Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
denny456
Příspěvky: 4
Registrován: ned 05. čer 2016 16:00:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od denny456 »

Ve Fantasy jsem byl na kandaulistické akci (skoro vždy ve středu) několikrát. Před a po covidu. Žena vždycky vystřídala dva a více chlapů. Přijdete, dáte do schránek mobily a tak a na ruce se vezmete pásky zda se chcete mísit nebo ne. Kolem 22-23 začíná program nějakým striptýzem a doté doby je to spíše okukávačka a případně výřivka. A pak to někdo rozjede a začne se mísit. Moje žena většinou mě nechá chvíli na baru nebo v sedačkách a jde se "projít" a zajímavé je, že vždy někoho potká. Půjdeme ve středu 28. kdyby někdo chtěl dorazit.
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od marianl »

A je tady něco v Ostravě ? Rád bych to taky zkusil vzal bych i manželku nebo je tady nějaký pár co by mě vzal sebou?
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od opavak74 »

marianl píše: ned 25. črc 2021 11:10:55 A je tady něco v Ostravě ? Rád bych to taky zkusil vzal bych i manželku nebo je tady nějaký pár co by mě vzal sebou?
jeden je v Bravanticích, ale nebyl jsem tam, nevím.
https://www.swclubbravantice.cz/
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od marianl »

Jj taky jsem o tom slyšel ale nevím jak to chodí
Vikis86
Příspěvky: 32
Registrován: sob 14. bře 2020 19:14:47
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem muž který touží po trojce nebo i víc s převahou mužů.

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Vikis86 »

Ahoj taky mě toto téma zajímá, s partnerkou o tom teď často mluvím a rad bych ji někam vzal. Ale netuším kam, poradí někdo? Ideálně okres Mělník nebo Praha. Díky
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od muf75 »

Vikis86 píše: sob 31. črc 2021 21:06:44 Ahoj taky mě toto téma zajímá, s partnerkou o tom teď často mluvím a rad bych ji někam vzal. Ale netuším kam, poradí někdo? Ideálně okres Mělník nebo Praha. Díky
Pěkné jsou ve Fantasy v Praze-Letňanech.Jinak podobnou službu splní i Gentleman párty.Na té včerejší jsem byl se ženou až do konce a bylo to super.
Užívali jsme si už před ní a pokračovali tou párty a manželka měla 16 orgasmů.Je dnes docela unavená,ale už plánujeme další akci.
Cerven36
Příspěvky: 88
Registrován: pon 16. zář 2019 20:17:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Cerven36 »

Ahoj, taky jsme ještě nebyli, ale se ženou jsme se domluvili, že to změníme. Jen ještě nevíme jestli teď 11 tého, ale spíš půjdeme toho 18.8. . Chceme to jako dárek k narozeninám pro ní.
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

Cerven36 píše: pát 06. srp 2021 5:42:52 Ahoj, taky jsme ještě nebyli, ale se ženou jsme se domluvili, že to změníme. Jen ještě nevíme jestli teď 11 tého, ale spíš půjdeme toho 18.8. . Chceme to jako dárek k narozeninám pro ní.
My jdeme 18. 8.
Cerven36
Příspěvky: 88
Registrován: pon 16. zář 2019 20:17:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Cerven36 »

Kieffel píše: čtv 15. črc 2021 22:26:25 Ahoj vsem,

moje pritelkyne vzdy chtela zkusit swingers, ale nedokazala by me videt s jinou zenou a tak jsem ji na jeji narozeniny zarezervoval kandaulistickou party v klubu Fantasy.

Nikdy jsem na zadne swingers nebyl... natoz na te kandaulisticke. Mate zkusenosti? Muzete mi popsat, jak to tam chodi? Klidne nejake vlastni zazitky? Osobne jsem púritelkyni upozornil, ze pokud me tyden predem nezamkne do klece, tak se bojim, ze couvnu. Jsem hodne stydlivy, introvertni a navic se me pred lidmi ani nepostavi, jak jsem nervozni... Takze plan je takovy, ze ja proste budu zamceny :)

Nejsem ale zadny sub. A kandaulismus praktikujeme jen prilezitostne jako spestreni. Cuckolding mi nic nerika... Trosku se bojim, ze pokud tam vlezu v kleci, tak se nekdo me nekdo bude snazit automaticky ponizovat. Coz by asi ostre narazil :D
Tak jak jste včera dopadli ?
Kieffel
Příspěvky: 16
Registrován: pon 23. črc 2018 14:57:02
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Swingers Fantasy - Kandaulisticka party

Příspěvek od Kieffel »

Hele nijak, ja to musel nakonec prerezervovat na 1.9. Nam se vcerejsek kvuli praci tak casove rozsypal, ze bychom to sice stihli, ale v totalnim stresu.
Odpovědět