Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
xkocurik
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. lis 2014 16:56:00

Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od xkocurik »

Ahojte. Vidim tu vlakno, ako Vas ponizuju manzelky... Zaujimaju ma napady, fantazie a realne skusenosti, ako by Vas mohi ponizovat jej milenci... Co by sa Vam pacilo a co by bolo uz nezvladnutelne? ...Viac ma zaujima psychicke ponizovanie, ale budem rad, ak napisete aj o fyzickom ponizovani, resp. kombinacia psychickeho a fyzickeho...Po prvom zaujimavom prispevku napisem svoje skusenosti a fantazie...
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od Tms0411 »

Pro mě je velice ponižující představa, kdyby milenec přede mnou šukal mojí lásku a u toho jí vášnivě líbal, jako by to byla jeho holka a ne moje a přitom by se na mě oba koukali a smáli se mi. Říkal by jí věci jako, že už konečně má v sobě pořádného ptáka a ne tu náhražku jakou mám já. Musel bych mu poděkovat za to, jak krásně vojel mojí holku a slíbit mu, že od této chvíle se on stává jejím oficiálním partnerem a že já už jim budu jen sloužit pro zábavu. Bude pak s námi chodit do společnosti a díky tomu se i naši známí dozvědí, že jsem paroháč!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
xkocurik
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. lis 2014 16:56:00

Re: Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od xkocurik »

mam vela fantazii, ako by ma jej milenec mohol ponizovat, ale v skutocnosti neviem zvladnut veci, na ktore nie som pripraveny, resp. by som nedovolil - ako sa hovori, mam rad z casti veci pod kontrolou... no velmi by sa mi pacilo skamaratit sa s jej milencom...ona by nemusela vediet, ze som s nim v kontakte... a vtedy by ma vzrusovali pripravene a mnou schvalene a odsuhlasene scenare:

1. mohli by sme sa dohodnut, ze prehram nejaku vopred dohodnutu stavku - stavili by sme sa pred nou a kto prehra, ze umyje a povysava druhemu auto - samozrejme by som prehral ja... ona by zostala s nim, zatial co jaby som mu umyval a vysaval auto... za ten cas by sa mohli venovat volnej zabave...

2. mohol by prist a mi pred nou hodit katalog, ze jej mam kupit nejake sexi spodne pradlo, kde by bolo oznacene, v com ju chce vidiet... a ja by som to potom urobil... neskor by si vypytal katalog naspat, rovno pred nou... ja by som mu ho vratil a on by jej poslal obrazok, ci som jej toto kupil, ze jej to vybral on...

3. isli by sme na chatu a by som ho zavolal, ze pride s nejakou holkou (moja by mohla ziarlit), no dopredu by sme boli dohodnuti, ze pride sam... povie pred nou, ze ma tak trochu ojebal, lebo chcel ist s nami (to by bolo ponizenie)... ja by som sa musel predcasne opit a akoze zaspat, ze mi je zle...oni by sa bavili... keby si s nou uzil, poslal by mi spravu, ze sa mozem zobudit a prist za nimi...poslal by ma po pivo pre neho, vino pre nu...a potom este raz, ze mu mam doniest aj pohar...do pohara by sa vycural a dal mi to pred nou vypit...a ja ako opity by som to urobil, zaujimala by ma jej reakcia, potom by sa mi mohli obaja vysmievat...aj na dalsi den by boli zaujimave reakcie...

dalsie neskor...
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od Tms0411 »

xkocurik píše:mam vela fantazii, ako by ma jej milenec mohol ponizovat, ale v skutocnosti neviem zvladnut veci, na ktore nie som pripraveny, resp. by som nedovolil - ako sa hovori, mam rad z casti veci pod kontrolou... no velmi by sa mi pacilo skamaratit sa s jej milencom...ona by nemusela vediet, ze som s nim v kontakte... a vtedy by ma vzrusovali pripravene a mnou schvalene a odsuhlasene scenare:

1. mohli by sme sa dohodnut, ze prehram nejaku vopred dohodnutu stavku - stavili by sme sa pred nou a kto prehra, ze umyje a povysava druhemu auto - samozrejme by som prehral ja... ona by zostala s nim, zatial co jaby som mu umyval a vysaval auto... za ten cas by sa mohli venovat volnej zabave...

2. mohol by prist a mi pred nou hodit katalog, ze jej mam kupit nejake sexi spodne pradlo, kde by bolo oznacene, v com ju chce vidiet... a ja by som to potom urobil... neskor by si vypytal katalog naspat, rovno pred nou... ja by som mu ho vratil a on by jej poslal obrazok, ci som jej toto kupil, ze jej to vybral on...

3. isli by sme na chatu a by som ho zavolal, ze pride s nejakou holkou (moja by mohla ziarlit), no dopredu by sme boli dohodnuti, ze pride sam... povie pred nou, ze ma tak trochu ojebal, lebo chcel ist s nami (to by bolo ponizenie)... ja by som sa musel predcasne opit a akoze zaspat, ze mi je zle...oni by sa bavili... keby si s nou uzil, poslal by mi spravu, ze sa mozem zobudit a prist za nimi...poslal by ma po pivo pre neho, vino pre nu...a potom este raz, ze mu mam doniest aj pohar...do pohara by sa vycural a dal mi to pred nou vypit...a ja ako opity by som to urobil, zaujimala by ma jej reakcia, potom by sa mi mohli obaja vysmievat...aj na dalsi den by boli zaujimave reakcie...

dalsie neskor...
Jo to jsou dobré scénáře!=)))

Mě by se hodně líbilo, kdyby se jí při sexu přede mnou zeptal, kdo je lepší a kdo ho má většího, no a ona by se tak zle zasmála, hrdě by pronesla, že přeci on!!! Že má mnohem lepší a větší péro a že je stokrát lepší milenec, který ví, jak se má taková kurvička jako je ona správně píchat! To už by se mi přímo do očí smáli oba. Největší ponížení by ale bylo, kdyby jí začal říkat, jak už se moc těší, až jí přede mnou oplodní a udělá jí dítě a ona by, řekla, že si ani nic jiného nepřeje, že já už na ní stejně nemám žádný nárok a že se na jeho dítě moc těší a pak by společně dosáhli orgasmu a já bych viděl, jak mou lásku právě oplodňuje a já tomu nijak nezabráním!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od Golie »

Taky mám rád věci pod kontrolou, ale nevím proč mě bere představa, že si ta moje užívá s jiným a to přede mnou! Je z něho úplně hotová, stále ho chválí a že si konečně užívá. Ráda pro něho dělá cokoliv chce a to dokonce i to co se mnou vždy odmítala! Částečně se mě to i stalo. Neskutečně jsem byl vytočený, ale dnes jsem za to na ní hrdý. Užila si to jak se má!!
xkocurik
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. lis 2014 16:56:00

Re: Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od xkocurik »

no pisete, ako by Vas mohla ponizovat ona, al eja som sa pytal o tom, ako by Vas ponizil on a to rovno pred nou....
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Ako by ste sa nechali ponizovat jej milencom?

Příspěvek od Domkanda »

Možná zajímavé téma.

Její milenec by mě v zásadě nijak ponižovat neměl. Už kdysi v době rozhodování, jestli ano nebo ne, jsem se hlavně obával, abych před ženou nevypadal blbě, abych si nezadal, abych nevypadal jako blbec nebo ubožáček, aby si mě nepřestala vážit.
Už při výběru toho druhého jsme působili oba i já dominantně (scénář, co ano, co ne, testy, případné focení), takže nějaké programové ponižovatele jsme spíš odradili.
Ale co si budeme říkat - nechat manželku šukat s někým jiným - je ponížení samo o sobě :oops: :roll:

Takže rozumné ponížení je nakonec přínosné :oops: Větší ponížení bych nesnesl já a s milencem bych zametl a myslím, že by to vadilo i manželce.

Nejlepší bylo, když k nějakému ponížení došlo vlastně spíš náhodně nebo dokonce nechtěně.
Pokud milenec při akci rád mluví, tak je docela běžné, že pokládá dotazy typu "líbí se ti to? Mám ho velkého/tvrdého?" a tím nutí mou manželku do pro mě jemně ponižující odpovědi.
K manželce jsem kdysi zatáhl kamaráda kandaulistu a ten jí po dohodě se mnou cíleně nutil k podobným pro mě trochu ponižujícím odpovědím. Vrcholem bylo, když jsem je nechal na chvíli samotné v místnosti, on jí začal tvrdě šukat a po běžných dotazech z ní tahal odpovědi na otázky "Mám ho tvrdšího než manžel běžně? Šukám tě teď líp než Domkanda naposled?" Protože jí zrovna tvrdě šukal, protože ta otázka úmyslně nebyla kategorická (nebylo tam vždy) - a hlavně protože jsem u toho nebyl, tak ona na druhou výzvu samozřejmě reagovala "jo" - když jsem se vrátil do místnosti, tak to milenec (můj kámoš kandaulista) samozřejmě zopakoval přede mnou, čímž mě trochu ponížil a zároveň vykolejil manželku, která se za to trochu styděla ...

Vždy nám bylo jasné, že milenec si chce zapíchat nebo třeba i vyzkoušet trojku. Párkrát jsme se ale na uvolnění, rozproudění debaty - před akcí nebo po akci zeptali, co ho na té trojce láká. A jeden chlapík najednou odpověděl, že ho bude vzrušovat souložit vdanou ženskou a že tím poníží jejího manžela, který se na to bude muset dívat :shock: Nebylo to zrovna diplomatické vyjádření a asi jsem se zatvářil divně, protože dodal něco ve smyslu "to jsem měl asi říct až po akci, doufám, že to nezrušíš?" Přestože rád plánuju, myslím, že nezapomenutelné jsou často okamžiky, které naplánovat nejde.

Milenec manželce ejakuloval do pusy a pak jsem se s ní ještě já miloval ve dvou (v drtivé většině jsem stříkal poslední), došlo i na líbání a milenec na mě "A nevadí ti, že jsem jí před chvílí stříkal do pusy?" A to ponížení bylo, navíc mi to trochu vadilo.

Když jsme začínali být starší a milenec byl mladší, tak občas padly narážky na mou asi už horší sexuální výkonnost ...

K zábavnému ponížení došlo před pár lety, kdy jsem manželku cca 47 šel fotit s klukem cca 25 let. Společně jsme si to naplánovali jako takové asi poslední focení - aby ona ještě měla slušnou figuru a byla by s někým výrazně mladším (jde o postavu ženy a od určitého věku i klesá zájem koloušků). Jeden fotograf nám tehdy vypadl, trochu jsem tehdy kritizoval práci fotografů a šel jsem to fotit sám. Ten kluk při výběru vypadal normálně, ale na místě se začal projevovat 1) ukecaně a 2) dominantně. Já to fotil v bermudách a v triku. Domluva se ženou byla oni dva a já fotím, filmuju, asi se na konci přidám. Ale ten kluk si mé oblečení chybně vyložil jako že jsem nezaujatý fotograf a že si MILFka jde udělat fotky a užít si s kolouškem za zády svého manžela. Takže začal mít nejdříve narážky na mou ženu, potom na jejího manžela, těmi narážkami provokoval manželku a chtěl jimi bavit fotografa - protože nevěděl, nedošlo mu, že jsem nejen fotografem, ale i tím manželem. No, bylo to na hraně, jestli pár facek nebo skvělý zážitek :roll: :lol: manželka se na mě občas dívala, jestli nevybuchnu - no, nakonec jsem mu pár facek nedal a přežil jsem to. A pak jsme si to rozebírali ve dvou ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět