pantoflem", s častým odpíráním mi orgasmu, toužím být také cuckoldem - zkušenost mám.
Bydliště: Brno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Podpantoflak »

Jsem prý pohledný, komunikativní sympaťák, sportovní typ, nekuřák, 44 let, mladšího vzhledu, nižší postavy (167 cm), M "tak akorát" a hledám svou dominantní polovičku. Ženu, která chce být v sexu a ve vztahu dominantní, preferovala by svoje uspokojení před mým. Které by se i líbilo mi poměrně často a třeba i dlouhodobě odpírat vyvrcholení (jen když dovolí, za odměnu) a postupně by mě tímto a dalšími jinými různými praktikami dovedla k poslušnosti a oddanosti. Ženu, která hledá submisivního přítele, který touží být i vzrušován, ponižován a zároveň frustrován partnerčinou nevěrou, sexem s jinými muži. Můžete být štíhlá, plnoštíhlá i velká baculka, od 165 cm výš, ideálně kuřačka. Jestli existujete, prosím ozvěte se mi. Děkuji.
Obrázek
Morfffeus
Příspěvky: 4
Registrován: úte 27. čer 2017 2:00:14
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Morfffeus »

Ahoj, našel bych tu slečnu cca do 30ti let, která by byla něco jako moje kamarádka, mohl bych s ní jít třeba na swingers a nemusel by být ani sex, jen bych ji pozoroval jak si to užívá s jinými, nebo třeba i někde v soukromí jak si užívá třeba se svým milencem, mužem...
Já pohodový sympaťák z Prahy, 34 let
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů