KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
LesFanatiques
Příspěvky: 24
Registrován: pon 04. led 2021 9:30:39
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od LesFanatiques »

Zdravím všechny!Jsem tu poměrně krátce a zatím spíš okukuju vaše ženušky a přítelkyně a se zájmem pročítám příspěvky.Trvalo dlouho,než mi došlo,že to,co většina odsuzuje,co je nejčastější příčinou rozchodů a zač nekteří i zabíjejí,mě naopak přitahuje,vzrušuje a láká.Nikdy jsem se pravda neužíral žárlivostí,podezíráním,nedejbože lustrováním telefonu či elektronické komunikace mojí polovičky,anžto jsem přesvědčen,že ač sezdáni,přesto jsme jinak každý svobodným dospělým člověkem a ne majetkem toho druhého.Ale až nedávno jsem shledal,že by mě nesmírně vzrušovalo vidět svou drahou,jak si to rozdává s někým jiným,jak sténá,přiráží a kundičku jí plení cizí ocas!Jistě by se na to krásně koukalo,ať už bych se v průběhu šukačky přidal,nebo třeba jen honil a povzbuzoval a komentoval viděné.Bohužel manža moje nadšení pro věc nesdílí ikdyž s nahotou a studem problémy rozhodně nemá.Pokouším se jí dostat na svou stranu,doufaje,že její postoj je do značné míry zapřičiněn pouze setrvačností a doměnkou,že tak to zkrátka má být.Kéž bych uspěl a mohl prožívat to co vy!Koneckonců právětak mě láká dívat se při tom na někoho jiného,ať už docela cizího,nebo známého.Je ale těžké překonat předsudky a stud.Tak užívejte rozkoší a buďte šťastní!
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od bullissimus »

Zdravicko, to byl poeticky nastup, vitej! A bud v klidu, pokud s nahotou ani studem nema problem a zaroven uz o tvem postoji byla informovana, tak bude stacit jeden rozpustily vecirek nebo chata, kam pozves i nejake ty zname vlcaky, a ona si uz da rict ;-)
peclak
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2020 7:15:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Ona se ráda ukazuje a jemu se to líbí..

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od peclak »

Moje vykourila svému bývalému a polykala..když mi to řekla tak jsem se hned udělal
Omega321
Příspěvky: 13
Registrován: stř 17. bře 2021 7:11:13
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Omega321 »

peclak píše: ned 11. dub 2021 9:23:31 Moje vykourila svému bývalému a polykala..když mi to řekla tak jsem se hned udělal
Nadhera, zavidim partnerku.
Jaonaaty
Příspěvky: 133
Registrován: úte 13. říj 2020 17:34:01
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme pár a hľadáme muža

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Jaonaaty »

No krásne som si užil mohol som sa len pozerať a pravda že som musel honit moja láska si užívala milenca. Trvalo to asi hodinu myslel som že sa zbláznim. Keď milenec odišiel užil som si aj ja.
Obrázek
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od marteza »

peclak píše: ned 11. dub 2021 9:23:31 Moje vykourila svému bývalému a polykala..když mi to řekla tak jsem se hned udělal
To ti k udělání stačí celkem málo...
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od CuckEss »

Jaonaaty píše: čtv 22. dub 2021 13:03:43 No krásne som si užil mohol som sa len pozerať a pravda že som musel honit moja láska si užívala milenca. Trvalo to asi hodinu myslel som že sa zbláznim. Keď milenec odišiel užil som si aj ja.
Obrázek
Tak to ti závidím, ale v dobrém 😉
rekordy: bez orgasmu 74 dní
tajnysex
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. dub 2021 7:27:46
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od tajnysex »

Ahoj,
rád bych viděl manželku (27 let), jak si užívá s někým jiným, ale ona moc nechce, protože si to nedovede představit, že by mě s někým "podvedla". Napadla mě právě erotická masáž, která by začínala hezky pomalu, u které by nic netušila. Co myslíte, je to dobrý nápad?
Nevím zda by to prošlo, ale na začátek netuším, jak ji jinak přesvědčit. Olomoucký kraj. Díky případně za jakékoli tipy.
iva1971
Příspěvky: 482
Registrován: úte 26. led 2016 22:31:32
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od iva1971 »

contr7 píše: čtv 19. lis 2020 20:30:33
Cucák1 píše: úte 11. srp 2020 7:18:37 Včera jsem zkusil zajímavou věc. Kolegům z práce jsem ukazoval fotky paniček a jejich kundiček tady z fóra a hodnotíme jejich vzhled a tak. No a mezi nimi i fotky té mojí, samozřejmě se zakrytým obličejem nebo na fotce bez hlavy. Myslím jako něco ve stylu: "Hele a co říkáš na tuhle? Hmm, ta má parádní kundu." Je zajímavé pozorovat reakce na nahé ženy a mezi nimi i na tu vaši s vyšpulenou kundou, když oni samozřejmě neví, že je mezi nimi i ta vaše. Zkuste to.
Tak tohle je geniální nápad. Už ted mě z toho stojí.
A ukazoval jsi jim i fotky te moji?
mydvajabrpn
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22. led 2020 16:32:09
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: My obycajny par

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od mydvajabrpn »

subkanda píše: pát 01. srp 2014 14:57:20 Když je manželka s milencem, stříká semeno dovnitř, nebo používáte kondom? Vzrušuje Vás, když po návratu manželce vytéká milencovo semeno do kalhotek, nebo byste to nesnesli a nutíte ženu, aby používala s milenci kondomy a nestříkali dovnitř?

Přiznám se, že to patří mezi mé tajné fantazie, mazlit se s kundičkou mé ženy, která je plná milencova spermatu. Líbilo by se mi, ležet pod nimi, když ji bude šoustat zezadu a před výstřikem ho držet za koule a cítit, jak mu v nich škube, když jí plní kundu svým semenem.
Ahoj, bez kondomu a naplno....a pred manzelom..:)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: axxxnoir, da_da, DawePL, Domkanda, donkey_pair, Google [Bot], jjj456, Klaudie, mangrand, mloky, moby2, NepAl1967, ola, Pytrisek, Rickybold, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan, Yesman01 a 176 hostů