KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Cucák1 »

dr0bek píše: úte 01. čer 2021 15:40:37 Zdravím pánové, měl bych dotaz... Asi před rokem jsem si uvědomil že by mě strašně vzrušovalo kdyby mi někdo pořádně vymrdal manželku. Celá představa mě dostala až tak že jsem si ho musel jít hned vyhonit. Už jen to jak jí nějaký urostlý vysportovaný bull pořádně naloží tak že by sotva popadala dech a byla celá spocená a pak bych na tu její rozmrdanou pičku plnou šťáv nastoupil já a vymrdal bych jí podruhé.
Ale jde o to že když jsem se jen zmínil o tom že by si to rozdala s někým jiným hned to zavrhla, bylo mi řečeno že jestli o to stojím tak klidně ale ať si potom nestěžuju že to bude vyhledávat a mě už k tomu potřebovat nebude. Taky bych nerad zničil vztah k vůli svému uspokojení. Taky bych nerad aby se stalo to že už bude mít pouze sex s jinými a já budu mít prostě smůlu. Nebo aby mě třeba nebrala jako plnohodnotného partnera (ponižování). Jako zažít a třeba za půl roku si to zopakovat a mezi tím úplně normální život ve dvou. Má s tím někdo zkušenosti, jaký je běžný rodinný život po tomhle zážitku? Díky za odpověď.
Riziko že zničíš vztah je obrovské. Pokud budeš chtít cuckold vztah, nebudeš to mít pod kontrolou. Já jsem to řekl svojí, prakticky přesně to co ty. Řekl jsem jí ať si v klidu promyslí co mi řekne, ať nespěchá, ať se mě na cokoliv zeptá ale ať mi řekne pravdu, co si o tom myslí. Ona mi naprosto vážně řekla že by si mě nemohla vážit. Ženy chtějí dominantní muže, chtějí být chráněny a opečovávanány mužem s pevným názorem a dobrým postavením ve společnosti. Nemůže si vážit poslušného pejska co čeká až panička přinese v kundě mrdku od milence, (pochopitelně silného a dominantního) aby ji mohl vylízat. Bohužel asi to tak je.
Pro mě je nejúžasnější představa když bych mohl zasunout do ještě teplé, čerstvě rozmrdané kundy svojí krásné manželky ihned poté, co ji vystříká jiný samec. Bohužel na tohle si musím nechat zajít chuť. A sere mě to pořádně, to mi věř.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od muf75 »

Cucák1 píše: pon 07. čer 2021 9:18:11
dr0bek píše: úte 01. čer 2021 15:40:37 Zdravím pánové, měl bych dotaz... Asi před rokem jsem si uvědomil že by mě strašně vzrušovalo kdyby mi někdo pořádně vymrdal manželku. Celá představa mě dostala až tak že jsem si ho musel jít hned vyhonit. Už jen to jak jí nějaký urostlý vysportovaný bull pořádně naloží tak že by sotva popadala dech a byla celá spocená a pak bych na tu její rozmrdanou pičku plnou šťáv nastoupil já a vymrdal bych jí podruhé.
Ale jde o to že když jsem se jen zmínil o tom že by si to rozdala s někým jiným hned to zavrhla, bylo mi řečeno že jestli o to stojím tak klidně ale ať si potom nestěžuju že to bude vyhledávat a mě už k tomu potřebovat nebude. Taky bych nerad zničil vztah k vůli svému uspokojení. Taky bych nerad aby se stalo to že už bude mít pouze sex s jinými a já budu mít prostě smůlu. Nebo aby mě třeba nebrala jako plnohodnotného partnera (ponižování). Jako zažít a třeba za půl roku si to zopakovat a mezi tím úplně normální život ve dvou. Má s tím někdo zkušenosti, jaký je běžný rodinný život po tomhle zážitku? Díky za odpověď.
Riziko že zničíš vztah je obrovské. Pokud budeš chtít cuckold vztah, nebudeš to mít pod kontrolou. Já jsem to řekl svojí, prakticky přesně to co ty. Řekl jsem jí ať si v klidu promyslí co mi řekne, ať nespěchá, ať se mě na cokoliv zeptá ale ať mi řekne pravdu, co si o tom myslí. Ona mi naprosto vážně řekla že by si mě nemohla vážit. Ženy chtějí dominantní muže, chtějí být chráněny a opečovávanány mužem s pevným názorem a dobrým postavením ve společnosti. Nemůže si vážit poslušného pejska co čeká až panička přinese v kundě mrdku od milence, (pochopitelně silného a dominantního) aby ji mohl vylízat. Bohužel asi to tak je.
Pro mě je nejúžasnější představa když bych mohl zasunout do ještě teplé, čerstvě rozmrdané kundy svojí krásné manželky ihned poté, co ji vystříká jiný samec. Bohužel na tohle si musím nechat zajít chuť. A sere mě to pořádně, to mi věř.
Já jsem si spoustu toho splnil na swingers (trojky,lízala jí holka,zkusila i gangbang...).Jen to vystříkání nejde realizovat s neznámými muži,ale párkrát mi vyšlo i to.Manželka sex s jiným sama nevyhledává,ale když jsme v klubu tak se nebrání a nechává se vyšukat.
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Cucák1 »

muf75 píše: pon 07. čer 2021 9:29:51 Já jsem si spoustu toho splnil na swingers (trojky,lízala jí holka,zkusila i gangbang...).Jen to vystříkání nejde realizovat s neznámými muži,ale párkrát mi vyšlo i to.Manželka sex s jiným sama nevyhledává,ale když jsme v klubu tak se nebrání a nechává se vyšukat.
Do klubu bych ji nedostal a ani já bych tam nešel. A gangbang už vůbec. Hromadné akce ani nejsou to co by mě bralo. Ona je v sexu velmi citlivá, plachá, vanilková. A moje představa je mít jednoho prověřeného, zdravého stálého rodinného přítele, se kterým se jednou dvakrát za měsíc sejdeme a společně mou ženu vymrdáme. Nic víc, nic míň. Mimo tahle společná setkání bysme úplně normálně fungovali jako rodina. Ideální by bylo najít podobný pár a řádit ve čtyřech. Ale ta moje představa je natolik konkrétní, že asi ani není možné to zrealizovat. Tak či tak, ona do nějakého takového dobrodružství rozhodně nepůjde, takže mi zbývá jen plkat tady na fóru.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od muf75 »

Cucák1 píše: pon 07. čer 2021 9:41:54
muf75 píše: pon 07. čer 2021 9:29:51 Já jsem si spoustu toho splnil na swingers (trojky,lízala jí holka,zkusila i gangbang...).Jen to vystříkání nejde realizovat s neznámými muži,ale párkrát mi vyšlo i to.Manželka sex s jiným sama nevyhledává,ale když jsme v klubu tak se nebrání a nechává se vyšukat.
Do klubu bych ji nedostal a ani já bych tam nešel. A gangbang už vůbec. Hromadné akce ani nejsou to co by mě bralo. Ona je v sexu velmi citlivá, plachá, vanilková. A moje představa je mít jednoho prověřeného, zdravého stálého rodinného přítele, se kterým se jednou dvakrát za měsíc sejdeme a společně mou ženu vymrdáme. Nic víc, nic míň. Mimo tahle společná setkání bysme úplně normálně fungovali jako rodina. Ideální by bylo najít podobný pár a řádit ve čtyřech. Ale ta moje představa je natolik konkrétní, že asi ani není možné to zrealizovat. Tak či tak, ona do nějakého takového dobrodružství rozhodně nepůjde, takže mi zbývá jen plkat tady na fóru.
Já právě na stálého milence ženu neukecám.Ten sex s někým,koho nezná a nebude jí v budoucnu třeba nějak uhánět je náhradní řešení.Manželka je spokojená ve vztahu se mnou,v sexu je spokojená a o milence prostě vůbec nestojí.A v tom klubu mám možnost jí mít po někom použitou.
dr0bek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. kvě 2021 13:52:48
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od dr0bek »

Cucák1 píše: pon 07. čer 2021 9:18:11
dr0bek píše: úte 01. čer 2021 15:40:37 Zdravím pánové, měl bych dotaz... Asi před rokem jsem si uvědomil že by mě strašně vzrušovalo kdyby mi někdo pořádně vymrdal manželku. Celá představa mě dostala až tak že jsem si ho musel jít hned vyhonit. Už jen to jak jí nějaký urostlý vysportovaný bull pořádně naloží tak že by sotva popadala dech a byla celá spocená a pak bych na tu její rozmrdanou pičku plnou šťáv nastoupil já a vymrdal bych jí podruhé.
Ale jde o to že když jsem se jen zmínil o tom že by si to rozdala s někým jiným hned to zavrhla, bylo mi řečeno že jestli o to stojím tak klidně ale ať si potom nestěžuju že to bude vyhledávat a mě už k tomu potřebovat nebude. Taky bych nerad zničil vztah k vůli svému uspokojení. Taky bych nerad aby se stalo to že už bude mít pouze sex s jinými a já budu mít prostě smůlu. Nebo aby mě třeba nebrala jako plnohodnotného partnera (ponižování). Jako zažít a třeba za půl roku si to zopakovat a mezi tím úplně normální život ve dvou. Má s tím někdo zkušenosti, jaký je běžný rodinný život po tomhle zážitku? Díky za odpověď.
Riziko že zničíš vztah je obrovské. Pokud budeš chtít cuckold vztah, nebudeš to mít pod kontrolou. Já jsem to řekl svojí, prakticky přesně to co ty. Řekl jsem jí ať si v klidu promyslí co mi řekne, ať nespěchá, ať se mě na cokoliv zeptá ale ať mi řekne pravdu, co si o tom myslí. Ona mi naprosto vážně řekla že by si mě nemohla vážit. Ženy chtějí dominantní muže, chtějí být chráněny a opečovávanány mužem s pevným názorem a dobrým postavením ve společnosti. Nemůže si vážit poslušného pejska co čeká až panička přinese v kundě mrdku od milence, (pochopitelně silného a dominantního) aby ji mohl vylízat. Bohužel asi to tak je.
Pro mě je nejúžasnější představa když bych mohl zasunout do ještě teplé, čerstvě rozmrdané kundy svojí krásné manželky ihned poté, co ji vystříká jiný samec. Bohužel na tohle si musím nechat zajít chuť. A sere mě to pořádně, to mi věř.
Tak to máme stejný 😒
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od lotos »

dr0bek píše: pon 07. čer 2021 22:23:03
Cucák1 píše: pon 07. čer 2021 9:18:11
dr0bek píše: úte 01. čer 2021 15:40:37 Zdravím pánové, měl bych dotaz... Asi před rokem jsem si uvědomil že by mě strašně vzrušovalo kdyby mi někdo pořádně vymrdal manželku. Celá představa mě dostala až tak že jsem si ho musel jít hned vyhonit. Už jen to jak jí nějaký urostlý vysportovaný bull pořádně naloží tak že by sotva popadala dech a byla celá spocená a pak bych na tu její rozmrdanou pičku plnou šťáv nastoupil já a vymrdal bych jí podruhé.
Ale jde o to že když jsem se jen zmínil o tom že by si to rozdala s někým jiným hned to zavrhla, bylo mi řečeno že jestli o to stojím tak klidně ale ať si potom nestěžuju že to bude vyhledávat a mě už k tomu potřebovat nebude. Taky bych nerad zničil vztah k vůli svému uspokojení. Taky bych nerad aby se stalo to že už bude mít pouze sex s jinými a já budu mít prostě smůlu. Nebo aby mě třeba nebrala jako plnohodnotného partnera (ponižování). Jako zažít a třeba za půl roku si to zopakovat a mezi tím úplně normální život ve dvou. Má s tím někdo zkušenosti, jaký je běžný rodinný život po tomhle zážitku? Díky za odpověď.
Riziko že zničíš vztah je obrovské. Pokud budeš chtít cuckold vztah, nebudeš to mít pod kontrolou. Já jsem to řekl svojí, prakticky přesně to co ty. Řekl jsem jí ať si v klidu promyslí co mi řekne, ať nespěchá, ať se mě na cokoliv zeptá ale ať mi řekne pravdu, co si o tom myslí. Ona mi naprosto vážně řekla že by si mě nemohla vážit. Ženy chtějí dominantní muže, chtějí být chráněny a opečovávanány mužem s pevným názorem a dobrým postavením ve společnosti. Nemůže si vážit poslušného pejska co čeká až panička přinese v kundě mrdku od milence, (pochopitelně silného a dominantního) aby ji mohl vylízat. Bohužel asi to tak je.
Pro mě je nejúžasnější představa když bych mohl zasunout do ještě teplé, čerstvě rozmrdané kundy svojí krásné manželky ihned poté, co ji vystříká jiný samec. Bohužel na tohle si musím nechat zajít chuť. A sere mě to pořádně, to mi věř.
Tak to máme stejný 😒
jsem rád, že tohle si můžu dopřávat. A není každá žena stejná. Právě pro takové vlastnosti si muže váži, protože ne každá má žárlivého muže, že jí tu volnost nedopřeje. Je třeba tohle rozdělit. Na tzv. poslušné manžele, kteří jsou jen v roli cuckolda a na slovo poslouchají poníženě svoji paničku a na tu druhou, se kterou si plní své přání, ať již na akcích SW, nebo samostatně třeba ve trojce. A jak psal kolega výše, není nad to zasouvat hned do teplé a rozmrdané kundy, ihned po vytažení toho druhého.
sexicubka
Příspěvky: 89
Registrován: úte 27. říj 2020 16:39:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od sexicubka »

moja priatelka nataca videa pre jedneho čecha za peniaze, posiela jej peniaze, rozne eroticke pomocky, naposledy jej objednal 2 vibrátory jeden 30cm a druhy elektro vibrator za 90€.,,, velmi ma to rajcuje ked chce od nej nejake perverzne videa
Uživatelský avatar
Martin7070
Příspěvky: 5
Registrován: pon 21. čer 2021 11:52:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: zmozbujem manzelku ;lizat ked je naplnena

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od Martin7070 »

kandapraha píše: pon 04. srp 2014 13:29:49 Je to take moje fantazie, dokonce splnena. Lezet pod pritelkyni, zatim co ji milenec tvrde suka zezadu. Naprosto uzasny je uz ten pohled na penis milence, ktery mizi hluboko v utrobach pritelkyne. Houpajici se koule, ktere ji pleskaji o kundu a stavy, ktere tecou lasce z kundy a jsou vsude na milencove penisu.
To cekani na vystrik je take dokonale. Pozorovani, jestli uz zrychluje, zrychleny dech, je to napinavy a pro toho, kdo to nezazil, neuveritelne prulomovy okamzik. Je velky rozdil mezi tim, kdyz pritelkyne suka s milencem, ktery ma gumu, nebo kdyz ji za chvilku napusti kundicku semenem. Pro mne to byl moment meho absolutniho ponizeni a totalniho zprzneni moji lasky jejim milencem. S jeho semenem v sobe uz byla tak nejak "jeho". Nechali mne divat se, jak jeho semeno kape z kundicky na mne. Byl to nepopsatelny zazitek.

Obrázek

Nejak takhle to vypadalo, jen mel vetsi, MNOHEM VETSI koule, ktere krasne pleskaly o kundu, kdyz prirazel.
super si popisal pocity kd lezim pod manzelkou. tiez to tak mam rad. vzrusuje ma lizat co z nej vyteka
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Prcibuch »

ja včera ,po obědě jsem si lehl do postele a žena přišla zamnou zda jsem unaven nebo jen tak z horka.Ja ji řekl že jen tak když si lehla vedle mě koukame do stropu a ja ji říkam dneska by to šlo a ona na to jo dneska by to šlo .večer jsem si vzal tričko nasadil kratasy a řekl jsem ji at si veme klokana že to stačí ,už ho měla na sobě a pod nim nic ,klokan je dlouhej kabatek nebo spíš mikina tenka na zip s kapucí.sedla si do auta a jeli jsme.Na parkovišti už čekal jeji milenec zaparkuji vedle něj tak aby mohla ze dveří do dveří ,přestup už byl v cele nahotě sundala si klokana a vystoupila naha ven a šup na zadní sedadlo ten jeji už mezitim obešel auto svlikl se a než sem nastoupil ja už ji prstikoval .ja tomu říkam potřebne kondični jizdy v embečku .on ma černy okna což je fajn.Lidi oni dva šukali ja si jezdil po městě orgasmy měla silne a podle toho to bylo i slyšet určitě venku nebot okna vzadu byly spuštěne tak asi okolo 10 cm hodinu jsem jezdil po centru Ostravy .skončili jsme ve Vrbicich na šterkovně tam ji ještě šukal zezadu opřenou o kapotu rano mi poslal foto jak vypadaji jeji kozy na předni kapotě .pánove doporučuji to venku je počasí akorat na takove čunačinky
Obrázek
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Prcibuch »

a abych nezapoměl konečny vystřik do te moji děvky je vždy pěkně rajcovni jakmile řekne milenec že už to bude tak se koukam zezadu jak jede a pak začne pomalu byt vše bíle s pěnou je dukaz toho že ji řadně vyšukal a vystříkal
Odpovědět