Šéf jako BULL

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:
KarelK1968 píše:To by každý cuckold i když toto označení nemám rád byl vlastně i Bull což je blbost.
Ne, řekni si to jinak. Proč by dominant nemohl být kandaulista? Bull není automaticky dominant. Je to pro kandaulistický pár de facto milenec. A proč by musel být kvalitní milenec dominantní? Stejně tak, proč by nemohl být kandaulista (nikoliv cuckold) dominantní? Rád rozhoduje, rád svoji manželku souloží tvrdě, nenechá si poroučet, ale klidně přizve jiného muže, aby mu ji šukal, protože je kanda a vzrušuje ho to. Nevidím na tom nic divného.

A jinak ano. Považuji se za kandaulistu, občas naše chování možná má i rysy cuckoldingu. Přesto jsem v minulosti šukal zadanou a tedy dle zdejší terminologie jsem byl v roli BULLa. i dnes bych to dokázal, chovat se dominantně a klidně i ponižovat submisivního cuckolda. Ale nemám tu potřebu. Takže odsuzovat něco jen proto, že to nezapadá do škatulek, je opravdu zbytečné.
No jasně ale nejde být v obou rolích najednou a jedna vždy převažuje. K ženě na které mi nezáleží a je pro mne cizí se také dokážu chovat dom. Ale co se týče té mojí jsem jak kostka másla. Ale celé téma a tato konverzace je o foto příběhu a o tom kdo je tam šéf jestli on nebo ona. I když i sekretářka může dávat šéfovi co proto.
vector91
Příspěvky: 36
Registrován: úte 05. srp 2014 12:28:49

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od vector91 »

Obrázek


Hodně mi vzrušuje představa že mi jí při těhotenství šuká její šéf v práci :-)
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od thedr4gon »

rostak píše:
KarelK1968 píše:To by každý cuckold i když toto označení nemám rád byl vlastně i Bull což je blbost.
Ne, řekni si to jinak. Proč by dominant nemohl být kandaulista? Bull není automaticky dominant. Je to pro kandaulistický pár de facto milenec. A proč by musel být kvalitní milenec dominantní? Stejně tak, proč by nemohl být kandaulista (nikoliv cuckold) dominantní? Rád rozhoduje, rád svoji manželku souloží tvrdě, nenechá si poroučet, ale klidně přizve jiného muže, aby mu ji šukal, protože je kanda a vzrušuje ho to. Nevidím na tom nic divného.

A jinak ano. Považuji se za kandaulistu, občas naše chování možná má i rysy cuckoldingu. Přesto jsem v minulosti šukal zadanou a tedy dle zdejší terminologie jsem byl v roli BULLa. i dnes bych to dokázal, chovat se dominantně a klidně i ponižovat submisivního cuckolda. Ale nemám tu potřebu. Takže odsuzovat něco jen proto, že to nezapadá do škatulek, je opravdu zbytečné.
Naprostý souhlas! Někdo je čistý sub cuckold, ale myslím,že je nás i dost, kteří jsou i v téhle sféře v podstatě switch..
Uživatelský avatar
uzsparohy
Příspěvky: 685
Registrován: ned 05. kvě 2019 14:09:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1713

Re: Šéf jako BULL

Příspěvek od uzsparohy »

rostak píše:
KarelK1968 píše:To by každý cuckold i když toto označení nemám rád byl vlastně i Bull což je blbost.
Ne, řekni si to jinak. Proč by dominant nemohl být kandaulista? Bull není automaticky dominant. Je to pro kandaulistický pár de facto milenec. A proč by musel být kvalitní milenec dominantní? Stejně tak, proč by nemohl být kandaulista (nikoliv cuckold) dominantní? Rád rozhoduje, rád svoji manželku souloží tvrdě, nenechá si poroučet, ale klidně přizve jiného muže, aby mu ji šukal, protože je kanda a vzrušuje ho to. Nevidím na tom nic divného.

A jinak ano. Považuji se za kandaulistu, občas naše chování možná má i rysy cuckoldingu. Přesto jsem v minulosti šukal zadanou a tedy dle zdejší terminologie jsem byl v roli BULLa. i dnes bych to dokázal, chovat se dominantně a klidně i ponižovat submisivního cuckolda. Ale nemám tu potřebu. Takže odsuzovat něco jen proto, že to nezapadá do škatulek, je opravdu zbytečné.
Já bych řekl, že se cítím být na obou stranách taky to nechápu.
Odpovědět