Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od Domkanda »

Protože mám už něco za sebou, rozhodl jsem se zase se jednou s vámi podělit o naše zkušenosti.
Pokud dospějete k rozhodnutí vidět svou manželku v akci s někým jiným, začnete také přemýšlet, kde to bude. Pro nás byla velmi důležitá anonymita, takže u nás doma to nepřicházelo do úvahy. Anonymita se hodí, aby vás zájemci nemohli později obtěžovat, neznali vaši identitu a také to zmenšuje riziko, že by „ten do trojky“ měl zájem o schůzky s vaší partnerkou jen ve dvou. A buďte si jisti, že zájem o schůzky jen ve dvou má většina zájemců o trojku. Stačí, když mailuje žena a zájemce nabude dojmu, že manžel maily nečte a potom je nabídka sexu ve dvou velmi častá :twisted: :roll: – i proto je vhodné schůzky domlouvat z pozice muže nebo alespoň zásadně formulací „my“, aby zájemce věděl, že neustále jedná s párem.
Samozřejmě jsme při výběru prvního milence zařadili kritérium „vlastní prostor výhodou“, ale už v průběhu prvního rozhodování mi došlo, že to bude hotel. Vlastním prostorem disponuje minimum zájemců. Ti mladší bydlí s rodiči nebo s kamarády, později s přítelkyní, ti starší nejčastěji s manželkou. Kvalita „vlastního prostoru“ zájemců je často nevalná, určitým plusem je i to, že se akce uskuteční na „neutrálním hřišti“. Čisté ložní prádlo apod.
Až na naprosté výjimky jsme hotel platili my. Uznám, že se to může prodražit, když zájemce nedorazí, ale v době, kdy jsme do toho šli, jsem nepotřeboval peníze tak moc řešit. Prakticky skoro všechny zájemce jsme viděli předem někde v kavárně, vinárně, nákupáku … když jsem se spálil a měl obavu, jestli další zájemce opravdu přijde, pozval jsem do hotelu i dva zájemce najednou (jeden věděl, že je náhradníkem).
Hotely jsou dnes ale levnější než dříve. Třeba v případě Prahy doporučím jít 2-3 dny před akcí na booking.com a seženete 4 hvězdy za velmi slušnou cenu. Později se hodí, když to zvládnete finančně, mít oblíbený hotel – s prověřenou velikostí pokoje a postele, kvalitní matrací, dobrou snídaní …

Když jsem se nad tím zamýšlel poprvé, měl jsem strach, že ten druhý neprojde recepcí, že ho zastaví a budou se ptát na číslo pokoje – nesmysl, projde v pohodě, jen mu předem telefonicky sdělíte číslo pokoje.
Pokoj se vyplatí předem vidět, ideálně osobně, fotky nevypoví vše. Naprosto se nehodí postel s pelestí – v případě trojky zabíráte více prostoru, pelest překáží sexu i pouhému „divákovi“. Ptejte se při rezervaci, řekněte, že máte třeba dva metry výšky. Na škodu vůbec není trochu lepší hotel a postel king size, větší pokoj.
Co se vyzkouší až v praxi je kvalita matrace. Některé „luxusní“ hotely (tedy i 4 hvězdy, co si moc myslí) mají vysoké matrace, některé neskutečně pérují a navazují až dojem trampolíny. Na spaní je to ok, na běžný manželský sex je to taky v poho, ale na něco trošku divočejšího je to zcela nevhodné. Hrozí to pádem z postele a i pro momentálního diváka je nepříjemné, když sedí-leží na posteli a pohybem dvojice v akci skoro nadskakuje. Špatně se na takové matraci přiráží :roll:

Hlavně na svých prvních akcích jsme s sebou měli fotografa nebo někoho s kamerou. Prakticky 95 % hotelových pokojů je koncipovaných jako „nebuď v pokoji, ale běž utrácet do restaurace“ – tedy v pokoji je dost minimální osvětlení, často nevhodné pro focení. Profifotograf má světla a byl by je i ochoten táhnout přes recepci, ale to se nám už nezdálo :oops: a profisvětla navíc potřebují trochu prostoru, který v hotelu nemusí být. I tak přítomnost fotografa vyžaduje raději větší prostor. Pokud se musíte fotografovi vyhýbat, když jdete z levé na pravou stranu postele, působí to asexuálně. Do hotelu si můžete donést vlastní přenosné lampičky a mířit je do stropu nebo na stěnu. Pro focení a filmování se nám ale nakonec nejvíc osvědčilo přirozené denní světlo a tedy nějaké brzké ubytování ve 13-14 hodin (domluvit předem) a vlastní akce třeba 14-17 hodin. V létě je to teda lepší.

Nenechte se zlákat rohovou vanou v koupelně – v hotelu bývá tak malá, že se do ní vejde s bídou jeden člověk :cry: Naopak využít se dá soukromá vířivka. Část hotelů má ale vířivku standardně pro dvě osoby a třetí osoba je za příplatek. Někde projde třetí člověk nepovšimnut, jinde je to vyloučeno a každý nemá nervy (nejdříve jsme je neměli :? :oops: ) nahlásit na recepci, že do soukromé vířivky a sauny půjdeme tři. Welness je dobré na první erotické jiskření, případně na zkušební penetraci bez vyvrcholení, ale na opravdový sex nedoporučím. Dlaždičky jsou tvrdé :cry: , lehátka jsou úzká a nikterak pevná :roll:

Po akci doporučuji „milence“ vykopnout a strávit noc společně s manželkou v hotelu + večeře apod. Taky se nám stalo, že jsme se odhlašovali už večer, protože jsme fyzicky odevzdávali klíče už po desáté večer – nějak jsme se vymluvili. Většina hotelů má ale dnes vstup na kartu, takže není problém zaplatit při ubytování a pak jen nechat kartičku na stole v pokoji, přestože odcházíte už večer. Ale pokud je ubytování se snídaní, tak je škoda nepřenocovat v lepším a při manželském sexu před spaním jen ve dvou společně rozebrat podvečerní trojku 8-) Pokud tedy máte vyřešené děti. Sex ve třech pro nás vždy byl něčím navíc, něčím trochu výjimečným a měli jsme chuť užít si pořádně i všechno okolo.
Hotel má check out většinou v 11 hodin, lze domluvit 12, není tedy problém smysluplně využít pokoj případně i dopoledne.
To ale doporučím dát na kliku cedulku „nerušit“, protože nám taky během trojky vlezla na pokoj uklízečka. Mně to přišlo docela zábavné, ale manželku to na chvíli rozhodilo :lol: :lol: a pak cedulku na kliku dávala sama
Další možností pro pokročilé je pokoj s přistýlkou a opravdu přenocovat ve třech.

Zcela jistě se budete chtít sprchovat „před i po“ – počítejte s tím, že ve dvoulůžkovém pokoji budou jen dvě osušky. Někde navíc dva ručníky, ale jejich velikost nikdy není předem známa. Ve slabším hotelu budou třeba jen dva větší ručníky. A přestože s milencem sdílím manželku, nemám chuť s ním sdílet ručník :? Takže vlastní osušku(y) s sebou.

V poslední době se vyrojily hotýlky, které se samy prezentují jako hodinové nebo jako milenecké azyly. Když jsme začínali, tak ještě nebyly (nebo s pochybnou kvalitou), později jsme byli už zvyklí na normální hotel. Navíc jsem samozřejmě studoval nabídku a hodinové hotely nevychází ideálně ani ekonomicky. Některé mají příplatek za třetí osobu na pokoji, zejména pokud budete chtít delší časový úsek (třeba jen 3-4 hodiny), tak vychází levněji většinou klasický hotel. Pokud byste chtěli přespat, tak už stoprocentně. Pokud jdete do hotelu, tak to asi neděláte dvakrát týdně a opravdu doporučím nešetřit a dát ty čtyři hvězdy. Užijte si to. Výhoda hodinového hotelu spočívá snad jen v tom, že po vás nechtějí občanku.

Jestli mě něco napadne, tak připíšu. Nebo se ptejte a určitě připisujte vlastní zkušenosti.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od MilujiJiITak »

Toto je prinosny clanek. Velice zajimave cteni, co se hotelů tyce. A mnoha lidem tady by to mohlo nejak osvetlit situaci. My osobne mame radi zmenu prostredi, obcas nejake hry a rychlovky, takze ciste jen hotely nedavame. Par seriozneji pusobicich kluku uz bylo i u nas v soukromí, nikdy mi neprislo na mysl, ze by nejak v bydlisti obtezoval, ale jak pises, pri komunikaci a planovani jsme si davali pozor a byli striktni. Uvadeli jsme se jako my, pár a jasne muselo jit jen o sex, krome nejakeho intra v podobe baru a par drinku, pokecu u vinka apod. O zadneho “hledam dlouhodobe kamaradstvi” co ti ve finale zacne palit za holkou a bude organizovat vylety a spolecne dovolene, o to jsem nestál :D
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od Domkanda »

8-) Tak chlapi, napište také nějaké zkušenosti s výběrem hotelu, azylu, prostě místa činu
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
gremko
Příspěvky: 58
Registrován: stř 29. lis 2017 18:12:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od gremko »

Hotelovu skusenost mame na slovensku len jednu (samozrejme ked sa bavime o trojke s manzelku a bullom) a to velmi zlu. Jedna sa o hotel Academia v Kosiciach. Ubytovali sme sa a isli sme do baru na dohodnute stretko s bullom. Vsetko klapalo, zoznamili sme sa, popili sme a nazhaveni sme isli na hotel. Tam nas na recepcii cca. 60 rocna recepcna stopla, ze na izbu mozu ist len ubytovani hostia. Tak sme jej vysvetlovali ze je to nas kamarat a ideme nieco popit a ze nebude prespavat. Pani nechcela ani pocut, ze ma jasne instrukcie od riaditela. Tak jej bull navrhol ze zaplati za seba jednu noc. Tam zacal navacsi problem, a to ze hotel je obsadeny a nie je volna jednopostelova izba. Tak jej bull povedal ze nema zaujem o izbu, ze jej zaplati a ziadnu izbu nechce. Pani neprijemna stale hovorila ze to sa neda aby bez volnej izby predala noclah, proste neriesitelne. Chceli sme riaditela hotela, ten samozrejme uz vo vecernych hodinach nebol pritomny. Tak sme isli pred hotel a zacali sme na telefonoch na internete hladat nejake lacne ubytovanie na jednu noc. Nic sme nenasli, bola riadna zima (takto pred rokom) a nevedeli sme ako nase plany uspokojit. Bull bol student a mal internat, ale na internate 2 spolubyvajucich. Zavolal im a ponukol ze im da 50eur ked mu na 2 hodiny uvolnia izbu. Vobec nesuhlasili, neboli to to prave tie typy ludi ze by si isli niekam sadnut do baru a nechcelo sa im ist von do zimy... Takze tato akcia skoncila velmi neuspesne. Ja som moc extra nepil a celkom som to negativne prezival. Manzelka mala dost vypite a ta sa na tom len smiala. Musel som ju aj krotit, lebo chcela ist za recepcnu a povedat jej ze si koli nej nemoze zasukat s dvomi nadrzancami... :-) Kazdopadne dopadlo to tak, ze trojka sa ozaj nekonala v ten vecer a to prave pre zly vyber hotela...
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od snajpr »

Na recepcích bývá často problém, kámoška byla jednou pracovně ubytovaná na hotelu a prošla jen předem ohlášená pracovní návštěva pana šéfa, ale ještě za světla jsem musel vypadnout.

Běžné azyly bývají často jen provizorně zařízeny. Důležité je, že mají vlastní sprchu a wc, někdy mají i šoustací houpačku a podobně.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od Domkanda »

Gremko:
Strašné. Horor :lol: :lol:
Věřím, že opité manželce to nevadilo - brala to vše jako velkou srandu. Studentík byl teda aktivní a byl ochoten pustit chlup. Jednání jeho spolunocležníků na koleji tedy dost trapné - snad leda že by měli druhý den zkoušku :twisted:

Snajpr:
Podobných problémů s recepcí jsem se obával poprvé, ale nakonec jsme nikdy neměli problém.
Uznám, že se na to dívám pohledem hlavně Prahy a Brna, kdy jsme šli většinou do větších hotelů, kde recepce nemohla mít pod kontrolou, kdo jde na jaký pokoj. Recepční se přeci střídají na denní/noční. Nikdy se nám nestalo, že by se nás někdo zeptal "A vy jdete na jaký pokoj?" když jsme třeba po akci šli na večeři a jen s manželkou jsem se vracel užít si hotelu i jen ve dvou. Ani náš host si nikdy nestěžoval. Pravdou je, že jsme v drtivé většině šli na pokoj extra - tedy my tam už byli ubytovaní a milenec šel za námi - pak byla telefonická instrukce "vlevo jsou výtahy, 3. patro, 307" a pod.
Samozřejmě mi je jasné, že host ubytovaný v hotelu nesmí podnajímat svůj pokoj, ale nechápu, jakým způsobem by to mohlo recepci dojít.
Snad jen kdyby tam měli fyzické klíče, které by jsme šli očividně ve třech vyzdvihnout.
Fakt mi to teď přijde zvláštní. Ano, poprvé jsem se toho obával, ale s problémem jsme se nikdy nesetkali. Nikdo nikdy milence ani nás nechtěl legitimovat a ptát se, kam jde.
Myslím, že milenec prostě jen musí nevšímavě projít okolo recepce.
Jediné místo, kde se v hotelech něco kontroluje, jsou hotelové kartičky u snídaně.
Pokud by měl někdo zájem, klidně SZ nějaký hotel doporučím :idea: ale Gremko by to měl teda trochu z ruky :lol:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
justinian
Příspěvky: 27
Registrován: ned 15. led 2017 10:24:22
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od justinian »

Gremko:
zoufalá situace ... jste měli připrat ty spolubydlící nebo recepčni :)

Domkanda:
pěkné shrnutí, my vetšinou zbaběle dodržujeme počet ubytovaných :) ... spíš bádam na loterii že někde/někdy stačí jedna občanka, někde všech, někde jen rezervace přes stejnou kartu bez ohledu na to, že třetí osoba je jiná ..
K poznatkum bych doplnil, že větší hotely mívají výtahy/vnitřní/vnější dveře na kartu ... pro návštěvu je pak nutné dojít. A i v hotelu ~70 pokojou si recepční hosty pamatovat může (šlo o ale delší pobyty kde ty lidi vidi u snídaně).
Pro nezapsanou návštěvu mi přijde lepší apartmán bez recepce ... historicke domy mají něco do sebe ... trámy, balkón ve střeše ... ale když tam mají matraci kde je znát každá pružina, nebo se o ten trám u postele po několikátý praštím... človek si nadává, že ten nudný korpporátní hotel neí tak blbý :)
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od moon28 »

Domkanda a ostatni
..a doporucis nejaky hotel, penzion, nebo treba i wellness?
sprcha
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. čer 2015 6:31:54

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od sprcha »

Ja by som odporucil wellnes na prednej hore. Su tam aj chatky kde sa o vas nikto nestara ci ste dvaja alebo traja. Sice su skromnejsie zariadene, ale o to tu asi az tak nejde.
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Výběr hotelu pro kanda-hrátky

Příspěvek od janzizkahusita »

Znám jedno slušný ubytování v Jarošově nad nežárkou, je to spíš ranč, polo samota, les, rybník, příjemné čisté prostředí, dobrá cena a majitelé jsou těmto různým hrátkám nakloněni, vlastní zkušenost.
Odpovědět