Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

Ahoj vsem,

moje pritelkyne vzdy chtela zkusit swingers, ale nedokazala by me videt s jinou zenou a tak jsem ji na jeji narozeniny zarezervoval kandaulistickou party v klubu Fantasy.

Nikdy jsem na zadne swingers nebyl... natoz na te kandaulisticke. Mate zkusenosti? Muzete mi popsat, jak to tam chodi? Klidne nejake vlastni zazitky? Osobne jsem púritelkyni upozornil, ze pokud me tyden predem nezamkne do klece, tak se bojim, ze couvnu. Jsem hodne stydlivy, introvertni a navic se me pred lidmi ani nepostavi, jak jsem nervozni... Takze plan je takovy, ze ja proste budu zamceny :)

Nejsem ale zadny sub. A kandaulismus praktikujeme jen prilezitostne jako spestreni. Cuckolding mi nic nerika... Trosku se bojim, ze pokud tam vlezu v kleci, tak se nekdo me nekdo bude snazit automaticky ponizovat. Coz by asi ostre narazil :D
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od muf75 »

Kieffel píše: čtv 15. črc 2021 22:26:25 Ahoj vsem,

moje pritelkyne vzdy chtela zkusit swingers, ale nedokazala by me videt s jinou zenou a tak jsem ji na jeji narozeniny zarezervoval kandaulistickou party v klubu Fantasy.

Nikdy jsem na zadne swingers nebyl... natoz na te kandaulisticke. Mate zkusenosti? Muzete mi popsat, jak to tam chodi? Klidne nejake vlastni zazitky? Osobne jsem púritelkyni upozornil, ze pokud me tyden predem nezamkne do klece, tak se bojim, ze couvnu. Jsem hodne stydlivy, introvertni a navic se me pred lidmi ani nepostavi, jak jsem nervozni... Takze plan je takovy, ze ja proste budu zamceny :)

Nejsem ale zadny sub. A kandaulismus praktikujeme jen prilezitostne jako spestreni. Cuckolding mi nic nerika... Trosku se bojim, ze pokud tam vlezu v kleci, tak se nekdo me nekdo bude snazit automaticky ponizovat. Coz by asi ostre narazil :D
My jsme na této párty párkrát byli a záleží na poměru párů a mužů.Na jedné takové,kde byl mužů velký přetlak se to dokonce zvrhlo v neplánovaný gangbang.Ale jinak tam většinou ženu vymrdali tak 2x-3x za večer.Ono tam chodí dost párů už s domluveným mužem navíc pro sebe.A ti opravdu volní si často zašukají jednou a odejdou domů,takže po půlnoci to značně prořídlo.
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

Chapu… no my tam pujdem sami, zak v nejhorsi se tam jen rozkoukame a pujdem domu 🤷🏼‍♂️ Ten neplanovane GB by se me libil, pokud by se partnerka rozjela a libilo by se ji to 😈😁
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od muf75 »

No spíš počítej,že pokud tam budou muži navíc,tak budou stále za vámi doufaje,že si vrznou.Jinak pokud je tam mužů málo a dost párů,tak je to spíš jako klasická swingers a dá se domluvit i klasická výměna.
A kdy tam plánujete zajít?Děti pojedou s babičkou a my plánujeme se ženou si zase trochu okořenit sex.
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

My tam budem 18. 8. Me se klasicka vymena tykat nebude. Ja budu zamcen a ta moje, nech si dela vse, co ji potesi 😁
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od bullmaster »

Tak to se tam uvidíme. Pošli foto té tvojí.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od muf75 »

Kieffel píše: pát 16. črc 2021 1:43:19 My tam budem 18. 8. Me se klasicka vymena tykat nebude. Ja budu zamcen a ta moje, nech si dela vse, co ji potesi 😁
Aha,až 18.8 je pro mě daleko,to ani nevím jestli znovu nezavřou.Děti odjíždí v sobotu,tak plánujeme ošukání manželky několikrát během těch 14-ti dní.
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

bullmaster píše: pát 16. črc 2021 7:15:21 Tak to se tam uvidíme. Pošli foto té tvojí.
Tak super. Promin, ale foto nebudu posilat tobe a ani nikomu jinemu. Nesirim nikde nase fotky, s vyjimkou nejake seriozni komunikace po telefonu. Oba mame radi sve soukromi.
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

muf75 píše: pát 16. črc 2021 7:33:11
Kieffel píše: pát 16. črc 2021 1:43:19 My tam budem 18. 8. Me se klasicka vymena tykat nebude. Ja budu zamcen a ta moje, nech si dela vse, co ji potesi 😁
Aha,až 18.8 je pro mě daleko,to ani nevím jestli znovu nezavřou.Děti odjíždí v sobotu,tak plánujeme ošukání manželky několikrát během těch 14-ti dní.
Snad nezavrou. Ale kdyby jo, tak se neda nic delat. Ona ma presne ten den narozeniny. Tak to pekne vychazi. A do te doby stejne porad nekde budeme a nebude cas.
SweetCheating
Příspěvky: 4
Registrován: pát 16. črc 2021 12:13:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od SweetCheating »

Hezky den, rad bych navazal na toto tema. Nikdy jsme s partnerkou nebyli na swingers party. Mame urcitou zkusenost s cuckold, tedy ona si obcas zasuka s milencem bez me pritomnosti. Rad bych s ni zkusil kandaulistickou swingers v Praze, protoze touzim videt jak ji sousta jiny (ideakne soustaji jini:)). Je neco, na co je treba byt pripraven pred navstevou jako novacek, a jakym zpusobem dochazi v prubehu party parovani?
Odpovědět