KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
virago
Příspěvky: 5
Registrován: pát 20. úno 2015 6:45:13
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od virago »

auton píše: úte 30. lis 2021 5:55:04
virago píše: pon 29. lis 2021 11:44:57 ..bylo to po skončení menší párty, kdy já jsem šel dřív domů a ona tam s ním zůstane poklidit, viděl jsem je oknem, žárlivost jsem vůbec nepociťoval , ale ta vlna vzrušení byla obrovská, je to soused o 14 let mladší
O 14 let mladší než ty nebo ona?
O 14 let než ona
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od kohout50 »

virago píše: úte 30. lis 2021 10:11:36
auton píše: úte 30. lis 2021 5:55:04
virago píše: pon 29. lis 2021 11:44:57 ..bylo to po skončení menší párty, kdy já jsem šel dřív domů a ona tam s ním zůstane poklidit, viděl jsem je oknem, žárlivost jsem vůbec nepociťoval , ale ta vlna vzrušení byla obrovská, je to soused o 14 let mladší
O 14 let mladší než ty nebo ona?
O 14 let než ona
Kolik mu je ?
virago
Příspěvky: 5
Registrován: pát 20. úno 2015 6:45:13
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od virago »

kohout50 píše: úte 30. lis 2021 10:27:11
virago píše: úte 30. lis 2021 10:11:36
auton píše: úte 30. lis 2021 5:55:04
O 14 let mladší než ty nebo ona?
O 14 let než ona
Kolik mu je ?
Je mu 40 manželce necelých 54
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od kohout50 »

virago píše: stř 01. pro 2021 7:12:24
kohout50 píše: úte 30. lis 2021 10:27:11
virago píše: úte 30. lis 2021 10:11:36
O 14 let než ona
Kolik mu je ?
Je mu 40 manželce necelých 54
Ideální věk. Hlavním je, že manželku uspokojí ukojí a jí se to bude líbit, vyhovovat. Samozřejmě za předpokladu, že k něčemu dojde. Vše je na dobré cestě, aby to klaplo, dopadlo. Držím pěsti.
Pitris8605
Příspěvky: 21
Registrován: ned 08. srp 2021 15:13:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Nový Jičín

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Pitris8605 »

wagen píše: ned 28. lis 2021 7:23:53
Prcibuch píše: čtv 24. čer 2021 12:40:46 ja včera ,po obědě jsem si lehl do postele a žena přišla zamnou zda jsem unaven nebo jen tak z horka.Ja ji řekl že jen tak když si lehla vedle mě koukame do stropu a ja ji říkam dneska by to šlo a ona na to jo dneska by to šlo .večer jsem si vzal tričko nasadil kratasy a řekl jsem ji at si veme klokana že to stačí ,už ho měla na sobě a pod nim nic ,klokan je dlouhej kabatek nebo spíš mikina tenka na zip s kapucí.sedla si do auta a jeli jsme.Na parkovišti už čekal jeji milenec zaparkuji vedle něj tak aby mohla ze dveří do dveří ,přestup už byl v cele nahotě sundala si klokana a vystoupila naha ven a šup na zadní sedadlo ten jeji už mezitim obešel auto svlikl se a než sem nastoupil ja už ji prstikoval .ja tomu říkam potřebne kondični jizdy v embečku .on ma černy okna což je fajn.Lidi oni dva šukali ja si jezdil po městě orgasmy měla silne a podle toho to bylo i slyšet určitě venku nebot okna vzadu byly spuštěne tak asi okolo 10 cm hodinu jsem jezdil po centru Ostravy .skončili jsme ve Vrbicich na šterkovně tam ji ještě šukal zezadu opřenou o kapotu rano mi poslal foto jak vypadaji jeji kozy na předni kapotě .pánove doporučuji to venku je počasí akorat na takove čunačinky
Obrázek
Na Vrbici to je fajn jezdime tam s moji taky sukat sem tam se najdou honici a zvedavci vecer na parkovisti za tmy pres den od dalnice na zidkach
Nádhera, hned bych si ji půjčil. Jsem taky z Ovy.
Inkvizitor
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 18. lis 2021 7:52:53
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Inkvizitor »

Mám takovou představu, kterou bych chtěl realizovat, ale nevím jak :-D Třeba mi někdo poradí nebo pomůže s realizací :-)

Byl bych s přítelkyní ve veřejném wellness/sauně a byli bychom tam sami. Já bych byl domluvený s nějakým mužem, že tam jako náhodou (ona by o domluvě samozřejmě nevěděla) přijde a přítelkyni bych rozkázal ať ho provokuje (nohy hodně od sebe, hraní si s kundičkou...). Jemu by se postavil a začal by honit. Ona by mu pak pomohla rukou a pusou a v případě, že by se jí zamlouval by se od něho nechala opíchat. Já bych to jen pozoroval a fotil :-)

Hlavní problém je jak zařídit veřejnou saunu bez dalších osob, aby to nebylo nápadné?
Už se nám sice stalo, že jsme byli ve veřejné sauně /wellnessu sami, ale nechci se spoléhat na náhodu.


Obrázek
hanbar
Příspěvky: 12
Registrován: pát 28. srp 2020 15:46:00
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od hanbar »

https://rozaliewrmn.rajce.idnes.cz/Hraskovi

Parádní svatba, nejlepší foto je s novomanželi a týpek sahá nevěstě na prso😁
KubaOOOO
Příspěvky: 143
Registrován: pon 26. srp 2019 4:40:51
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od KubaOOOO »

Tohle bych si přál zažít
Obrázek
Jan1602
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 14. čer 2018 0:54:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Trutnov

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Jan1602 »

Dnes jsem se přiznal ty míjí že bych chtěl aby měla milence.
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Sukodlak »

Jan1602 píše: sob 01. led 2022 12:38:05 Dnes jsem se přiznal ty míjí že bych chtěl aby měla milence.
Asi hodně lidí bude zajímat co ona na to.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Anetafem, Berysekk123, Bing [Bot], Flyman, Gomez, Google [Bot], Griff, gugusek, Henry1616, iva1971, jexxl, Jiva, Katgeor, korssy, Lemato, lucky1990, Majk, merffin, nadrzanec113, noe35, Novic, on3206, Petrikasd1, rampamckvak, Robin, terpsichor, thomasbruss, zony241 a 173 hostů