Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
kanda78
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od kanda78 »

Moc rád bych našel zkušeného nejlépe staršího muže co se vyzná v tom jak si postupně ovládnout pár k poslušnosti a tak aby to vše bylo podle něho i nucení ovládání něco na nás mít nutit ovládat mít nás tím v hrsti. My nezkušený pár oba 42 let. Najdu tady takového..
robin-svoboda
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem muž hledám pár kde on je cuckold

Re: Seznamka reálná VYSOČINA

Příspěvek od robin-svoboda »

Ahoj jsem tu nový, nejen na webu ale i v komunitě kanda. Zjistil jsem, že mě vzrušuje mít sex s ženou muže, který je cuckold. Po jednorázové zkušenosti hledám pár , s kterým bychom tento milostný trojúhelník mohli pěstovat. Jen Žďársko, hetero pár, Vysočina, NMnM, okolní vesničky.
Já svobodný, finančně zajištěný (nehledám podporu), solidní , vysokoškolák. Pohledný atraktivni.
moryz

Re: Seznamka reálná Zlin

Příspěvek od moryz »

najdu bulla co me pomuze se splnenim me dlouhodobe touhy byt kandou. Moji zatim jen otukavam. jinak je pohledna 39/172/69/3 dlouhovlaska. ty primereneho veku, nejlepe sportovni postavy komunikativni tmavovlasy.
bodylupus

Příspěvek od bodylupus »

Dominantní BULL 46 let z Pardubického kraje, mobilní hledá mladší SUBINKU,SUB pár, hlavně ona sportovní postavy na setkávání, hraní. Více informací v SZ. Napiš.
freelive2

Příspěvek od freelive2 »

Ahoj, jsem mladý, sportovně založený muž, který v sexu preferuje vrcholné uspokojení ženy. Hledám tímto tedy páry, kde muž bude se slinou v ústech sledovat jak si budu užívat s jeho ženou nebo přítelkyní.

Foto a více info do zpráv.
fanfann

Příspěvek od fanfann »

Hezký den má Královno. Rád bych se Vám celý odevzdal, chtě bych pro Vás žít, plnit Vaše přání a touhy, dělat Vám radost a potěšení. Chci, aby jste na mne byla pyšná, nestyděla se a byla na mne hrdá. Plně se Vám podřídim. Narodil jsem se jako otrok, který potřebuje někomu sloužit, být pod pantoflem. Chtěl bych, aby moje Paní byla se mnou šťastná. Jelikož mám malý penis, pravděpodobně bude problém Vás uspokojit. Rád bych, aby jste měla milence, který Vám to splní. Budu Vašim cuckoldem, pokud si bude přát. Potřebuji, aby jsem byl vlastněn, klidně pod otrockou smlouvou a zamčen v pásu cudnosti. Rád se přizpůsobím Vaším představám. Těším se na Vaší odpověď má budoucí Královno.
Really
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE

Příspěvek od Really »

Po uvážení jsem se registroval a zkusím to touto formou.

Rád poznám pár, který o sebe dbá a preferuje dlouhodobé přátelství. Zkušenosti ani věk nejsou důležité, sympatie, čistota a úroveň ovšem ano.
Rád na začátku vyměním XX zpráv a nějaké ty fotky, bez toho to nejde, ovšem nechci si pouze psát, takže prosím pár, který to má srovnané. :-)

Já 31 let, sportovní postavy, se slušnou výbavou. Zkušenosti nějaké mám, ale rád přidám nové. Nebráním se ničemu. Úroveň samozřejmostí. Ideálně jižní/střední čechy, ale zase vím, že občas se vyplatí popojet.
Naposledy upravil(a) Really dne úte 12. led 2021 16:57:20, celkem upraveno 1 x.
Rrr
Pár slov o nás: Rád bych někomu stříkal do manželky

Hledám pár

Příspěvek od Rrr »

Ahoj. Je mi 33 let a jsem od Svitav. Rád bych našel pár kde by si on nechal šoustat manželku od cizího. Rád bych za Vámi jezdil pravidelně. Ozvěte se!
polykac

Příspěvek od polykac »

Ahoj, hledám zde reálnou ženu na vztah z Prahy nebo okolí. Rád bych našel vztah s prvky cuckoldingu.

Já 30 let, silnější postavy, zajištěný, vlastní pěkné bydlení, slušně vydělávající, se smyslem pro humor. Zájmy sport (aktivně i pasivně), filmy, seriály, ale hlavně cestování a dobré jídlo.

Ty bys měla být mezi 20 - 35, usměvavá, inteligentní, společenská hledající něco vážnýho, ale ráda by sis nechala i kousek svobody :).

Pokud jsem tě alespoň trochu zaujal, nebo víš o někom koho bych mohl zajímat, napiš SZ, kde rád řeknu víc a pošlu foto.

Těším se na Tvou odpověď.

T.
james74
Pár slov o nás: hledám pár, kde pomůžu s ženou, Plzeň

Příspěvek od james74 »

Ahoj. Je mi 46 ajsem z Plzne. 185 cm vysoký, velký chlap. Jestli chceš, nabidni paní. Líbila by se mi hra, kdy by si ona zahrala na devku. Oblékla by se jak ja bych chtěl a ty bys ji přivezl. Třeba bych si napoprvé objednal jen kurbu, to by se vidělo. Pokud máte zájem, napiš. J
Odpovědět