Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
codms
Příspěvky: 161
Registrován: pát 28. lis 2014 0:34:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem sub s malym
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od codms »

Obrázek
priznani bejvalky o sexu semnou :D
Pytelsemene
Příspěvky: 57
Registrován: stř 25. bře 2020 16:20:31
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Toužící po milenci - bez milence

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od Pytelsemene »

Tak to už přeháníš zastírat, tady všechny fóra. Dej si prášek na hlavu. Nemám nic proti změně pohlaví. Jen nechápu proč to musíš ventilovat na x fórech to stejne...
jolana píše: pon 09. srp 2021 17:35:47 Rozhodla jsem se pro zmenu pohlavi z muze na zenu. Moje nejvetsi ponizeni bylo pri zaverecnem vysetreni, ktere jsem absolvovala u gynekologa, byl to lekar, ja jiz zila v zenske roli, dorasila jsem nalicena, panicka na podpatcich a v sukni, na vysetreni na koze by nebylo nic nenormalniho, kdybych mela krasnou pipinku, takhle vysetreni prostaty bylo nesmirne ponizujici. Ohromne vzruseni prislo, kdyz jsem dostala recept a vedela, ze druhy den tano si zobnu androcur a estradiol a vse zacne postupne pusobit, druhe pak, kdyz po 3 tydnech partnerka poprve vyrazila s novum
Milencem a se mnou to probrala jako s kamoskou. Moji aktualni fotku muzete najit na www.jsemholka.cz papa jolana
petrikasd
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 16. srp 2019 12:46:48
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od petrikasd »

Já když jsem se koupal doma v bazénu s klickou na penisu a manželka pustila k nám mého kamaráda.
Mikines
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 14. kvě 2020 0:28:20
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ochutnání a uspokojit cizí ženu..
Bydliště: Praha

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od Mikines »

A jak to pokračovalo..
Kandauliamus
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22. srp 2021 1:43:45
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od Kandauliamus »

Kdyz jsem prisel do pokoje a slysel mrdat mojiholku, jak mrda s bratrem. Neslo se u toho nevzrusit. Nechal jsem je oba dodelat
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od martin »

petrikasd píše: úte 17. srp 2021 10:01:19 Já když jsem se koupal doma v bazénu s klickou na penisu a manželka pustila k nám mého kamaráda.
Právě tento víkend jsem zažil něco podobného. Máme dva spřátelené páry (normální), kteří ví, jak to u nás chodí. Už dávno manželka holkám referovala, že má sexuální volnost. Bezesporu o tom obě povídaly doma. Postupně se oba páry dozvěděly i o zamykání. Představila jim i našeho rodinného přítele. O víkendu jsem byl v kleci. Byla grilovačka. Něco jsme popili a že teď všichni do bazénu. A nahatý. Pro všechny to byl nezvyk, já třeba obě holky viděl nahaté poprvně. Mě se fakt nechtělo. Manželka na to, že oni stejně ví, že nosím klec a přiznala se, že jim klícky i ukazovala. Bral jsem to jako příkaz a šel jsem. Zprvu to byl blbý pocit, samozřejmě se koukali. Popíjeli jsme i v bazénu a a já přestal být nesvůj Pak přišlo na náš životní styl. Žena byla dost rozparáděná, přidala pár podrobností. Pak žena, že nám někdo chybí. Zavolala našemu příteli a ten byl naštěstí pryč u svého příbuzenstva.
Ajsa
Příspěvky: 18
Registrován: stř 28. črc 2021 23:05:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár

Re: Vaše největší VZRUŠENÍ vs PONÍŽENÍ

Příspěvek od Ajsa »

Hodně mě to vzrusilo a díval jsem se až do konce,pak jsem se vrátil do ložnice a dělal jsem že nic nevím
Odpovědět