KANDAULISMUS hlavní téma

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

mywife11 píše:
Domkanda píše:Mywife:
Kdy jste s tím domlouváním začali a kolik je vám teď?
asi před pěti roky? Teď je nám 45 plus ;)
Tak to asi nebudeš mít jednoduché.
My jsme taky 45+ 8-) ale domlouvat jsme se začali skoro ve dvaceti a domluvatrvala celkem 5+ let :roll: (vlezlo do toho těhotenství a to domlouvání přestalo). Na tvém místě bych měl pocit, že každý měsíc ti to utíká mezi prsty. Protože jestli to nedala skoro hned, bude mít zábrany tím větší.
Samozřejmě, jestli už opravdu šukala za tvými zády, je pozitivní, ale nedá se odhadnout kdy a co ti bude ochotna povědět. Společenské zábrany :evil: :roll:
Na tvém místě bych se nespokojil se svolením "zašukej si, nech se vystříkat", ale chtěj to vidět, chtěj zažít trojku, organizuj to.
Jinak třeba i bude šukat za tvými zády, ale bude se ti to stydět přiznat.

Ale ten anonym, co jsi dostal, to by se mi zpětným pohledem líbilo :oops: :mrgreen: Jen jsem tehdy měl velký strach podobný dopis dostat, tak jsme silně a asi i úspěšně konspirovali
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Halan
Příspěvky: 127
Registrován: ned 11. říj 2015 13:27:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní a manželka mi několikrát zahnula s různými milenci.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=291

Re: Jak mě žena udělala paroháčem aneb poprvé

Příspěvek od Halan »

zvědavec píše:Zavzpomínáte někdo jaké to bylo a jak se to stalo? Jak jste se to dozvěděli?
Já často vzpomínám jaké to bylo. když jsem se dozvěděl o její první nevěře, kdy v ní poprvé byl cizí ocas.
Halan
Příspěvky: 127
Registrován: ned 11. říj 2015 13:27:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní a manželka mi několikrát zahnula s různými milenci.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=291

Re: Stříkání do manželky

Příspěvek od Halan »

truhlik píše:
brm píše:Ano, líbí se mi, když subíci poníženě kňourají a prosí, aby si mohli vrznout, protože ten pohled na tu šukačku prostě nemůžou rozdýchat. Je srandovní to pozorovat, jak většina pevně rozhodnutých, co na začátku tvrdí, že budou sedět jako přikovaní a nebudou se zapojovat, se po pár minutách šukání začnou ponižovat a doprošovat, protože to prostě neumí ustát.
Ze zkušeností vím, že se pak přesunou aspoň pod prcanou manželku, aby mohli ASPOŇ lízal koule a kundu. Je to vlastně k smíchiu, protože oni by chtěli šukat, ale jediné, na co se zmůžou je tohle. Žádný nikdy neměl tu odvahu mi klást odpor, po tom, co jsem šoustal jeho ženu a nakonec ji nacákal do kundy. Není to krásné?
Ahoj, to víš, že je to krásné, žil jsem s holkou, co jí jiný udělal dítě, devět měsíců jsem se díval, jak v ní roste jeho miminko, nic hezčího neznám.
Ano pane, je to krásné, já bych udělal přesně to samé a snažil se alespoň olizovat šukanou kundu a vaše koule.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Valentýn

Příspěvek od martin »

Kolegové paroháči. Jak jste prožili vy a vaše HW dnešní den?
Moje tradičně tráví noc před Valentýnem s milencem. Dnes přijela s kytkou a rozmrdanou kundičkou. Doma na ni čekala moje kytice, dárek a já v uzamčení. Lehce jsem ji vylízal. Líbilo se jí to, ale neodemkla. Jdeme na večeři a odemkne mě pak.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Valentýn

Příspěvek od Domkanda »

martin píše:Kolegové paroháči. Jak jste prožili vy a vaše HW dnešní den?
Moje tradičně tráví noc před Valentýnem s milencem. Dnes přijela s kytkou a rozmrdanou kundičkou. Doma na ni čekala moje kytice, dárek a já v uzamčení. Lehce jsem ji vylízal. Líbilo se jí to, ale neodemkla. Jdeme na večeři a odemkne mě pak.
A kolik let je dlouhá ta tradice?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od diner22 »

Valentin, je pouze komerční svátek pro zvýšení tržeb obchodníku v tak mrtvém období jako je únor.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od martin »

diner22 píše:Valentin, je pouze komerční svátek pro zvýšení tržeb obchodníku v tak mrtvém období jako je únor.
Souhlas, ale přiznejme si, že se to v půlce světa chytlo.
Tradice je dlouhá 4 roky (4x to takhle proběhlo).
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Valentýn

Příspěvek od Tms0411 »

martin píše:Kolegové paroháči. Jak jste prožili vy a vaše HW dnešní den?
Moje tradičně tráví noc před Valentýnem s milencem. Dnes přijela s kytkou a rozmrdanou kundičkou. Doma na ni čekala moje kytice, dárek a já v uzamčení. Lehce jsem ji vylízal. Líbilo se jí to, ale neodemkla. Jdeme na večeři a odemkne mě pak.
To moc gratuluji a hodně ti závidím!=))) Můžeš napsat, jak to celé vzniklo a jak se z toho stala ta tradice, když už to proběhlo 4. rokem po sobě?=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KANDAULISMUS hlavní téma

Příspěvek od Redtiel »

No Valentýna neslavime tak úplně. Dali SME si s celou rodinou nějaký vyrobeny dárky, kytka padla to jo. Něco sladkého a tečka. Utrácet za tohle nehodlame už z principu. Jde o lásku, ne si v kramech povídat s peněženkama. Ale spíš radši "oslavíme" první máj, to je takovy asi tradičnější cesky svátek lásky.
PeriferioHier
Příspěvky: 5
Registrován: úte 05. bře 2019 18:54:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Nejsem kandaulista

Příspěvek od PeriferioHier »

Ahoj, jsem tu, abych poskytl svuj specificky pohled na věc. Kandaulistické představy m
vždycky brali, ale ne reálně. Asi jen jako zajímavé zpestření virtuálních představ.
Nebo nevím jestli to byla jen první negativní zkušenost? Koho z vás by to nenasralo?
Zkrátka pritelkyne mela kamarada. Ten kamarád začal chodit s její kamarádkou. Ta kamarádka už předtím chodila s jiným mužem (než začal přehnaně žárlit).
To je dulezite v pribehu.
Byli jsme na nejake buranské akci ve stylu Hody atp... a on do me rype, jak videl jeji kalhotky kdyz byla nedavno opila a popisoval
presne jeji krajky, co mela presne ten den na sobe. Coz me nasralo, tak jsem tomu hillbillymu rekl, ze narozdil od te jeho, tu mou aspon tri roky neprcal do kundy buran, ktery bydli trista metru ode me :D pd te doby nejaky konflikt a
buranci se se mnou nebavěj. Komunita
kokotů.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Akynekkk, Amar, Amazon [Bot], Atlantis2424, Ciop, citron, Flyman, fudea, getto, Google [Bot], grzn, guxik, Ilovemyhotwifeteen, Jerry04, john32, kandaz, Kliďas, Lemato, manhattan46, Monkey, nadrzanec113, nezbed, pepan1, petur, prerovacek, retbi, Semrush [Bot], Sub43, Trezorsars, virago, zrzek2311 a 172 hostů