Riziko oplodnění milencem

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od fodel »

rostak píše: To je stejně pravděpodobné jako že u toho sexu náhle zemře.
Znám ,za totáče vedoucí Jednoty umřel na prodavačce ,musela se odstěhovat :lol:
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od dr25 »

Data jsou lepší než dohody. Při dokonalém použití kondomů stejně 2% žen otěhotnění ;) takže opravdu to není 100% i když se budeš snažit sebevíce.


Obrázek
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Kandaulista531 »

fodel píše:
rostak píše: To je stejně pravděpodobné jako že u toho sexu náhle zemře.
Znám ,za totáče vedoucí Jednoty umřel na prodavačce ,musela se odstěhovat :lol:
Čóóóóó jaká halus :?
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Mispulin »

postinor je pro ženu hormonální bomba, která pak dost rozhází její menstruační cyklus. Je to pro ženský organizmus docela ťafka.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od dr25 »

Dobře tak jsem našel více dat. Ta první tabulka ukazuje samozřejmě porovnání s tělískem, které tam bylo podporováno. Ale stačilo hledat dál a ve studii o AIDS se také řeší jak moc je spolehlivý kondom

Obrázek

A nebo stránka věnující se otázkám o sexu obecně

Obrázek

A pak ještě Wikipedie

Obrázek


Takže opravdu kondom prostě není a nebude 100% a jinak sterilizace i tak už jsem v minulosti četl, že se událo oplodnění. Tehdy to byl muž a přišli na to, že se mu po vasektomii jeden chámovod z neznámých důvodu obnovil. Ale přesně si nepamatuju. Ale ta šance je u té metody samozřejmě minimální.
Janisub
Příspěvky: 82
Registrován: ned 14. črc 2019 9:37:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Janisub »

Ahoj všem, jdete na to moc vědecky, nespěte s každým vybírejte lidi na úrovni snažte se je trochu poznat. Riziko nemocí tím snížíte, většina pohlavních nemocí se objevuje v určitých sférách, ale je pravda že prostě promiskuita znamená zvýšené riziko pohlavní nemoci a oplodnění cizím ať menší nebo větší. Na druhou stranu cestu do práce autem považuji ještě za větší riziko a jedu. takže užívejme si riziko snižme a pokud bude manželka těhotná, dítě je vždy vaše a víc neřešte :-)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od Domkanda »

Janisub píše:takže užívejme si riziko snižme a pokud bude manželka těhotná, dítě je vždy vaše a víc neřešte :-)
Platí, pokud by jsi mluvil k ženským. Jinak tedy nesouhlasím

Všem:
citovali jste tu několik tabulek - problém je, že pokud uvádí shodná čísla, pochází z jednoho zdroje. Nejedná se o různé výzkumy.

Stejně tak je pravdou, že u většiny kvalitních ochran není uvedené číslo výsledkem nějaké studie a průzkumu, protože prostě chybí reprezentativní statistický vzorek.
Stejně tak pokud někdo nahlásí, že otěhotněl třeba s HA, tak nevíme, kolik z těch holek prášky tajně přestalo brát.
U kondomu nevíme, kolik z nich si udělalo testy a místo selhání kondomu se jedná a opileckou nevěru bez šprcky
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od MlsnáKoza »

Domkanda píše:
MlsnáKoza píše:A jsme opět na začátku. Pokud nemíním riskovat, zařídím se (partner/partnerka/milenec). Hubu mají všichni a jen mentálně silně nedostatečný jedinec nechápe, že nechráněným stykem může dojít k oplodnění. Pokud riskovat chtějí oba partneři a plně si uvědomují, co může následovat, předpokládám, že jsou s výsledkem srozuměni a případného prcka berou jako SVÉ dílo. Jiná liga jsou nehody technického rázu...
Ano - na začátku tématu jsem nadhodil, že to riziko tu je vždy - byť ho jde minimalizovat.

Ovšem těžko chtít po chlapovi, aby automaticky bral prcka za SVÉ dílo - když by se ukázalo, že to není JEHO dílo :roll:
Asi málokdo si to předem rozebírá do sebemenších podrobností, je to poněkud šedá zóna ...
Samozřejmě, Mlsná kozo, tvůj pohled je klasicky ženský - ty máš své jisté 8-)
Řekněme, že by jsi z jakýchkoliv důvodů manželovi tolerovala nějaký zálet - hned by z toho vyplynulo, že by jsi v pohodě vychovávala a přijala jeho dítě?

To se tu nebavíme ani o případných právech opravdového otce ...
Pokud někdo dopředu nedomýšlí důsledky svého jednání, je v takovém případě opravdu mentálně silně nedostatečný. Zachovat se tak můj manžel, dostal by na budku a museli bychom dát hlavy dohromady a najít co nejschůdnější řešení i třeba formou střídavé péče. A záleželo by jen na té ženě, jak by se chovala, jestli bych s jejím dítětem přijala do rodiny i ji. Naštěstí můj manžel nemá v hlavě nastláno. V případě, že bych situaci otočila- pokud bychom měli společný zájem, aby on měl dítě s jinou a my bychom ho vychovávali (forma náhradního mateřství), vážně bych s tím problém neměla. Chtěla jsem to- mám to.

PS: Případný biologický otec nemusí nic vědět..... ;)
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od MlsnáKoza »

Mispulin píše:postinor je pro ženu hormonální bomba, která pak dost rozhází její menstruační cyklus. Je to pro ženský organizmus docela ťafka.
V případě nouze, jednou za uherský rok, je to podle mě snesitelnější než každodenní dávka HA.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Riziko oplodnění milencem

Příspěvek od MlsnáKoza »

rostak píše:Já myslíám že koza to myslela jinak. Že pokud ten manžel do toho jde s tím, že se může něco přihodit a přihodí se, neměl by v tom tu ženskou nechat samotnou.
A to se mi celkem příčí, takový přístup. Víš, tohle můžeš aplikovat na chlapa který s tou ženou šukal - přítele, manžela a nedopatřením selhala ochrana. Protože to, že se něco přihodilo je i jeho vina. Hnát ženu na potrat v takovém případě je podlé, pokud ti dva jsou spolu proto, že chtěli v budoucnu děti mít. Ale manžel - cuckold jaksi nemá možnost ovlivnit, jak se bude chovat manželka a milenec. To co říkáš tedy předpokládá vzít na sebe roli bílého koně. Vzít odpovědnost za něco, co nemůžeš ovlivnit. Je to úplně stejné, jako by ses podepsala milenci pod půjčku jenom proto, že je to milenec tvé ženy a máš s ním tedy něco společného. Takže bys splácela cizí dluhy i když bys s nimi neměla nic společného. No neudělá tohle jenom idiot?

Prostě chováme se nezodpovědně jak dva puberťáci a odpovědnost hodíme na manžela.
A cuckoldi jsou snad nesvéprávní??? Pokud je ultimátní, tak si nechá líbit vše a tato debata o nedobrovolných kukačkách postrádá smysl ;) Co si o nich myslím, to už je jiná věc......
Odpovědět