INTERRACIAL - černoch a běloška

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Slamneny
Příspěvky: 4
Registrován: pát 13. črc 2018 20:38:45
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Slamneny »

.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od muf75 »

Slamneny píše: úte 20. črc 2021 14:26:42.
Hodnotný příspěvek.
Hare24
Příspěvky: 15
Registrován: stř 23. čer 2021 4:50:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Hare24 »

Moje žena měla černocha na dovolené v Tunisu. Byla tam s kamarádkou a já byl doma. Vyprávěla mi, že měl 26 cm péro a že jí tam obdělával celý týden. Myslím, že si s ním píše dodnes.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od marteza »

Hare24 píše: stř 21. črc 2021 14:59:38 Moje žena měla černocha na dovolené v Tunisu. Byla tam s kamarádkou a já byl doma. Vyprávěla mi, že měl 26 cm péro a že jí tam obdělával celý týden. Myslím, že si s ním píše dodnes.
Pokud vím, tak narazit na černocha v Tunisu není zrovna obvyklé, to už jich je víc v Evropě. Musel by to být "uprchlík", který míří na sever za moře. Ale to už spíš v Libyi. Něco jiného je osmahlý Severoafričan (nejspíš Arabák), něco jiného černoch. Možná by to chtělo tu historku lehce upravit...
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Mispulin »

A to mu ptáka měřila šuplerou?
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od vinklar »

Jj asi to byl spíš vlhký sen…….
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Golie »

Mispulin píše: stř 21. črc 2021 19:19:49 A to mu ptáka měřila šuplerou?
Standardní šuplera je do 150 mm ;) :lol:
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Mispulin »

Vlastně máš pravdu, tak asi měla u sebe buď krejčovský metr a nebo zasouvací dvojmetr. Holka byla asi připravena na všechno. Pokud ale ne, tak asi má super odhad v oku.
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: ROM, či cikán, jako BULL

Příspěvek od kfantazie »

ghoust56 píše: pát 21. čer 2019 1:31:46
subkanda píše:Ahoj,
nechal jsem se vyprovokovat včerejší diskuzí na téma sexu manželky s cikánem a tak jsem si prostě musel na chatu nějakého najít, byl jsem z toho dost nadržený, z té představy, že bych si s ním o své krásné ženě povídal a kdyby chtěl, tak bych mu ji třeba i ukázal (nemyslím reálně)

Slovo dalo slovo a za chvilku jsem mu ji ukazoval. Vzrušuje Vás to taky? Přiznám se, že jsem to nikdy předtím nedělal, ale líbilo se mi to, jeho narážky, jak mně oslovoval, jak se povyšoval, bylo to něco úplně jiného, než s běžným dominantem, pořád tam byla ta myšlenka na jeho velký, černý péro a jeho výsměch, jak mu popisuju svoji krásnou paničku.

Byl by zájem třeba o přepis toho rozhovoru? Mám to uložené. Ale rád bych znal taky váš názor, jestli by se vám to líbilo, ukazovat svou paní tmavému týpkovi.

mam pritelkyni ,kterou suka cernoch,je to uzasne!!! ale i cikan v kundicce te moji by se mi libil! :)
Už jsme něco zažili, psal jsem i v povídkách. Černoch určitě u nás ano, Rom ne každý. Žena je spíš na ty starší, zkušené chlapi s pořádnou výbavou 😀 Teď naposledy jsme šli po Libereci a u Sokoláku byl hluboký výkop a v něm asi 5 chlapů, z toho 2 právě starší Romy, takový ty silní s břichem a makali, lilo z nich vedrem 😊Žena měla jen krátké šaty, taková hladká, vyvoněná šla se mnou kolem k přechodu na kopci. Ti dva úplně přestali kopat a nepokrytě ji začali očumovat a jeden šel souběžně ve výkopu s námi kus a koukal, jestli neuvidí něco víc pod šaty 😁 Já pod kraťasy klicku samozřejmě a cítil jsem, jak mi v ní z toho škube. Dělal jsem, že nic nevidím a nechal je kochat. Pak se otočil, šel pomalu zpátky a volá na toho druhyho " Viděls more, luxusní gadžovka co? Mi stojí kokot vole" a ten druhej " Ta bude mít pěknou piču těsnou, more" a ten druhej ještě " Zezadu more bych ji vycakal piču". Dál už jsem neslyšel, museli jsme přejít. Žena ten rozhovor neslyšela, telefonovala celou dobu. Řekl jsem jí to až doma u čaje večer. Ty dva si pamatovala, ale neslyšela, jak telefonovala. Byla naštvaná, že se o ní tak bavili, ale zároveň ji to tak vzrusilo, že jsem ji musel hned lízat, nasadit si nástavec a vyšukat ji s ním. Pak samozřejmě mi přiznala, že si představila, že je provokovala, pozvala je k nám a tady si ji tvrdě vzali do trojky na střídačku a oba ji pořádně vystrikali kundičku 😉 Tak asi tak. Jinak píšeme si s Romem z Pardubic, starší, zkušený prý, také má velkou rodinu, dost děti, poslal fotky péra i koupí, to vypadá dobře, i komunikace je slušná, tak uvidíme. Problém je ta vzdálenost. Jsme všichni pohodlní, 😁
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: INTERRACIAL - černoch a běloška

Příspěvek od Mispulin »

Píšeš, že černoch u vás určitě ano, ale Rom né každý. A ty myslíš, že všichni černoši jsou zdraví a čistotní, třeba ti Nigerijci nebo co to je co se poflakují v dolní části Václaváku a dýlují tam kox?
Odpovědět