Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět

Co máte radši

Trojka
275
59%
Manželka s milencem sama
188
41%
 
Celkem hlasů: 463

bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od bullmaster »

Pro mne z pohledu druhé břehu je lepší, když jsem s ženou sám. Tedy dvojka s průběžným informováním manžela / partnera.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od Superwenda »

Čekat doma je super, ale trojka u mě zatím vyhrává.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od antimusculus »

Já to zažil jen 2x. Byla s ním sama a kouřila. Čekání na výsledek a na fotky pro mě bylo extrémně vzrušující. Po trojce ani moc netoužím.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od tarenor »

Já zažil 2x čekání na hotelu, až mě ta moje zavolá, že muži jít domů. Byl jsem zamčený v pásu cudnosti a neměl u sebe ani líče od bytu. Bylo to hrozně vzrušující, doma jsem ji hned skočil k nohám. Více jsem to rozepsal v mém starém deníčku ,,v pásu na hotelu,,. Doma jsem s potom směl vystříkat jen u jejích nohou.

Trojku jsem zažil jen s kurvou, kdy jsme si se stávající přítelkyni zaplatili maserku, která princeznu udělala rukou a já se díval zamčený a pomáhal. Víc jsem napsal ve svém novém deníčku.

Shrnul bych to tak, že že za dvojka byla o dost intenzivnější pocitově, to čekání, ponížení a výstřik po odemčení byly fakt ohromné. Ale zase tu trojku jsem si víc užil, i když jsem se při tom neudělal. Nebylo to tak ponižující, ale zase intenzivnější pocitově při tom aktu. Oboje bych chtěl určitě znovu, ale protože nová přítelkyně nechce o jiném chlapovi už ani slyšet, tak jsem spíše pro trojku s holkou.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od Domkanda »

Průběžný stav 10:7

Bullmaster - zajímavý pohled z druhé strany, ale jeho hlas nepočítám
Tarenor - započítal jsem hlas pro sex ve dvou, protože trojka s kurvou nebo trojka s holkou jsou mimo téma a v hlasování jsem je nenabídl

Pokud někdo chcete diskutovat, napište v prvním řádku příspěvku, že jste už hlasovali, ať váš hlas nepočítám víckrát
Můj komentář k dvojkám a čekání na výsledek, fotky nebo vyprávění:
Asi by bylo pro mě děsně rajcovní udělat třeba prvních deset akcí vaším způsobem a jen přemýšlet, co zrovna dělají a pak si to nechat při společném sexu vyprávět (když jsme začínali, nebyly ještě ani digitální foťáky), když o tom přemýšlím, tak by to bylo asi děsné a fantazie pracovat umí 8-) :roll: a třeba až po těch prvních deseti akcích přejít i na mou účast. Podobné napětí a vzrušení, jaké jsem mohl zažít tehdy, dnes už nezažiju.
Ale naším oficiálním důvodem pro podobné hrátky bylo, že se ženě v péčku líbila kombinace MMF a chtěla jí zažít v reálu, tak jsem přítomný být musel.

Zároveň mi u trojky připadá logičtější dlouhodobost - my jsme to dělali společně a společně nás to bavilo. Když to přeženu, byl to stále náš sex ve dvou a k tomu se zapojil někdo třetí - hračka pro ní - jako kdyby jen lepší vibrátor.
U dvojky a následném vyprávění nebo posílání fotek si nedokážu představit (třeba jen proto, že jsem to nezažil), co by mě na tom mělo bavit opravdu dlouhodobě - několik let - třeba 5-15 let ... Už po třech - čtyřech letech bych měl asi pocit, že se z toho vytrácí nějaká zajímavost a vzrušení pro mě
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od master »

Přidal jsem ti anketu ať nemusíte složitě počítat.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od Domkanda »

Master:
Klidně budu počítat i příspěvky - dost lidí hlasovalo už na předchozích stranách.
Nebylo by lepší, aby možnost hlasování byla automatická? Nebo tě mám příště oslovit?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od mrskoi »

Keby som videl ako moja vzrušuje iného proste čokoľvek erotické, plakal by som od šťastia. Myslím že aj 5-6x si pri tomto vyhonil. Na druhej strane, keby s niekým išla sama, bol by som zúfalý že to nevidím. Samozrejme chcem aby si užila, aby prežila intenzívnejší orgazmus. Som teda sebec? Predpokladám, že by robila aj také veci co so mnou nie, aby nezaostávala. Zase so mnou by si bola istejšia do niečoho takého sa púšťať. Vie to už dávno že jej chcem dopriat, aj mužov chape ako viac nadržané tvory a rozumie mi. Neveri že sa niečo také môže robiť takže moja zufalost trvá ďalej ....
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od nasabi »

Som za trojku. Ak by bol do trojky stabilný partner, nechal by som ju výnimočne ich zapíchať si aj bezo mňa. Ak by chcela ísť sama s niekým,
asi by som jej to na začiatok dovolil, ale potom by som sa určite chcel pridať.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Je lepší trojka nebo vědět o jejím soukromém sexu?

Příspěvek od Domkanda »

Sčítané skóre je 12:7
8-)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Aragorn91, Boss-Men, Cage, colecek000, Fleur, georgeman, Gomez, Google [Bot], kaimaster, Killer999, Matej32, Odberouna3, Online, pelmel11, prasaci, uzsam1, vil007, Zaq a 91 hostů