Seznamka reálná

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Mrmadden99
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Ahojte, mate záujem o mladšieho kamaráta /diváka na spestrenie vášho sexuálneho života? Ja zdravý, čistostny diskrétny, mobilný. Civil foto kľudne pošlem.

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Mrmadden99 »

Ahojte, skúsim ešte raz

nájde sa tu kanda pár alebo cuckold manžel z okolia Zlína? Ja mladší hetero pohodak, šport. postava na všetko príjemné. Možnosť aj ako Bull aj ako divák pripadne aktívny. Diskrétnosť, zdravie zaručené.
BULL4slavecouple
Pár slov o nás: Dominantný BULL hľadajúci submisivný cuckold pár

cuckold pár, Trenčín

Příspěvek od BULL4slavecouple »

Hľadám cuckold pár, kde ideálne obaja, ale minimálne jeden z vás bude sub. Ja skúsený DOM-BULL, 44/180/80 - typ Harley. Vyžadujem poslusnosť, ponúkam stabilitu a nevšedné zážitky. Čistota a zdravie všetkých zúčastnených je samozrejmosť. Trenčín a blízke okolie.
Obrázek
my2_hledame_jednoho
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Bláznivý pár, co si rád hraje a zlobí. Rádi hledáme hranice.

Příspěvek od my2_hledame_jednoho »

Jsme pár 40 a 30. On sportovní postava, ona velice štíhlá a drobná. Oba s neskutečným apetitem. Milujeme experimentování. Všechny tři pokusy o trojku MŽM dopadly fiaskem. Pánové z okruhu přátel nebyli tak tvrdí, jak si mysleli, že budou. Víceméně nedali psychicky moji přítomnost. Hledáme sympaťáka 20-45, s výdrží, primárně na trojku, ale láká i představa kanda experimentů. Základ je zdraví a sympatie a žádné ambice si na tom vydělat (je to čistě pro potěšení, žádné placené nabídky). Lokace Jižní Morava. Dlouze si vypisovat nemáme zájem. Setkat se a když to zapdne všecko jak má, tak to provést.
bodylupus
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od bodylupus »

Subinka, sub pár? Láká tě být ovládána, posloužit Pánovi jako hračka? BDSM, výprasky, ponižování? Občas vypnout a vybočit ze stereotypu? Napiš. DOM 46 let hledá. Více po SZ nebo při osobním setkání.
NickxD
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od NickxD »

Ahoj, je mi 24 let , bydlím v Praze, jsem Mulat. Je tu nějaká žena co ráda zajdy ? :)
Prahamlady20
Pár slov o nás: Hledám Kanda nebo cuckold pár s náruživou hotwife, pro 21letého fajn bulla s 18/5.

Příspěvek od Prahamlady20 »

Já fajn 21letý s 18/5 z Ph nebo okolí, který nepoužívá jen to dole, ale i mozek, hledám kanda nebo cuckold pár s hotwife, která by chtěla dlouhodobě mladšího na společný sex, buď za přítomnosti manžela nebo bez a užívat si, co ten tvůj nesmí a nedokáže! Zkušenosti mám i když ne velké, ale jsou :) napište mi do vzkazů vaši představu a dáme věci dohromady. Pouze reálně ! :)
Odpovědět