Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Athos76
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Hledam kanda par na pravidelne schuzky s hot wife či ve trech. Zkusenosti mam.

Kanda par Praha a okolí

Příspěvek od Athos76 »

Ahoj, rad poznam kanda par z Prahy a okolí na pravidelná setkani. Je mi 42 let, jsem nekuřák, merim 189cm, vazim 87 kg. Slusnost a zdravi zarucuji. Zkusenosti jiz mam. Jsem zaroven darce krve. Bydlím v Praze - Cerny Most. Fajn den! M
petraa123123
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od petraa123123 »

Ahoj kolikrat bych brala kdyby nekdo zpracoval treba manzela nejaky typek aby mu musel rozkurovat a tak a pak pomohl do me a zblizka koukal jak ve me jinej jezdi a typek ho ponizoval ze je na nic. Nechci ale aby manzel neco tusil ze ja tak chci a planuji.
Drive_A
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od Drive_A »

Hledáme zcela reálně bulla. Praha. 30-45 let, musí být sympatický v obličeji a mužný, bez panděra. Nezajímá nás velikost penisu, pokud není pod průměr. Ideálně někoho zadaného, zajištěného, s vkusem a na úrovni. Sklon k BDSM a dominanci plus. Nutná ochota práce s párem a zapojení obou. Nutná ochota podstoupit test na pohlavní nemoci a používání kondomu. Více si můžeme říct v poště.

Obrázek
SweetCheating
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Příspěvek od SweetCheating »

Pro svou partnerku (Atraktivní 183 cm, malá prsa, hezky zadek. Blond modré oči, VS) hledám milence (bulla) s opravdu velkým penisem, dlouhým a širokým, samozřejmě i tvrdým. Na věku nezáleží. Najde-li se někdo takový, více do zpráv.
erneza
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1337

Pozor na Castor

Příspěvek od erneza »

Ahoj borci, pozor na profil Castor !!!!!!, psal psal a vylakal na nas spousty fotek domluveni na setkání a nakonec blokace telefony maily atd tak at nenaletite taky.
marko
Pár slov o nás: Jezdit cizí holku nebo paničku je prostě neodolatelně vzrušující. Hledám i nezkušenou Hotwife Praha

Pohledný Bull hledá svou hříšnou hotwife

Příspěvek od marko »

Hledám Hotwife na hraní mladou nezkušenou kterou si povedu a zaučím. Pokud se tvuj sub cuckold chce dívat a učit se není problém, ale užijeme si spoustu zábavy i když bude zamčený a čekat. Praha

Obrázek
mechovacek
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Hledám pár....

Příspěvek od mechovacek »

Stále hledám kanda pár z HK a okolí na dlouhodobí vztah.... Je mi 50 let, jsem zdravý - dárce krve. Nebojte se ozvat...
Obrázek

Obrázek
Performante570
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je SUBMISIV

Příspěvek od Performante570 »

Někdo kdo ukáže moji veřejně když pošlu fotky ?
memodes
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Seznamka reálná

Příspěvek od memodes »

Ozve se mi pár kolem 25ti let, kde ona je těhotná?
Colonel

Příspěvek od Colonel »

Ahoj, přeji hezký večer. Jmenují se Marek. Žena vypadá velice sexy. Rád bych se sešel nejen u kávy.
Obrázek
Odpovědět