Kandaulismus a cuckold ve filmu

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Domkanda »

Discopříběh 2 - to samozřejmě ano :lol:
Jenže tam to byl jen humor - on ani nevěděl, že ona je šlapka (dělala to za jeho zády) - takže to vlastně kandaulismus v žádném případě není

Stejně tak Kamarád do deště 2 - na Vaculíka nasadili šlapku a oni se do sebe zamilovali, ale ona ještě chvíli pokračovala s kurvením se - což ale jeho uráželo. To už trochu náboj mělo.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Retistran »

dckandaul píše:Nevím ale připadá mi že se poslední dobou z každý nevěry a nebo znásilnění dělá styl kanada nebo cuckold.. Kurva vždyť kanda je o ukazovani a cuckold o zdileni manzelky partnerky. A to hlavne je o dohode tech dvou. Když se rozhodne ona že zahne tak je to nevěra. A tam patří Langmajer a i ten Lupínek z Rapla. Příště byla jen nevērnå rajda. .
Kategorizovani “tak toto je kanda” a tak toto “ je cuckold” je nejvetsi omyl na svete. Aapon uchylky nekategorizujme jako zakony :D je o tak strasne individualni, ze kazdy ma svuj pohled a kazdeho berou jine fantazie. Škatulkování je cesta oficiálních vědních oborů, institucí. To my tu nejsme.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Retistran »

Mimochodem Langmajer v Proč? řekl “No a co? Vzdyť byl až druheeeej”
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Retistran »

rostak píše:
Retistran píše:
dckandaul píše:Nevím ale připadá mi že se poslední dobou z každý nevěry a nebo znásilnění dělá styl kanada nebo cuckold.. Kurva vždyť kanda je o ukazovani a cuckold o zdileni manzelky partnerky. A to hlavne je o dohode tech dvou. Když se rozhodne ona že zahne tak je to nevěra. A tam patří Langmajer a i ten Lupínek z Rapla. Příště byla jen nevērnå rajda. .
Kategorizovani “tak toto je kanda” a tak toto “ je cuckold” je nejvetsi omyl na svete. Aapon uchylky nekategorizujme jako zakony :D je o tak strasne individualni, ze kazdy ma svuj pohled a kazdeho berou jine fantazie. Škatulkování je cesta oficiálních vědních oborů, institucí. To my tu nejsme.
Já bych si prosil činit rozdíl mezi pedofilií a footfetishem :lol:
Sice ano, ale to je offtopic, bavime se o kanda a cuckold..... mimochodem pedofilie je sexualni orientace a foot fetish uchylka, to je dost podstatny rozdil :D
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Tuzexsex »

Retistran píše:Mimochodem Langmajer v Proč? řekl “No a co? Vzdyť byl až druheeeej”
Mám dojem, že říkal stejně jsem byl první já...
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Domkanda »

Tuzexsex píše:
Retistran píše:Mimochodem Langmajer v Proč? řekl “No a co? Vzdyť byl až druheeeej”
Mám dojem, že říkal stejně jsem byl první já...
Já mám pocit, že za ním přiběhl brácha "XY ti šuká Anču!!"
Langmajer učinil pokus vstát, což mu nešlo, tak mávnul rezignovaně rukou "Tak ať šuká ..." :lol:

Reakce by to byla kandaulistická, kdyby vstát mohl, ale dobromyslně (když už ne vzrušeně) by nechal užít si i kamaráda :idea: :lol:

Ovšem ve skutečnosti byl jen sťatej do nepohybliva a na Spartě a partě mu záleželo víc než na Anče.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od marteza »

Naprostý souhlas. Pustil jsem si to. Bylo to přesně tak. Takže: Neplést lhostejnost (třeba opileckou) s kandaulismem. Kandaulismus je, že Ti někdo šuká partnerku a tebe to vzrušuje, nebo to přímo chceš. Ne že když se to stane, tak je Ti to jedno. Případně Ti nevadí její nevěra. Rozdíl je ve dvou slovech:
nevadí mi to x chci to.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Domkanda »

marteza píše:Naprostý souhlas. Pustil jsem si to.
Máš velké plus - být tak nadšený (zvědavý, nadržený), že jsi si to vyhledal a pustil záběr.
A to myslím v dobrém a fakt obdivně.
Pro kandaulismus je nadšení občas nutné.

A zároveň chválím sám sebe, že jsem si to dobře zapamatoval - ten záběr na mě tehdy fakt zapůsobil. Takové věci Československá televize běžně nevysílala :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od martin »

Včera jsme s ženuškou zkoukli film Tátova Volha. Nejde zde o opravdový kandaulismus, ale spíš o volný vztah. Ale výrok Elišky Balzerové "dohodli jsme se, že se můžeme vídat i s jinými" je kouzelný. Asi ho budeme používat. I když u nás se "vídá s jinými" jen manželka.
Uživatelský avatar
Minions
Příspěvky: 27
Registrován: pát 20. led 2017 10:06:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: zkoušíme
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1708

Re: Kandaulismus a cuckold ve filmu

Příspěvek od Minions »

Odpovědět