Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
terakot1
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem diskrétní zralý muž, domácí přítel.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od terakot1 » stř 05. úno 2020 16:58:45

Jsem diskrétní zralý muž, domácí přítel: Najdu ženu, nebo i pár, kde je muž praktikující kandaulista, nebo ještě lépe cuckold ? Trvalejší vztah založený na uspokojování Tvé partnerky. Máte-li v tom oba jasno, rád Vás poznám. Nejsem BI! Preferuji oblast OV,HA,ČT,FM,NJ. Komerční nabídky, bláboly nedospělých a nezrálých jedinců mne neinteresují.
Obrázek

jojo
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ona 40 madam on 34 otrok a cuckold.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Příspěvek od jojo » čtv 06. úno 2020 6:48:14

Bohužel poslední zájemci se odmlčeli. Dvěma “nejde nahrát fotka”. Foto mé paní je reálné a zcela ostré. Pokud po úvodní konverzaci nehodláš zaslat foto (civilní) nepiš prosím. Já zašlu foto nás jako páru také. Jsme reální lidé a šance zde je.

Hledám bulla který má zájem se mnou uskutečnit jedno či více "náhodných" setkání s mou paní a pokusí se jí zaujmout/sbalit.
Paní se na internetu seznamovat nechce. Nevěří tomu a proto hledám někoho kdo by se jí během setkání které nějak spolu zařídíme pokusil zaujmout a třeba pozvat na schůzku, vyměnit si čísla atd. Paní ale nebude vědět že jsme to setkání zařídili.
Hledám někoho komu jde o dlouhodobý vztah.

Ona je krásná Japonka která není submisivní a má ráda romantiku. Kdyby jí někdo zaujal určitě nebude bez odezvy. Je velmi žádoucí a přitažlivá.

Já jsem extrémně submisivní a toužím aby její milenec byl typ kterému dělá dobře zapojit manžela a ponižovat ho.

Fyzické týrání, uvězňování během doby vašich schůzek. Zesměšňování na veřejnosti. Nechat si mne čistit boty a podobné. Ideálně by bull časem žárlil a týral mne za cokoliv. Mohl by mne třeba během milovaní s mou paní pronajímat nějakému gay sadistovi. Bití a perverzní ponižování do extrémů. Bít mne, pomočovat mne, zavírat do klece jako psa. Klidně bisexuála.

Máme za sebou léta reálných zkušeností a šance tedy je.
Pište prosím jen ti kteří souhlasí se setkáním "náhodou" v kavárně, baru atd.
Jen ti kterým jde o milenecký vztah s ženou na úrovni.

Mé zapojení až po té co se sblížíte.

Více v SZ.

Díky všem co zatím napsali a snažili se.

J.
Obrázek

memodes
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Seznamka reálná

Příspěvek od memodes » čtv 06. úno 2020 14:17:41

Najdu mladý pár z Prahy (tak do 25ti let), kde on bude rád, když se mu bude starší chlápek ukájet na jeho mladé ženě nebo přítelkyni? Napište do zpráv.

nemuzusipomoct
Pár slov o nás: Zatim se jen rozkoukavam. Mam pritelkyni a vzrusuje me predstava kdy ona je s jinym muzem. Pritelkyne o tom vi, zatim jsme ale nic nezkouseli, uvidime co prijde casem.

Příspěvek od nemuzusipomoct » pát 07. úno 2020 14:07:42

Ahoj Brno a okoli,

vzrusuje me predstava jak mi nekdo suka pritelkyni. Ona o tom vi a za moji pritomnosti si to dokaze predstavit. Je mlada (26), stihla, prsa 2-3, hnede vlasy. Rada kouri (nepolyka), mozna te ale trochu ochutna. Laka ji i trojka, jestli mas kamarada, mozna by se mohl pridat. Dulezita je diskretnost (pokud te potom nekde nahodou potkame, nezname se) a samozrejme zdravi, sex pouze s kondomem. Bylo by to nase poprve, takze byste zrejme prisli a nejdriv se seznamili u par sklenicek. Po sexu byste odesli a uzil bych si ja. Ve hre je i moje zapojeni, napriklad ze by me behem toho kourila, mozna bych ji pritom hladil prsa a drzel ji a nebo ji lizal zatimco bys ji sukal. Urcite nechceme zadne hrube a prilis dominantni zachazeni, spis nekoho slusneho a ohleduplneho. I kdyz po poradny priprave ma rada kdyz ji nekdo poradne vyklati. Pokud mas zajem, posli fotku kde je videt oblicej i postava, pripadne pero. Muzes i napsat, co bys s pritelkyni delal a jak to mas rad.

AdioMT
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od AdioMT » pon 10. úno 2020 9:30:48

Našel by se pár, který by zaučil nezkušeného kluka?

Airman
Pár slov o nás: Jsem bull, hledam par

Hledám pár

Příspěvek od Airman » pon 10. úno 2020 15:17:50

Ahoj, jsem dominantní bull, ale je to i o domluvě, pokud to není zrovna Váš styl. Hledám pár ke kterému se může přidat. Mám zkušenosti s několika páry, kde muž byl kanda, cuckold, nebo se mu prostě jen líbilo, že mu manželku obdělává někdo jiný. Je mi 38, 185 cm, 18/5 cm, postava normální, i když jsem chodil několik let do posilovny. Napište a domluvíme se. Jde mi o reál. Nebráním se, ale ani trojce se zapojením muže z páru. Nejlépe JM, ale možné i jiné kraje. Diskrétnost samozřejmostí.

creampielove
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od creampielove » úte 11. úno 2020 8:30:32

Ahoj, nevím jestli sem vůbec nějaké ženy chodí ale pokud by přece tak kdyby tu byla jedna volná která by stála o zajištěného a pohodového chlapa kterému se líbí když si žena umí užít s více ať napíše. Hledám reálný vztah s ženou která v něm bude zajištěná a bude si užívat spoustu sexu jak semnou tak s jiným :-)

16sam4
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od 16sam4 » úte 11. úno 2020 16:46:09

Ahojky hledam nejaky par na wellnes vikend❤️❤️Rad pozvu😍😍napis

LucasAmarok
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1696

Příspěvek od LucasAmarok » pát 14. úno 2020 12:11:41

Seriozní muž do 30 let který by dneska pozval manželku na skleničku? :) PRAHA

wuwuw
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Hledám cuckold pár, kde on nebo oba jsou sub. Před mým příchodem mi svou manželku připraví , vykoupe, oholí, obleče do sexy prádla, přijde mi nahý otevřít, bude nám posluhovat, připraví jí lízáním , zavede mi ptáka dovnitř, bude jí držet nohy...

Příspěvek od wuwuw » pát 14. úno 2020 12:55:42

Hledám cuckold pár, kde on nebo oba jsou sub. Před mým příchodem mi svou manželku připraví , vykoupe, oholí, obleče do sexy prádla, přijde mi nahý otevřít, bude nám posluhovat, připraví jí lízáním , zavede mi ptáka dovnitř, bude jí držet nohy od sebe, bude mít její hlavu na svém klíně, když se jí budu stříkat semeno na obličej a přímo do pusy.. Najdu pár na reál, trvalejší vztah.....?

Odpovědět