Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
zvedavy74
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od zvedavy74 » úte 17. lis 2020 10:51:32

Ahoj. Dostupná a nebo zenuška ke svádění z Vysočiny by tu nebyla pro pohledného 46/183/83 mladšího vzhledu?

Mhonza

hledám pár

Příspěvek od Mhonza » stř 18. lis 2020 9:54:40

Ahoj je mi 21 jsem z Brna a hledám pár na diskrétní schůzky.

krakenus
Role muže: muže nemám

Příspěvek od krakenus » stř 18. lis 2020 12:00:37

Ahoj, Já Praha, 36 let. Hodně stříkám a hledám samotnou ženu nebo kanda-pár, kam bych přijel a ženu postříkal pěknou dávkou semene. Bez zásunu. Ona může být nahá či oblečená, bez doteků nebo s doteky. Já 191cm, při těle. VŠ, dárce krve. Prosím jen reálné zájemce max 40 minut autem od Prahy. Zkušenosti mám
Moje stříkací videa najdete https://www.zakulisi.cz/user-info.php?IdUser=333917

Horst2
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od Horst2 » stř 18. lis 2020 15:15:29

Ahoj, s přítelkyní (30) hledáme chlapa do trojky.
Bavili jsme se o tom, jak by to mělo probíhat, protože to má ráda tvrdě. Ideální představa je taková, že by byla většinu času svázaná a hrála roly perverzní subky, kdy my bychom ji zneužívali jak by se nám chtělo. Menší výprask by byl taky možný.

Ale nehledáme nikoho co nejrychleji. Potenciální zájemce se musí líbit nám oběma a tak si budeme chvíli vybírat ;-)

hugo80

Příspěvek od hugo80 » čtv 19. lis 2020 5:55:30

Ahoj, jsme absolutně zdraví, diskrétní, zajištění a milující se dva lidé (muž a žena), kteří by rádi zkusili něco nového. Opravdu nového...:-). Oběma je nám 42 let, on je 192 cm vysoký, 85 kg vážící, s černými vlasy a ona je 165 cm vysoká, 58 kg vážící, s blond vlasy a vyholenou kundickou...:-). A co sháníme? Přemýšleli jsme o klukovi Romské národnosti. Klidně i starší než my. A klidně i o dost. A nebo naopak hodně mladý klučina... :-). Žena to prostě chce zkusit s Romem. A proč ji to nedopřát...:-)? JaG

mirek72
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme par, ale pani tomu nefandi

Příspěvek od mirek72 » čtv 19. lis 2020 21:47:00

Ahoj, hledáme diskrétního bulla a maséra v jedné osobě. Jsme zdraví pár , ona 45/168/65 a on 48/181/100 oba dole upraveni. Věk bulla není rozhodující, ale vybaveni nad 17cm. Dekuji za odpovědi.

VernaHracka
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD

Příspěvek od VernaHracka » pát 20. lis 2020 15:21:05

Dobrý den, vznešené Dámě bych rád nabidl své služby jako její sluha potažmo otrok. Péče o domácnost, doprovod do společnosti a za kulturou. A vše další co si bude přát. Je mi 29, jsem chlap co se umí v životě otáčet, ale ve vztahu je pečujícím submisivnim otrokem. Zkušenosti již nějaké mam: svazovani, spank, pas cudnosti, cuckolding.

Kalo83

Příspěvek od Kalo83 » ned 22. lis 2020 14:51:00

Hledám chlapa který by se nebál dostat pod kůži mojí manželce.Předem upozorňuji, že nejde o rychlou akci ale o dlouhodobější seznamování.Manželce jsem oficiálně dovolil kamaráda/milence,nebyla proti....
Dřívější snaha o hledání ale vždy skočila divnou komunikací a postupnou nesympatií z jeho strany.
Ten kdo se necítí na dlouhodobější komunikaci a chce okamžitou akcí tak může hledat jinde !!
Chci aby měla pocit že ji sám někdo oslovil třeba na sociální síti nebo i jinou formou.Po předání kontaktu na ní se v tom již nebudu angažovat.Jako třešničku na dortu budu považovat er.fotku od tebe v její přítomnosti....
Pár požadavků na tebe: věk 28-35 let, výška min 176cm,IQ udržovaná postava.... vše ostatní je na chemii..
Manželka: 30let,174/85, hnědé vlasy, hnědé oči, nosí brýle, větší prsa, pěkný zadek,postava celkově krev a mléko.
Jsme ze Severu Čech/Ústecko....
Jestli někoho zaujala tahle forma seznamování tak si můžeme napsat víc ve vzkazech.

Rrr
Pár slov o nás: Rád bych někomu stříkal do manželky

Reál

Příspěvek od Rrr » ned 22. lis 2020 15:23:34

Chtěl bych najít někoho komu bych mohl pravidelně jezdit šoustat ženskou a pěkně bez gumy. Chtěl bych do ní stříkat aby se ten její jen díval nebo ji při tom dole lízal. Rajcuje mě to moc!

28kanda

Příspěvek od 28kanda » ned 22. lis 2020 16:59:44

Já a žena oba 35 let. Hledáme společného kamaráda, ze kterého by se po vzájemných sympatiích stál náš společník pro občasné zpestření sexuálních hrátek...trojka. Nejsem typ, který by se nezapojil a nejsem sub, jen aby bylo jasno. Požadujeme sympaťáka, sportovní postavy kolem 35 roků- ne starší, vyšší postava cca 185cm. Vybaven kolem 15/4cm. Zdráv a nekuřák. Max. Brno a Olomouc a popř. někde mezi. Nespěcháme, takže žádné tlačení na pilu a prosím rozumné odpovědi.

Odpovědět