KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Cucák1 »

Včera jsem zkusil zajímavou věc. Kolegům z práce jsem ukazoval fotky paniček a jejich kundiček tady z fóra a hodnotíme jejich vzhled a tak. No a mezi nimi i fotky té mojí, samozřejmě se zakrytým obličejem nebo na fotce bez hlavy. Myslím jako něco ve stylu: "Hele a co říkáš na tuhle? Hmm, ta má parádní kundu." Je zajímavé pozorovat reakce na nahé ženy a mezi nimi i na tu vaši s vyšpulenou kundou, když oni samozřejmě neví, že je mezi nimi i ta vaše. Zkuste to.
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od auton »

Cucák1 píše: úte 11. srp 2020 7:18:37 Včera jsem zkusil zajímavou věc. Kolegům z práce jsem ukazoval fotky paniček a jejich kundiček tady z fóra a hodnotíme jejich vzhled a tak. No a mezi nimi i fotky té mojí, samozřejmě se zakrytým obličejem nebo na fotce bez hlavy. Myslím jako něco ve stylu: "Hele a co říkáš na tuhle? Hmm, ta má parádní kundu." Je zajímavé pozorovat reakce na nahé ženy a mezi nimi i na tu vaši s vyšpulenou kundou, když oni samozřejmě neví, že je mezi nimi i ta vaše. Zkuste to.
Taky zajímavý nápad.
cucklike
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 18. srp 2016 6:27:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1904
Bydliště: Pardubice

Re: Kdo to o vás ví?

Příspěvek od cucklike »

martin píše: úte 13. zář 2016 17:06:02 Ví vaše okolí o vašich parohách? Pochlubí se manželka třeba svým přítelkyním?
Před pár dny jsem zjistil, že to o nás ví jeden můj kolega (manželka mu to řekla prý už před několika lety) a taky to ví dvě moje kolegyně.
potvurka
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. srp 2020 22:35:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme par, kde se manzel rad diva.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od potvurka »

Mam dotaz, zazili jste uz dotaz bulla, aby jsme si nasli dalsi kandaulisticky par, ze chce mit dve zenusky a dva pozorovatele z rad manzelu?

Co s tim? Uz jste nekdo zkousel?
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od marteza »

Tragédie. Na začátku měli všichni spoustu odvážných řečí, ale pak se nikomu do ničeho nechtělo. Takže společné popovídání, pár šáhnutí na kolínko a konec. A rozhodnutí, že žádné repete nebude. Chce to asi zvolit ten správný přístup. Seznámit se a nejít přímo za cílem sexu ve třech (pěti). To musí přijít až časem.
Ovšem jeden z těch kandů se strašně těšil na to, až uvidí svojí manželku v klasické a zároveň lesbické akci. Chtěla mu to dopřát, ale pak se lekla, a on nejspíš taky - takový slušný pár to je. Byl (je) to spíš voyeur než kanda. Čili: Iniciativa nepřišla od bulla, ale od jednoho z párů.
contr7
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 19. lis 2020 20:00:51
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od contr7 »

Cucák1 píše: úte 11. srp 2020 7:18:37 Včera jsem zkusil zajímavou věc. Kolegům z práce jsem ukazoval fotky paniček a jejich kundiček tady z fóra a hodnotíme jejich vzhled a tak. No a mezi nimi i fotky té mojí, samozřejmě se zakrytým obličejem nebo na fotce bez hlavy. Myslím jako něco ve stylu: "Hele a co říkáš na tuhle? Hmm, ta má parádní kundu." Je zajímavé pozorovat reakce na nahé ženy a mezi nimi i na tu vaši s vyšpulenou kundou, když oni samozřejmě neví, že je mezi nimi i ta vaše. Zkuste to.
Tak tohle je geniální nápad. Už ted mě z toho stojí.
Scrap29
Příspěvky: 7
Registrován: stř 16. pro 2020 9:22:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Scrap29 »

Ahoj. Chci se zkusit zeptat zkušených Kandu.. láká mě to.. moc .. chtěl bych to zažít.. moje žena nejdřív naoko souhlasila,ale poslední dobou do toho tahá řeči okolo citů atp.. jakože si jí nevážim,kdybych jí půjčil jinému.. že si to neumí představit.. láká mě jak trojka,tak i pozice čistě jen diváka.. třeba přijít z práce a nachytat jí.. jak jí to podat? Díky moc ..
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bozihovadko »

Scrap29: no v první řadě bych ti doporučil ženu do toho nijak netlačit. Tyhle věci musí chtít sama, pokud to bude dělat jen proto, aby vyhověla tobě neužijete si to ani jeden a jen to ublíží vašemu vztahu.
Pokud už s tím, ale před časem souhlasila a teď má pochybnosti o kterých píšeš, tak by zřejmě ona sama chtěla, ale bojí se svých i tvých reakcí. A s tím se dá pracovat. Chce to čas, trpělivost a přitom moc netlačit na pilu. Spíš jí pomalu, nenásilně podsouvat své pocity. Že to rozhodně není o tom, že jí nemiluješ, že jí chceš hodit jinému do postele, ale právě naopak, miluješ jí natolik, že jí to chceš dopřát, říkat jí a naznačovat, že jí bezmezně důvěřuješ a víš, že by tě ani s jiným neopustila. Neber to jen jako sexuální záležitost, pojmy to jako možnost jí tím polichotit, že je krásná a mužům se líbí, že jsi hrdý jakou máš ženu a jak moc bys byl pyšný, kdybys věděl, že je tak přitažlivá pro ostatní, že jí někdo musel mít. Nepřesvědčuj jí z pozice svých choutek, ale z pozice její ženskosti. Navíc musí si být více jak stoprocentně jistá, že tím neublíží ani tobě ani vašemu vztahu, musíš jí přesvědčit, že naopak to může váš vztah posílit tím že společně budet mít takové tajemství, zážitek, musí vědět, že jí to nikdy nebudeš vyčítat.
oldgrey
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 28. čer 2018 13:31:13
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od oldgrey »

- Scrap29 ....Pochybnosti do reality samozřejmě patří. Pro tebe je asi pozitivum, že když "pochybuje"...tak to zvažuje. A jak píše " bozihovadko ", je to o pozvolném lákání a "svedení"....
jjabrams
Příspěvky: 146
Registrován: pon 02. lis 2020 15:09:07

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od jjabrams »

Mám v hlavě takovou ideu. Vzal bych ženu do auta, řekl jí, ať se hezky oblíkne a vyvezl ji na jedno takové místo v našem městě. Sice není nijak odlehlé, ale moc lidí tam v noci nechodí a je to dobře dostupné. Tam by čekalo třeba 5 chlapů a ona by je musela jednoho po druhém vykouřit. Ty chlapy bych si samozřejmě vybral sám, aby měli trochu úroveň a nebyli to nějací bezďáci třeba. Kdyby nějaký vypadal hodně obdařeně, tak bych ho nechal, ať ji i obšťastní. Jen tak, opřenou o auto. Zkoušel to už někdo zdejší?
Odpovědět