Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od marianl »

Mně to třeba taky láká byl bych zvědav co by řekla třeba na dva starší nebo tři a ani nevím kde by to bylo možné
funnysexbunny
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 12. zář 2019 12:17:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od funnysexbunny »

auton píše: čtv 20. kvě 2021 7:48:15
dr25 píše: čtv 20. kvě 2021 6:48:49 Nechápu ty, kteří tu ženy, které nejsou dle jejich chutí a standardu musí ihne urážet jak jí tak jeho. Každý přeci máme rádi jiné typy ne? Ale nemusíme kvůli tomu jinému nadávat. Pokud se vám nějaká foto nelíbí, tak jí prostě přejdu. Jak se říká "někdo rád holky, jiný zase vdolky"
Oni to většinou píší ti kteří ani žádnou ženskou nemají.
On tu kazdy neni ovce. Chapu ze jsou muzi, ktery chteji jen poslouchat jak je jejich zena hezka, nejspis proto aby tomu zacli verit i oni sami. Kazde zbozi ma sveho kupce.... to je svata pravda. Jen je dobre tez zminit mnozina kupcu jisteho typu zbozi je oprvdu natolik malo pocetna, ze je lepsi takove zbozi vubec nenabizet.
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od auton »

funnysexbunny píše: ned 23. kvě 2021 12:50:52
auton píše: čtv 20. kvě 2021 7:48:15
dr25 píše: čtv 20. kvě 2021 6:48:49 Nechápu ty, kteří tu ženy, které nejsou dle jejich chutí a standardu musí ihne urážet jak jí tak jeho. Každý přeci máme rádi jiné typy ne? Ale nemusíme kvůli tomu jinému nadávat. Pokud se vám nějaká foto nelíbí, tak jí prostě přejdu. Jak se říká "někdo rád holky, jiný zase vdolky"
Oni to většinou píší ti kteří ani žádnou ženskou nemají.
On tu kazdy neni ovce. Chapu ze jsou muzi, ktery chteji jen poslouchat jak je jejich zena hezka, nejspis proto aby tomu zacli verit i oni sami. Kazde zbozi ma sveho kupce.... to je svata pravda. Jen je dobre tez zminit mnozina kupcu jisteho typu zbozi je oprvdu natolik malo pocetna, ze je lepsi takove zbozi vubec nenabizet.
I negativní recenze se dá napsat slušně a bez urážek.Jenže toho je schopen pouze člověk který má alespoň základní inteligenci.
Gemar
Příspěvky: 181
Registrován: sob 02. kvě 2020 14:44:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme manželé 34 let. Manželku rád ukážu. Zároveň si rád podívám na jinou...

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od Gemar »

Obrázek
juni
Příspěvky: 64
Registrován: stř 12. říj 2016 21:04:55
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1057

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od juni »

Gemar píše: ned 23. kvě 2021 21:35:03 Obrázek
To je úžasná žena :P
m2000
Příspěvky: 35
Registrován: stř 11. led 2017 8:41:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od m2000 »

andru77 píše: pát 21. kvě 2021 15:56:10
Kapr píše: stř 19. kvě 2021 21:10:05 Obrázek
Hustyyyy
Super, proc ne? Vystrikana teploucka kunda jinym samečkem. Klidne. A i super ponizeni
funnysexbunny
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 12. zář 2019 12:17:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od funnysexbunny »

auton píše: ned 23. kvě 2021 13:48:58
funnysexbunny píše: ned 23. kvě 2021 12:50:52
auton píše: čtv 20. kvě 2021 7:48:15

Oni to většinou píší ti kteří ani žádnou ženskou nemají.
On tu kazdy neni ovce. Chapu ze jsou muzi, ktery chteji jen poslouchat jak je jejich zena hezka, nejspis proto aby tomu zacli verit i oni sami. Kazde zbozi ma sveho kupce.... to je svata pravda. Jen je dobre tez zminit mnozina kupcu jisteho typu zbozi je oprvdu natolik malo pocetna, ze je lepsi takove zbozi vubec nenabizet.
I negativní recenze se dá napsat slušně a bez urážek.Jenže toho je schopen pouze člověk který má alespoň základní inteligenci.
Narazeni na soudnost neni zadna urazka ani nadavka. Je to pouze hole konstatovani nazoru.
petrikasd
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 16. srp 2019 12:46:48
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od petrikasd »

Dokonalé,mám moju podobně.
wagen
Příspěvky: 49
Registrován: sob 03. říj 2015 22:10:04
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od wagen »

juni píše: ned 23. kvě 2021 21:38:12
Gemar píše: ned 23. kvě 2021 21:35:03 Obrázek
To je úžasná žena :P
Dokonale a nadherna zena o par stranek nahoru najdes aji mou polovicku
Karelvymrdal
Příspěvky: 30
Registrován: pát 15. dub 2016 2:25:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Láká vás ukázat svoji kamarádům?

Příspěvek od Karelvymrdal »

Loni v létě se u nás stavoval kamarád, dávali jsme venku kafe a cigáro. Už odcházel když přišla žena v krátké sukni a sedla si na nízkou židličku. Jak si sedla tak ji sjela níž sukně a bylo vidět její mušličku. Kamarád co byl na odchodu si nasadil sluneční brýle (profík😁 ) a že dáme ještě jedno cígo a sedl si naproti ní. Než odešel modlil jsem se ať nemusím vstát, měl jsem ho tvrdýho jak kámen. To jak nenuceně se zdržel a já věděl že celou dobu mé ženě kouká do rozkroku bylo něco neskutečnýho. Jak odešel tak do pár minut jsem ji dotáhl do ložnice a tam se během chvilky udělal. Celou dobu jsem myslel na to jak mi ji šmíroval. Toto je fotka z toho dne i s výhledem na co kamarád koukal 😋
Obrázek
Odpovědět