Celebrity

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Celebrity

Příspěvek od tarenor »

Které celebritě či jinak slavné ženě byste chtěli líbat nohy, zatímco by ji nakládal zezadu nějaký namakaný svalovec s extra velkým pérem? Pás cudnosti by byl samozřejmostí, takže je to anketa spíše pro cuckoldy. Můžete přihodit rovnou fotku celebrity.
Venca215
Příspěvky: 3
Registrován: ned 30. čer 2019 11:54:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Celebrity

Příspěvek od Venca215 »

Obrázek
kam-tam
Příspěvky: 23
Registrován: úte 06. led 2015 8:39:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Má paní se na amatérech nazývá "Levandulová"

Re: Celebrity

Příspěvek od kam-tam »

tarenor píše: čtv 10. čer 2021 13:55:49 Které celebritě či jinak slavné ženě byste chtěli líbat nohy, zatímco by ji nakládal zezadu nějaký namakaný svalovec s extra velkým pérem? Pás cudnosti by byl samozřejmostí, takže je to anketa spíše pro cuckoldy. Můžete přihodit rovnou fotku celebrity.

Tak, asi bych dokázal vyjmenovat řadu takových známých žen...

Nicméně, stala se mi taková věc:
Nejsem žádný sledovač televize, ale zrovna předevčírem jsem shodou nějakých okolností byl u televize, ve které právě běžel tento pořad:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/114 ... 20600128/
a přiznám se, že jsem to docela fascinovaně sledoval. Nakonec ale vlastně vůbec nevím, o čem tam ti lidé povídali, protože jsem to sledoval z jiného důvodu.
Byla v tom pořadu moderátorka, kterou bych asi neoznačil jako nijak výrazně hezkou, nápadnou, přitažlivou... ale něco mě na ní fascinovalo.
Zřejmě to byl tvar jejích lýtek, který společně s plnými stehny a zejména těmi síťovanými punčochami, které ty nožky obepínaly, vytvářel něco, co jsem tak trochu "hltal".
Ano, přiznávám, jsem, zřejmě jako většina mužů, v tomto trochu primitivní a když se aktivuje nějaký spouštěč, tak mi myšlení přechází do jiné části těla, než obvykle bývá... ;)
Myslím, že v tom pořadu k tomu přispívaly také nějaké doprovodné prvky jako jsou třeba její gesta, přirozené pohyby a podobně,
protože, když kouknu jen na ty fotky z toho pořadu -
Obrázek
Obrázek
tak to nyní na mě úplně tak nepůsobí.

Tu dámu jsem doposud nikdy neviděl. Nevím, jestli jí označit jako celebritu,
ale zapátral jsem a zjistil, že má třeba 20 stránek odkazů na:
https://celebs.4fan.cz/viewtopic.php?f= ... &start=190

ze kterých jsem zaznamenal, že ty sítěnky, čas od času k potěše divákova oka ve studiu používá:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Takže nejen u těch "provařených" známých krásek, ale třeba právě u této dámy by mě velice naplňovalo to, o čem píšeš.

Já bych řekl, že mi, zejména v mnohých komerčních televizích, přijdou mnohdy tam vystupující ženy takové trochu umělé. Svým líčením, vystupováním, mluvou, gesty...
Zběžně jsem pohlédl na nějaké jiné díly tohoto pořadu a řekl bych, že se v něm vyskytuje spousta jiných podobně (myslím přirozeně a neprveplánovitě smyslně) působících dam.

... a ten pořad nese úžasně rajcovní název z pohledu kandaulisty:

SAMA DOMA !!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: axxxnoir, bigusdickus, Bing [Bot], DawePL, Domkanda, donkey_pair, Gomez, jjj456, Jupiter, Klaudie, ktoiny, mangrand, mloky, moby2, NepAl1967, ola, Old_Lake, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan a 174 hostů