Voyeur

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Voyeur

Příspěvek od Domkanda »

raymond píše: čtv 20. čer 2024 18:53:53
Domkanda píše: čtv 20. čer 2024 17:30:12
kane159 píše: čtv 20. čer 2024 16:07:09

Mám rád baculky, to je celé.
No, baculky tu mají vlastní vlákno. Ale vzhledem k tvému vkusu si založ spíš vlastní vlákno s názvem "Postarší tlustoprdky"
Pochválil jsi si jí sám. Jinak je tu jen kritika. Jako nováček na fóru zatím za moc nestojíš
A ty bys ses měl zdržet těch pejorativních keců. Je to zbytečný a laskavě tu nikoho nevychovávej. Vůbec nechápu tu drzost někoho poučovat.
Pokud někdo očividně potřebuje poučit, je vhodné poučení dát. Kdyby chytří nepoučovali ty méně chytré, nebyl by žádný pokrok ... Měl by ti to někdo vysvětlit ...

Kane159:
"Dámy" se nahé neukazují :lol:
Pokud píšeš, že nevypadá jako Twiggy - to v nějakém filmu říkali o Růžičkové - máš teda dost perverzní vkus, je na to tady ale oddíl Extrémy a prasárny

Fero369:
Nešlo o baculku, ale o hrošici v důchodovém věku. Nebyla nahá.V prvním gifu klasické důchodcovské plavky pro tlusté baby - a to jsme kritizovali. Jsi jak rádio Jerevan. Druhý gif bez podprdy, ale zabíraný objekt (fakt ne dáma) opravdu patří už do extrémů

Edit:
Podíval jsem se znovu - a fakt, není to důchodkyně, ale tím hůř, protože postavu na to má. Základní premisa ale byla - nejen ode mě - tuctová tlustá ženská, oblečená v neerotických plavkách, na každém koupališti neomezený počet = nic pro tuto rubriku
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Fero369
Pár slov o nás: Manželka pro mé záliby nemá pochopení

Příspěvek od Fero369 »

Domkanda píše: pon 24. čer 2024 23:52:54 Fero369:
Nešlo o baculku, ale o hrošici v důchodovém věku. Nebyla nahá.V prvním gifu klasické důchodcovské plavky pro tlusté baby - a to jsme kritizovali. Jsi jak rádio Jerevan. Druhý gif bez podprdy, ale zabíraný objekt (fakt ne dáma) opravdu patří už do extrémů
Myslim, ze se shodneme, ze se nam nelibila. Ja se jen pozastavil nad tvou potrebou to komentovat.
Ale uz na to kaslu, prosel jsem tema noseni kalhotek, a vsichni mi tri oblibenci tam vedou fakt bozi konverzaci. Tema ani neni podstatne jako to, jak si to vzajemne vysvetlujete. Hodne mne to pobavilo a pratele, odpoustim vam, jen tak dale.
raymond
Pár slov o nás: Jsme manželský pár, který to má vše v hlavě srovnané, a kde ona je mírně submisivní zrzka se sklony k provokování mužů za účelem vzrušení svého dominantního kandaulisty. Nikoho cíleně nehledáme, parťíáka do 3ky máme.

Příspěvek od raymond »

Tak domkanda je ubožák, Nicka.
raymond
Pár slov o nás: Jsme manželský pár, který to má vše v hlavě srovnané, a kde ona je mírně submisivní zrzka se sklony k provokování mužů za účelem vzrušení svého dominantního kandaulisty. Nikoho cíleně nehledáme, parťíáka do 3ky máme.

Příspěvek od raymond »

raymond píše: úte 25. čer 2024 19:25:43 Tak domkanda je ubožák, Nicka. Jeho názory jsou tak užitečné jako deštník v tornádu.
raymond

Příspěvek od raymond »

Tak domkanda je ubožák, nicka. Jeho názory jsou mimo.
muf75
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od muf75 »

raymond píše: úte 25. čer 2024 19:41:20 Tak domkanda je ubožák, nicka. Jeho názory jsou mimo.
Možná by to stačilo napsat jednou.
raymond

Příspěvek od raymond »

muf75 píše: úte 25. čer 2024 19:49:29
raymond píše: úte 25. čer 2024 19:41:20 Tak domkanda je ubožák, nicka. Jeho názory jsou mimo.
Možná by to stačilo napsat jednou.
To máš pravdu, nějak jsem to nezvládl.
Jezevcik66
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevcik66 »

raymond píše: úte 25. čer 2024 19:25:43 Tak domkanda je ubožák, Nicka.
Z jistého pohledu je to skoro každý tady 8-)
A pro některé je to i pochvala, jsou rádi ;)
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
Kyblyk

Příspěvek od Kyblyk »

Obrázek
mgahamlet
Role ženy: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od mgahamlet »