KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Petronilus
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 12. bře 2015 15:00:22
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od Petronilus »

kandapraha píše: pon 04. srp 2014 13:29:49 Je to take moje fantazie, dokonce splnena. Lezet pod pritelkyni, zatim co ji milenec tvrde suka zezadu. Naprosto uzasny je uz ten pohled na penis milence, ktery mizi hluboko v utrobach pritelkyne. Houpajici se koule, ktere ji pleskaji o kundu a stavy, ktere tecou lasce z kundy a jsou vsude na milencove penisu.
To cekani na vystrik je take dokonale. Pozorovani, jestli uz zrychluje, zrychleny dech, je to napinavy a pro toho, kdo to nezazil, neuveritelne prulomovy okamzik. Je velky rozdil mezi tim, kdyz pritelkyne suka s milencem, ktery ma gumu, nebo kdyz ji za chvilku napusti kundicku semenem. Pro mne to byl moment meho absolutniho ponizeni a totalniho zprzneni moji lasky jejim milencem. S jeho semenem v sobe uz byla tak nejak "jeho". Nechali mne divat se, jak jeho semeno kape z kundicky na mne. Byl to nepopsatelny zazitek.

Obrázek

Nejak takhle to vypadalo, jen mel vetsi, MNOHEM VETSI koule, ktere krasne pleskaly o kundu, kdyz prirazel.
[/quote
A olíznul jsi také milencova ptáka? Když stříkal do kundy tvé manželky?
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od --ubozacek-- »

Nadhera
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od DrGarden »

To je dokonalé, môj sen.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od CuckEss »

😍
rekordy: bez orgasmu 74 dní
--ubohanula--
Příspěvky: 5
Registrován: pon 17. kvě 2021 23:31:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem submisivní cuckold

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od --ubohanula-- »

Nádherná
--ubohanula--
Příspěvky: 5
Registrován: pon 17. kvě 2021 23:31:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem submisivní cuckold

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od --ubohanula-- »

Nadhera
Karelkop
Příspěvky: 14
Registrován: úte 25. srp 2020 7:20:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Karelkop »

rencamar píše: sob 08. kvě 2021 13:45:16 Já se snazim tu svoji pomalu přesvědčit na mrdani s jiným. Potřebuju ji vidět s roztaženýma nohama pro jiného jak hezký do ní zajíždí. Někdy ráda polyká, často mluví o tom, že by chtěla dvě péra a nechat se pěkně postříkat. Snad se mi to jednou splní.
Odkud jsi?
Cockeros
Příspěvky: 41
Registrován: sob 06. úno 2021 3:38:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Cockeros »

Čau postnul by někdo fotky moji přitelkyne někde na net ? Vzrušuje mě představa že má někdo jeji fotky Pm me
dr0bek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. kvě 2021 13:52:48
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od dr0bek »

Zdravím pánové, měl bych dotaz... Asi před rokem jsem si uvědomil že by mě strašně vzrušovalo kdyby mi někdo pořádně vymrdal manželku. Celá představa mě dostala až tak že jsem si ho musel jít hned vyhonit. Už jen to jak jí nějaký urostlý vysportovaný bull pořádně naloží tak že by sotva popadala dech a byla celá spocená a pak bych na tu její rozmrdanou pičku plnou šťáv nastoupil já a vymrdal bych jí podruhé.
Ale jde o to že když jsem se jen zmínil o tom že by si to rozdala s někým jiným hned to zavrhla, bylo mi řečeno že jestli o to stojím tak klidně ale ať si potom nestěžuju že to bude vyhledávat a mě už k tomu potřebovat nebude. Taky bych nerad zničil vztah k vůli svému uspokojení. Taky bych nerad aby se stalo to že už bude mít pouze sex s jinými a já budu mít prostě smůlu. Nebo aby mě třeba nebrala jako plnohodnotného partnera (ponižování). Jako zažít a třeba za půl roku si to zopakovat a mezi tím úplně normální život ve dvou. Má s tím někdo zkušenosti, jaký je běžný rodinný život po tomhle zážitku? Díky za odpověď.
přání
Příspěvky: 49
Registrován: pát 30. dub 2021 13:50:22
Bydliště: Jihocesky kraj

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od přání »

Kdopak jezdíte na nudu ATC Merkur.Chystate se?
Odpovědět