Kandaulistky

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulistky

Příspěvek od Domkanda »

I ženské mohou být kandaulistky - jen jich tolik není - nejsou pro ně tak důležité vizuální podněty - a nemají potřebu se s tím někde vypisovat.
Určitě jsou ženské, které zjistily partnerovu nevěru a vedle žárlivosti je to i vzrušilo - podobně pár kandaulistů začínalo.
Je spousta žen, které manželovi zcela tolerují milenku - nebo se vždy pohádají, ale nerozejdou se ... je otázka, u kolika z nich je to jen z nouze ctnost a kolik si jich na tom najde i pro ně něco vzrušujícího.

Když budu konkrétní, tak u nás se v době plánování trojky MMF hovořilo i o trojce MFF výměnou 8-) a manželku to reálně vzrušovalo - hlavně teda když už vzrušená byla :lol:
Ale ani to plánování nešlo někam do konkrétna - myslím, že manželka žárlila a žárlí více než já a já se proto bál, že důrazem na "MFF někdy potom" mi manželka raději couvne od MMF, které tehdy bylo za rohem - a bylo pro mě násobně zajímavější.

Asi by bylo zajímavé užívat si trojku i z pozice toho sebevědomého, kdo vyzývavě šuká s jinou před očima žárlící partnerky, ale trochu jsem si nedokázal představit - ani v plné síle - jak bych je uspokojoval obě najednou (a já se v případě MMF zapojoval skoro vždy).
Nebyl jsem si jistý, jestli to manželka rozchodí - jako jsem to dokázal rozchodit já.
Udělal jsem si průzkum trhu - a zjistil jsem, že holek, hledajících pár - je naprosté minimum - a když už, tak na 95 % s bi sklony, které na začátku má žena naprosto neměla. Takže by musela ona přivléct nějakou svojí kamarádku, což mi nepřišlo reálné - zase bylo chybou, že jsme nevedli společensky-alkoholický život večírků někde na chatě :roll:

Měl jsem pocit, že pokud mám zkusit jinou ženskou, že to bude lepší ve dvou - nebudu muset já (a milenka!) brát ohledy na manželku - divačku, více si to užiju ... a také jsem si to párkrát užil 8-) :roll:

Ale asi hlavně - MMF a tedy vidět manželku v akci - mě lákalo a rajcovalo opravdu řádově více, než aby viděla manželka v akci mě. A podobně to měla asi i žena. Takže eventuální "MFF výměnou" jsme nijak nerozpitvávali a postupně o něm přestali mluvit docela. Ale jednoznačně vím, že jednu dobu jí to v myšlenkách také dost bralo.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AnonymSK, BobbyPossumcods, Bothofus, Ekimus, Erek-tus, Fleur, Funderman, gandalf, Gomez, Google [Bot], H05, Jezevcik66, Johnny41, Joseph, Katgeor, Kliďas, maximus04, Medovy, Mikines, nezbed, Nicka, on3206, povzneseny, Semrush BOT, supk, svkdca, tomoirs, trinecak, wlanman, xXxXxXx a 179 hostů