KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
28kanda
Příspěvky: 10
Registrován: stř 07. říj 2020 9:18:53
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od 28kanda »

Ahoj, chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost. S manželkou jsme se nějakou dobu bavili o tom, že mě vzrušuje představa, jak ji šuká další borec a já jsem u toho a že bych se chtěl i zapojit. Manželku představa trojky (MFM) taky vzrušuje. Tak nějak jsme netlačili na pilu až nedávno jsme tohle téma opět otevřeli, ale jak najít "toho pravého". Zkoušeli jsme inzeráty, ale...tak přišla s tím, že má v práci jednoho kolegu, se kterým by si to dokázala představit a že se nezávazně bavili i na téma trojky a že ho to láká taky zkusit. Ví, že manželka je vdaná, on je sám. Tak jsme se domluvili na tom ať udržuje kontakt (dopisovat a občas nějaká fotka),zatím netuší, že to vím, kdy mi říkala, co si píšou a co všechno by s ní chtěl dělat. To mě vzrušovalo. Celé se to stupňovalo, tak se domluvili na kavicce a že proběhne nějaká osahávačka, honění a kouření a já že budu ve vedlejší místnosti a budu poslouchat (to on nevěděl), ale že se zapojovat zatím nebudu. Tak přišlo na věc, nedošlo na sex, to moje řekla, že mu to nedovolí, ale měla teda co dělat. Slyšel jsem ji vzdychat. Bušilo mi srdce a úplně jsem se třásl, ale vzrušen jsem nebyl. Jak odešel, šel jsem za ní, moje mi nabídla jestli ji nechci ošukat, ale vůbec to nešlo, byl jsem úplně opařený. Takže nás to oba úplně rozhodilo. Večer jsem se k tomu vrátil. Takže jsme se o tom bavili, říkala mi, že ji to vzrušovalo, když věděla že je slyším. A jak jsem se ptal co a jak dělali, tak mě to začalo vzrušovat. Zatím to necháváme u ledu, máme to nastaveno tak, že pokud někomu nebude něco vyhovovat nebo se mu to nebude líbit, tak se to utne. Nevím co dál, zda kdybych tam byl přítomen, by to bylo jiné nebo taky ne. Představa je jedna věc a realita druhá, tak aby z toho nebyl nějaký další trapas nebo něco horšího. Budu rád za vaše příspěvky, podobné či jiné zkušenosti.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od CuckEss »

Žádný učený z nebe nespadl...
Jako realita je jiná to jo, ale zkoušej to dál, já taky na to trochu žárlil, ale u pátých 🦌 jsem tomu přišel zcela na chuť 😉
rekordy: bez orgasmu 74 dní
rencamar
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. led 2021 18:39:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od rencamar »

Já se snazim tu svoji pomalu přesvědčit na mrdani s jiným. Potřebuju ji vidět s roztaženýma nohama pro jiného jak hezký do ní zajíždí. Někdy ráda polyká, často mluví o tom, že by chtěla dvě péra a nechat se pěkně postříkat. Snad se mi to jednou splní.
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bullissimus »

tajnysex píše: sob 01. kvě 2021 20:38:42 Ahoj,
rád bych viděl manželku (27 let), jak si užívá s někým jiným, ale ona moc nechce, protože si to nedovede představit, že by mě s někým "podvedla". Napadla mě právě erotická masáž, která by začínala hezky pomalu, u které by nic netušila. Co myslíte, je to dobrý nápad?
Nevím zda by to prošlo, ale na začátek netuším, jak ji jinak přesvědčit. Olomoucký kraj. Díky případně za jakékoli tipy.
No, myslim, ze pokud to zasadne odmita, tak ten (tebou) domluveny maser riskuje tak akorat par facek. Jedine to pojmout jako wellness, kdy nekam pojedete spolu, hezky v soukromi se uvolnite vinkem a namasirovat se nechas prvni sam. Pak se prohodite a muzes to zacit zkouset gradovat. Kdyz budes tu erotiku sam iniciovat a podporovat, tak to ve tve pritomnosti jako podvadeni brat nebude...
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bullissimus »

rencamar píše: sob 08. kvě 2021 13:45:16 Já se snazim tu svoji pomalu přesvědčit na mrdani s jiným. Potřebuju ji vidět s roztaženýma nohama pro jiného jak hezký do ní zajíždí. Někdy ráda polyká, často mluví o tom, že by chtěla dvě péra a nechat se pěkně postříkat. Snad se mi to jednou splní.
No tak jestli casto mluvi o tomhle, tak uz je skoro ruka v rukave! :mrgreen:
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od iZdeneek »

rencamar píše: sob 08. kvě 2021 13:45:16 Já se snazim tu svoji pomalu přesvědčit na mrdani s jiným. Potřebuju ji vidět s roztaženýma nohama pro jiného jak hezký do ní zajíždí. Někdy ráda polyká, často mluví o tom, že by chtěla dvě péra a nechat se pěkně postříkat. Snad se mi to jednou splní.
Mám stejné představy a má paní o nich ví. Také mluví o dvou penisech a ještě navíc o tom jak jí cizí šuká a stříká do análku který já mám zakázán. 🤷🏼‍♂️
Jen jsem stále nezjistil, jestli ten druhy jsem vůbec já a jestli to opravdu chce nebo mě tím jen provokuje :roll:
Každopádně představa skvělá, takže tě chápu a držím ti palce .
rencamar
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. led 2021 18:39:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od rencamar »

iZdeneek píše: pon 10. kvě 2021 12:48:55
rencamar píše: sob 08. kvě 2021 13:45:16 Já se snazim tu svoji pomalu přesvědčit na mrdani s jiným. Potřebuju ji vidět s roztaženýma nohama pro jiného jak hezký do ní zajíždí. Někdy ráda polyká, často mluví o tom, že by chtěla dvě péra a nechat se pěkně postříkat. Snad se mi to jednou splní.
Mám stejné představy a má paní o nich ví. Také mluví o dvou penisech a ještě navíc o tom jak jí cizí šuká a stříká do análku který já mám zakázán. 🤷🏼‍♂️
Jen jsem stále nezjistil, jestli ten druhy jsem vůbec já a jestli to opravdu chce nebo mě tím jen provokuje :roll:
Každopádně představa skvělá, takže tě chápu a držím ti palce .
Ja mam pocit, ze mam z toho nekdy az depku, ze nesukame pravidelne ve 3. Kundicku ma uzasnou, uzkou, umi pracovat s posevnim svalstvem, rada si necha vystrikat pusu, rada si to prede mnou dela a pritom mluvi sproste.
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od iZdeneek »

Ja mam pocit, ze mam z toho nekdy az depku, ze nesukame pravidelne ve 3. Kundicku ma uzasnou, uzkou, umi pracovat s posevnim svalstvem, rada si necha vystrikat pusu, rada si to prede mnou dela a pritom mluvi sproste.
[/quote]

Prostě máš pocit asi jaký má tady většina , že jen pro tebe samotného je její kundičky škoda a zasloužila by si pořádně užít !
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od marteza »

bullissimus píše: pon 10. kvě 2021 12:12:36
tajnysex píše: sob 01. kvě 2021 20:38:42 Ahoj,
rád bych viděl manželku (27 let), jak si užívá s někým jiným, ale ona moc nechce, protože si to nedovede představit, že by mě s někým "podvedla". Napadla mě právě erotická masáž, která by začínala hezky pomalu, u které by nic netušila. Co myslíte, je to dobrý nápad?
Nevím zda by to prošlo, ale na začátek netuším, jak ji jinak přesvědčit. Olomoucký kraj. Díky případně za jakékoli tipy.
No, myslim, ze pokud to zasadne odmita, tak ten (tebou) domluveny maser riskuje tak akorat par facek. Jedine to pojmout jako wellness, kdy nekam pojedete spolu, hezky v soukromi se uvolnite vinkem a namasirovat se nechas prvni sam. Pak se prohodite a muzes to zacit zkouset gradovat. Kdyz budes tu erotiku sam iniciovat a podporovat, tak to ve tve pritomnosti jako podvadeni brat nebude...
Tak to já bych začal tzv. párovou masáží, kterou masážní salony nabízejí. Mužsko ženský pár + dvě masérky. Ona se na tebe bude koukat, jak ti to nějaká holka dělá rukou a jí to pak taky nějaká holka udělá. A doma si pak ten zážitek proberte a řekneš, že bys chtěl vidět, jak jí to dělá chlap a ne jenom rukou.
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bullissimus »

Hm, tak to by byla docela zapletka, kdyby se z manzelky vyklubala taky kandaulistka, ktera s chuti sleduje, jak ji manzilka honi nejaka "maserka", a jeste se pak sama necha vymastit jinou kurvou! Bohuzel k te popisovane neveste, ktera si nedovede predstavit podvadeni, mi to moc nesedi 8-)
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: amatern, Barna, bgeorge, brno27, Bullforyou111, bullyboy, Cafe, Capri, chevcz, dergaer, Fencek55, goryo, Guri20, Jenulka, jjj456, Kandaulista12, kawa71, Lucifer77, Mflash23, Morientes, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, pavel2024, Pfiff, pikot, samito09, Showa2, Slabber, svatekkv20, trogar, walish88, wuua, Zajda01 a 172 hostů