Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od petp »

Do situace, kdy si manzelka, 40, zacala se starsim, 60, jsme se pred dvema lety dostali. On byl v pozici k ni nadrizeny, ale ne vd forme pracovniho pomeru, meli nekolik pomerne konfliktnich jednanii, kdy manželka z nej mela stazeny zaludek. Pak ji z nenafanipozval na kafe. To se sebezaprenim absolvovala. Zacal ji skladat komplimenty a nevynechal jedinoz prilezitost ji ocenit, jak ji to slusi. To me jeste vse rikala. Nicmene ja zpozornel....pak se zacal pribeh odehravat ve dvou rovinach. Te, co mi rikala a te, co jsem postupne a prubezne zjistoval z jejiho mobilu...
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od bullmaster »

petp píše:Do situace, kdy si manzelka, 40, zacala se starsim, 60, jsme se pred dvema lety dostali. On byl v pozici k ni nadrizeny, ale ne vd forme pracovniho pomeru, meli nekolik pomerne konfliktnich jednanii, kdy manželka z nej mela stazeny zaludek. Pak ji z nenafanipozval na kafe. To se sebezaprenim absolvovala. Zacal ji skladat komplimenty a nevynechal jedinoz prilezitost ji ocenit, jak ji to slusi. To me jeste vse rikala. Nicmene ja zpozornel....pak se zacal pribeh odehravat ve dvou rovinach. Te, co mi rikala a te, co jsem postupne a prubezne zjistoval z jejiho mobilu...

Pokracuj ....
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od 123vfa »

JO.JO POKRACUJ...……………..nenech se prosit...………...dík....
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od MilujiJiITak »

Podobne vzruseni z ukazovani je i u panice... ten ale neumi sukat a navic nevydrzi.
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od petp »

Jednou jsem nahodou nasel v jejim mobilu jeji fotku, jak je nadherne rozesmata s capucinem a kvetinou. Zeptal jsem se ji, kdo to fotil, rekla, ze uz ani nevi, nalehal jsem na ni az jsme se pohadali a nastvanosti mi rekla, jo, fotil to on, byla jsem s nim na kafi. Rekl jsem ji, proc mi o tom neřekla. Pry to neni podstatne...rekla mi doslova. On mi skládá komplimenty a me to neni neprijemne, ale oba vime, jak to mame...
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od nasabi »

Zena sa nedavno vyjadrila, ze by sme mohli do trojky zobrat mladeho panica, ze si ho zauci.Aj ked sa vystrieka rychlo, zachvilu mu zase stoji.
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od MilujiJiITak »

nasabi píše:Zena sa nedavno vyjadrila, ze by sme mohli do trojky zobrat mladeho panica, ze si ho zauci.Aj ked sa vystrieka rychlo, zachvilu mu zase stoji.
Doporucuji, zazil jsem to. Jen aby nekdo netvrdil, ze panic je, jen aby splnil vase pozadavky a uzil si, chce to fakt mladeho zajicka. My jsme meli mirne obtloustleho klučinu, bez sebevedomi, nejak se nam dostal do zivota a moje holka si nebere servitky, proste se jej pomerne nevybirave zeptala ve vhodne chvili.Poprvé si jen užil její tělo, bylo neskutečné, jak moc byl vzrušený, až se z toho skoro třepal, když poprvé prstil holku, pak mu vyhonila a vystříkl tak vysoko, že jak ležel na posteli a svíjel se u orgasmu, přestříkl i krycí bambusovou rohož u zdi a postříkal nám zeď až nad rohoží. Podruhé si už zašukal a za poměrně krátkou dobu co jsme na to měli, mohl třikrát.
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od nasabi »

MilujiJiITak píše:
nasabi píše:Zena sa nedavno vyjadrila, ze by sme mohli do trojky zobrat mladeho panica, ze si ho zauci.Aj ked sa vystrieka rychlo, zachvilu mu zase stoji.
Doporucuji, zazil jsem to. Jen aby nekdo netvrdil, ze panic je, jen aby splnil vase pozadavky a uzil si, chce to fakt mladeho zajicka. My jsme meli mirne obtloustleho klučinu, bez sebevedomi, nejak se nam dostal do zivota a moje holka si nebere servitky, proste se jej pomerne nevybirave zeptala ve vhodne chvili.Poprvé si jen užil její tělo, bylo neskutečné, jak moc byl vzrušený, až se z toho skoro třepal, když poprvé prstil holku, pak mu vyhonila a vystříkl tak vysoko, že jak ležel na posteli a svíjel se u orgasmu, přestříkl i krycí bambusovou rohož u zdi a postříkal nám zeď až nad rohoží. Podruhé si už zašukal a za poměrně krátkou dobu co jsme na to měli, mohl třikrát.
Tak to musela byť parádna akcia!
Panic ani nemusí byť, havne mladý, nech mu furt stojí, ale šak keď ho zobere do parády moja žena, nebude mať s erekciou problém.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od mywife11 »

MilujiJiITak píše:
nasabi píše:Zena sa nedavno vyjadrila, ze by sme mohli do trojky zobrat mladeho panica, ze si ho zauci.Aj ked sa vystrieka rychlo, zachvilu mu zase stoji.
Doporucuji, zazil jsem to. Jen aby nekdo netvrdil, ze panic je, jen aby splnil vase pozadavky a uzil si, chce to fakt mladeho zajicka. My jsme meli mirne obtloustleho klučinu, bez sebevedomi, nejak se nam dostal do zivota a moje holka si nebere servitky, proste se jej pomerne nevybirave zeptala ve vhodne chvili.Poprvé si jen užil její tělo, bylo neskutečné, jak moc byl vzrušený, až se z toho skoro třepal, když poprvé prstil holku, pak mu vyhonila a vystříkl tak vysoko, že jak ležel na posteli a svíjel se u orgasmu, přestříkl i krycí bambusovou rohož u zdi a postříkal nám zeď až nad rohoží. Podruhé si už zašukal a za poměrně krátkou dobu co jsme na to měli, mohl třikrát.
Tak to upřímně závidím ;)
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Větší věkový rozdíl aneb starší zaučí...

Příspěvek od MlsnáKoza »

Koukám, že tohle téma na docela dlouho utichlo. Trochu škoda. Z mé zkušenosti vím, že mladší cca 18-30 jsou lepší do postele. Mají nadšení, neustále vztyčeno a jsou k neutahání. Starší muži cca 50+ naopak umí konverzovat, nebojí se ženu oslovit kdekoliv, udržují oční kontakt a rádi svádí.... :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Berysekk123, francikopus, haah, Ladislav, libec2, NepAl1967, nezbed, Paida, Starejprazak a 28 hostů