Moja zena ma práve sex

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od exkandaulista »

Pusť ji. Stejně už nemáš jak jim v tom bránit. Když bude chtít, vymyslí si nějakou cestu a bude s ním. Jednou jsi to dovolil, tak už není cesty zpět.
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od martinacek »

exkandaulista píše: sob 12. čer 2021 15:54:10 Pusť ji. Stejně už nemáš jak jim v tom bránit. Když bude chtít, vymyslí si nějakou cestu a bude s ním. Jednou jsi to dovolil, tak už není cesty zpět.
Zatím asi ano. Ale musíme si domluvit detaily . Že něco udělá za zády to nečekám a nehrozí to. Vždy je to na domluvě.
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od martinacek »

tarenor píše: pát 11. čer 2021 19:15:51
martinacek píše: pát 11. čer 2021 10:11:30
kohout50 píše: stř 09. čer 2021 21:13:57
Dobrý začátek. Pak dej vědět, jak pokračovali.
Nebylo žádné kouření ani ji nelízal. Asi 30 minut ji souložil zezadu,ona na něm a udělal ji . Potom ho žena vyhonila že už nechtěla dál.
Ptal se jestli by u něj nepřespala. Já nevím jestli to mám dovolit. Zda to ustojím. Že jeden den odpoledne odjede a po snídani bude zpět. A slíbila že když ji pustím , tak to natočí.
Dohoda o ranním návratu zní jako "hezké řešení". Ale musíš počítat s tím, že se může vrátit o několik hodin déle, než se "domluvíte". Ze skušenosti vím, že těch pár hodin může být kritických, můžou ti rupnout nervy, začneš psát blbosti... po návratu jí řekneš nějaké blbosti... atd.

Moje rada: zvaž hodně dobře, zda na "celou noc" máš koule.
Jj máš pravdu , někdy chci aby šla , ale pak zase moc přemýšlím zda je to správné. Vždy se vrátila na čas dle domluvy. Zatím jsem řekl že ano , ale uvidíme kdy se to vyvrbi . Jde to jen o víkendu , jindy čas nemáme. Díky za komentáře.
Kandaazena
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 04. dub 2019 7:00:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatial nic

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Kandaazena »

Tak moja je cerstvo vystriekana od kamarata.. ja som dnes siel na chatu
Quet6969
Příspěvky: 136
Registrován: úte 27. dub 2021 9:12:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Quet6969 »

Kandaazena píše: pát 18. čer 2021 2:59:55 Tak moja je cerstvo vystriekana od kamarata.. ja som dnes siel na chatu
Gratuluji :) krásná představa :)
Jaonaaty
Příspěvky: 133
Registrován: úte 13. říj 2020 17:34:01
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme pár a hľadáme muža

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Jaonaaty »

Tak v pondelok idem na služobnú cestu a manzelka si už dohodla milenca no čo viac si priať, že keď idem preč ja ide aj ona. Ale pravda foto a video bude. Už sa teším .
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Anpoenitet »

martinacek píše: ned 13. čer 2021 10:14:29
tarenor píše: pát 11. čer 2021 19:15:51
martinacek píše: pát 11. čer 2021 10:11:30
Nebylo žádné kouření ani ji nelízal. Asi 30 minut ji souložil zezadu,ona na něm a udělal ji . Potom ho žena vyhonila že už nechtěla dál.
Ptal se jestli by u něj nepřespala. Já nevím jestli to mám dovolit. Zda to ustojím. Že jeden den odpoledne odjede a po snídani bude zpět. A slíbila že když ji pustím , tak to natočí.
Dohoda o ranním návratu zní jako "hezké řešení". Ale musíš počítat s tím, že se může vrátit o několik hodin déle, než se "domluvíte". Ze skušenosti vím, že těch pár hodin může být kritických, můžou ti rupnout nervy, začneš psát blbosti... po návratu jí řekneš nějaké blbosti... atd.

Moje rada: zvaž hodně dobře, zda na "celou noc" máš koule.
Jj máš pravdu , někdy chci aby šla , ale pak zase moc přemýšlím zda je to správné. Vždy se vrátila na čas dle domluvy. Zatím jsem řekl že ano , ale uvidíme kdy se to vyvrbi . Jde to jen o víkendu , jindy čas nemáme. Díky za komentáře.
Možná mi něco uniká, ale jaký je rozdíl mezi tím, jestli ti ji jenom šuká a nebo s ním zůstane přes noc?
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od martinacek »

Anpoenitet píše: stř 23. čer 2021 8:49:34
martinacek píše: ned 13. čer 2021 10:14:29
tarenor píše: pát 11. čer 2021 19:15:51

Dohoda o ranním návratu zní jako "hezké řešení". Ale musíš počítat s tím, že se může vrátit o několik hodin déle, než se "domluvíte". Ze skušenosti vím, že těch pár hodin může být kritických, můžou ti rupnout nervy, začneš psát blbosti... po návratu jí řekneš nějaké blbosti... atd.

Moje rada: zvaž hodně dobře, zda na "celou noc" máš koule.
Jj máš pravdu , někdy chci aby šla , ale pak zase moc přemýšlím zda je to správné. Vždy se vrátila na čas dle domluvy. Zatím jsem řekl že ano , ale uvidíme kdy se to vyvrbi . Jde to jen o víkendu , jindy čas nemáme. Díky za komentáře.
Možná mi něco uniká, ale jaký je rozdíl mezi tím, jestli ti ji jenom šuká a nebo s ním zůstane přes noc?
Je to rozdíl a pro mě veliký. Někdo pustí ženu třeba na víkend a je v pohodě. Moje byla vždy jen večer nebo odpoledne a vrátila se. Zatím přes noc nebyla .
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od tarenor »

martinacek píše: stř 23. čer 2021 12:26:57
Anpoenitet píše: stř 23. čer 2021 8:49:34
martinacek píše: ned 13. čer 2021 10:14:29

Jj máš pravdu , někdy chci aby šla , ale pak zase moc přemýšlím zda je to správné. Vždy se vrátila na čas dle domluvy. Zatím jsem řekl že ano , ale uvidíme kdy se to vyvrbi . Jde to jen o víkendu , jindy čas nemáme. Díky za komentáře.
Možná mi něco uniká, ale jaký je rozdíl mezi tím, jestli ti ji jenom šuká a nebo s ním zůstane přes noc?
Je to rozdíl a pro mě veliký. Někdo pustí ženu třeba na víkend a je v pohodě. Moje byla vždy jen večer nebo odpoledne a vrátila se. Zatím přes noc nebyla .
Situace 1
Rozdíl je v tom, že když odejde na chvíli s tím, že dorazí domů do přesně stanovené doby, budeš doma jako natesenej zamčený cuckold čekat a počítat každou minutu. Až dorazí, budeš nadřazeností bez sebe, budeš chtít popsat každý moment 4x, a ona snad bude mít dost sil ti vše popsat.

Situace 2
Ale když se opozdí a dorazí o několik hodin později bez toho, aby dala vědět, nadrženost může přejít ve vztek, začneš si klást otázky, co se stalo... proč ti lhala... proč nedodržela.... Když se otevřou dveře, namísto radostného vyprávění ji sjedeš blbýma kecema, a ona si půjde ,,unavená,, lehnout. Ty neusnes a ráno je dusno. Tahle varianta je asi nejhorší, která může nastat.

Situace 3
Když se rovnou dohodnete na celou noc, přijde ráno, ty už tak nadřízený nebudeš. Když budeš zamčený, tak možná ano. Ale ona bude jiná, celou noc bude spát přitulená k milenci, což u žen zanechává trvalé pocitové změny.
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od martinacek »

tarenor píše: čtv 24. čer 2021 9:17:34
martinacek píše: stř 23. čer 2021 12:26:57
Anpoenitet píše: stř 23. čer 2021 8:49:34

Možná mi něco uniká, ale jaký je rozdíl mezi tím, jestli ti ji jenom šuká a nebo s ním zůstane přes noc?
Je to rozdíl a pro mě veliký. Někdo pustí ženu třeba na víkend a je v pohodě. Moje byla vždy jen večer nebo odpoledne a vrátila se. Zatím přes noc nebyla .
Situace 1
Rozdíl je v tom, že když odejde na chvíli s tím, že dorazí domů do přesně stanovené doby, budeš doma jako natesenej zamčený cuckold čekat a počítat každou minutu. Až dorazí, budeš nadřazeností bez sebe, budeš chtít popsat každý moment 4x, a ona snad bude mít dost sil ti vše popsat.

Situace 2
Ale když se opozdí a dorazí o několik hodin později bez toho, aby dala vědět, nadrženost může přejít ve vztek, začneš si klást otázky, co se stalo... proč ti lhala... proč nedodržela.... Když se otevřou dveře, namísto radostného vyprávění ji sjedeš blbýma kecema, a ona si půjde ,,unavená,, lehnout. Ty neusnes a ráno je dusno. Tahle varianta je asi nejhorší, která může nastat.

Situace 3
Když se rovnou dohodnete na celou noc, přijde ráno, ty už tak nadřízený nebudeš. Když budeš zamčený, tak možná ano. Ale ona bude jiná, celou noc bude spát přitulená k milenci, což u žen zanechává trvalé pocitové změny.
Pravdu máš ve všem a uvidíme. Zatím mu odřekla několik termínů třeba i jen na večer. A moc času teď nemáme to zkoušet a řešit. A pokud se něco bude chystat určitě napíšu.
Odpovědět