Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od Golie »

Mispulin píše:No jo, v posledním dílu za Lupínkem zase přilezla, že prý rodina potřebuje mámu, že to chce dát s Lupenem zase dohromady. Ale lupen exceloval.
Řekl jí jasně NE. Prý přilezla proto, že jí ten kulturista jen dal kopačky, navíc dcery si už zvykly žít s ním a bez mámy a konečně, že on už někoho má /kolegyni Slepičkovou). Pak vytáhl žádost o rozvod. Vztekala se. Řekla mu, že je těhotná (rozuměj, s kulturistou), nařž Lupen odvětil s klídkem: No, tak to máš blbý, a odešel. Za mě potlesk. Taková si nic jiného nezaslouží.
Je to film. Ve scénáři je možné vše! Otázkou zůstává, jak by to dopadlo v reálném životě.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od Mispulin »

Golie. Nevím jak u jiných, ale já bych nejednal jinak. Podle mě mu byla nevěrná, takže kopačky měly přijít už když ji uviděl tam v té masérně. Nevěra s kandaulismem nemá nic společného. Pokud si ho brala jako poldu, musela vědět, že bude věčně v práci a né pak říkat, že on je furt pryč a ona s dětmi sama. Hlavně se mi v tom seroši líbilo, že když kulturistovi nadhodila, že by si k němu mohla přivédst dcery, tak jak rychle vycouval :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od Domkanda »

Mispulin píše:Hlavně se mi v tom seroši líbilo, že když kulturistovi nadhodila, že by si k němu mohla přivédst dcery, tak jak rychle vycouval :lol:
:mrgreen: :mrgreen:
Nevím, o co jde, ale tohle je hluboká pravda.
To si nějaké pacientky myslí, že milenec bude chtít vychovávat a sponzorovat cizí haranty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od Golie »

O to mě nejde. Jde o to, že nemá smysl nějak rozebírat děj ze scénáře, kde se může stát cokoliv, jen aby to vzbudilo emoce u diváka
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od Mispulin »

rostak: Palec nahoru.

V tom seriálu se promítá to otřepané ženské klišé: „Manžel na mě a děti kašle, je věčně pryč, sexuálně se mi nevěnuje!" Přitom se snaží zajišťovat rodinu, maká jak barevný, aby se ona i děti měli dobře. Tohle se ale jaksi nepočítá. Pokud využívá ty finanční výhody, nestěžuje si, ale stěžuje si na nepřítomnost manžela. jenže těch, co mají milióny na kontě a mohou sedět doma, aniž by hnuli prstem a mohou sexuálně uspokojovat ženušku, těch je jako toho šafránu. Buď si ženušky stěžují, že je sice doma, šukal by pořád, ale to je neuživí a on je líný na práci a tak třou nouzi, nebo sice maká, dělá kariéru, mají po ekonomické stránce dostatek, ale zase je furt pryč! Proto se takové paničky rozhodnou dál požívat ekonomických výhod, doma si nestěžovat a odskakovat si za nějakým nabíječem bokem. Když to pak praskne, ještě se tváří, že za všechno vlastně může ten její, že vlastně nic až tak hrozného neudělala. Navíc ho shodí, že mu pořádně nestojí nebo že ho má malého a to ji neuspokojuje. Že za tím je únava a stres, to jaksi taková nemíní akceptovat. Prostě na jednu stranu chce, aby měla luxus, manžel vydělával co nejvíce a ona měla co největší volnost a pak přijde část jejího lunárního cyklu, který jí zatemní i poslední zbytky rozumu a s chutí vyhledá milence, protože je přece pořád tak sama. Hlavně, že to pak může svést na toho svého hodného moulu, co ji zajišťuje! To je ta ženská logika. :mrgreen:
To je ale i toto: Žena ti vytýká, že jsi chybně poskládal prádlo a že to máš umět, protože dnes je jiná doba a už není rozdíl mezi ženskou a mužskou prací v domácnosti. Za dva dny ti ale sdělí, že musíš vyměnit žárovku ve špajzu nebo opravit kliku, kde se uvolnil červík a vaklá to, protože to je mužská, tedy tvoje práce a ona mužskou práci dělat nebude :roll:

PS: Vyměním ojetého Pionýra za neojetou pionýrku :lol:
trilfkus
Příspěvky: 202
Registrován: úte 01. zář 2015 18:04:53

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od trilfkus »

ahoj kde to mohu stáhnout
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Lupinkova manzelka v solarku - RAPL

Příspěvek od Retistran »

Aneta Krejcikova ma moc peknou prdelku :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Asijedno, bgeorge, bukva, BullPO, Carson, Deon333, donkey_pair, dusbus, Dyn, Fencek55, Google [Bot], Hnh, Jenulka, Ladislav, lera1234, lubajs, Lvi77, Majestic-12 [Bot], makowa, Maxx, Mikand, muf75, NepAl1967, ola, ondraondra, Online, onpropar, Pavel41, pelmel11, petroOV, radim94, RemusA4, Semrush [Bot], Showa2, Starejprazak, Superman69, svatekkv20, taylor17, vaskees, Wejgll a 174 hostů