FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Yxunomei »

Dlouho js tu nebyl a o neco sem koukam prisel. :-) macicka moc pekna. Nejde jen o fotku, na ktery ji to moc slusi, ale i o sympatii. Moc sladky slunicko i vystupovanim. A co by se delo na fotce? Napred pusinku na trisla, pak na brisko a pak se prisat mezi nozky a ochutnat tvoji sladkou stavicku. :-)
Uživatelský avatar
Kantanagar
Příspěvky: 156
Registrován: úte 12. čer 2018 20:22:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena ji BI sub. Je ráda ukazována na veřejných místech sauna, les, voda, kabinky. Nechá se osahávat a dráždit a záleží na ní kam až to nechá zajít...

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Kantanagar »

Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Lux »

Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Dominantze »

Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Macicka4444 »

severakova píše:
Macicka4444 píše:
severakova píše:
....no tak u ruček bysme krátce začali..a pak pod bruško, tak dlouho, až by madam kričala rozkošou"" mohlo by být?"
ano velmi by sa mi to pacilo
Jsi moc sympatická, nádherná a vzrušující milfka, taková zvláštna HW, nikde nepíšeš, že bys chtěla rozšíření stávajícího dvoučlenného týmu..nebo obměnu..nebo toužila po romantice v cuckoldu, nebo jiných zážitcích..Říkáš že jsi moc spokojená s dnešním stavem sexuality, to je fajn, nejsi ufňukaná a neuspokojená, moc lidí tady jen touží atd...Ty máš takovou svou pevnou pozici", vyjadřuješ se tak hezky, jak si tví milenci po sobě uklízejí semeno z Tvého těla...to mě dostalo, z toho byl orgáčik".Je mi z Tebe krásně, přeji supr zbytek léta a v duchu laskám jazykom Váš podbrušek milá paní. Taky bych přinesl pěkné oblečky a hračky, vybrala byste si..papa Hono
Ďakujem pekne, kohutik, neknuram, lebo vsetko je take kao ma byt. Ale nie vzdy to tak bolo :)
severakova
Příspěvky: 300
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od severakova »

Macicka4444 píše:
severakova píše:
Macicka4444 píše:
ano velmi by sa mi to pacilo
Jsi moc sympatická, nádherná a vzrušující milfka, taková zvláštna HW, nikde nepíšeš, že bys chtěla rozšíření stávajícího dvoučlenného týmu..nebo obměnu..nebo toužila po romantice v cuckoldu, nebo jiných zážitcích..Říkáš že jsi moc spokojená s dnešním stavem sexuality, to je fajn, nejsi ufňukaná a neuspokojená, moc lidí tady jen touží atd...Ty máš takovou svou pevnou pozici", vyjadřuješ se tak hezky, jak si tví milenci po sobě uklízejí semeno z Tvého těla...to mě dostalo, z toho byl orgáčik".Je mi z Tebe krásně, přeji supr zbytek léta a v duchu laskám jazykom Váš podbrušek milá paní. Taky bych přinesl pěkné oblečky a hračky, vybrala byste si..papa Hono
Ďakujem pekne, kohutik, neknuram, lebo vsetko je take kao ma byt. Ale nie vzdy to tak bolo :)
Né vždy tak bylo? Myslíš všeobecně v životě..nebo v sexíku? Tvůj druhý milenec určitě vztah super nastartoval né, manžel o Tebe určitě moc stojí, když Tě miluje s kámošem, moc ho to vzrušuje, je to soutěživost, žárlivost, všechno dohromady...Žena musí být moc moudrá a vnímavá, aby dovedla chlapy ukočírovat, aby to nepřerostlo v konflikty...ale to určitě jsi. Jde z Tebe takový klid...Takže asi dlouho trvalo než sis vytvořila dnešní vyrovnaný stav?" Opatruj se moc lásečka, líbám Tě celou...když kluci dovolí""

Obrázek
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Macicka4444 »

severakova píše:
Macicka4444 píše:
severakova píše:
Jsi moc sympatická, nádherná a vzrušující milfka, taková zvláštna HW, nikde nepíšeš, že bys chtěla rozšíření stávajícího dvoučlenného týmu..nebo obměnu..nebo toužila po romantice v cuckoldu, nebo jiných zážitcích..Říkáš že jsi moc spokojená s dnešním stavem sexuality, to je fajn, nejsi ufňukaná a neuspokojená, moc lidí tady jen touží atd...Ty máš takovou svou pevnou pozici", vyjadřuješ se tak hezky, jak si tví milenci po sobě uklízejí semeno z Tvého těla...to mě dostalo, z toho byl orgáčik".Je mi z Tebe krásně, přeji supr zbytek léta a v duchu laskám jazykom Váš podbrušek milá paní. Taky bych přinesl pěkné oblečky a hračky, vybrala byste si..papa Hono
Ďakujem pekne, kohutik, neknuram, lebo vsetko je take kao ma byt. Ale nie vzdy to tak bolo :)
Né vždy tak bylo? Myslíš všeobecně v životě..nebo v sexíku? Tvůj druhý milenec určitě vztah super nastartoval né, manžel o Tebe určitě moc stojí, když Tě miluje s kámošem, moc ho to vzrušuje, je to soutěživost, žárlivost, všechno dohromady...Žena musí být moc moudrá a vnímavá, aby dovedla chlapy ukočírovat, aby to nepřerostlo v konflikty...ale to určitě jsi. Jde z Tebe takový klid...Takže asi dlouho trvalo než sis vytvořila dnešní vyrovnaný stav?" Opatruj se moc lásečka, líbám Tě celou...když kluci dovolí""

To vieš, že to bola dlhá cesta, kým som sa dostala kde som. Ale som spokojná :)
Venda84
Příspěvky: 34
Registrován: úte 12. čer 2018 20:30:21
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár a láká nás představa druhého může k nám.

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od Venda84 »

krasně mě draždila nožkama
Obrázek
subik
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25. zář 2018 13:18:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od subik »

Koho vzrušuje scénář že by ho bull vychovával? Z normálního páru by si udělal svoji milenku a z jejího partnera svého slouhu. Co by se vám líbíilo kdyby s vámi bull dělal, aby vás přinutl poslouchat? Chtěli byste sloužit bullovi který by vám vyšukával vaši milovanou manželku?
Mohl by cuckolda šikanovat před jeho manželkou. Koho ten scénář láká?
subik
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25. zář 2018 13:18:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: FETISH, BDSM (úchylky na nohy, prádlo, ponižování, sissy)

Příspěvek od subik »

Klidně mi napište do zpráviček jestli chcete psát příběh o šikanování submisivního paroháče, nebo pokud by se vám to líbilo kdyby vás šikanoval bull, můžeme společně třeba napsat povídku nebo tak.
Odpovědět