Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od dr25 »

Zajímavé kalhotky :)


Obrázek
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od Domkanda »

Ještě hádka Rošťák x Opavák:

Nemyslím si, že by kandaulismus byla úchylka - tou může být až extrémní cuckolding
Já bych kandaulismus hodnotil jako zálibu 8-) , sexuální praktiku, jako je někdo ujetý na piss, anál, jemné SM, na kalhotky, na podpatky ...

Pedofil potřebuje dítě (dospělá žena se mu nelíbí), homosexuál chlapa (ženská ho nevzrušuje), tvrdý sadista potřebuje třeba krev, pyroman oheň a pod.
Já jako kandaulista nepotřebuju koukat na manželku v akci s jiným. Já s ní normálně šukám. Ale k tomu občas přistupuje naše záliba. 8-)

"Půjčovat samici" a srovnání se zvířaty není ideální - my souložíme - a provádíme spoustu praktik i jen pro zábavu.

Zajímavá je myšlenka, jak bych přistoupil ke kandaulismu, kdybych žil před 60 nebo třeba před 300 lety. Určitě bych totiž ženu nepůjčil při riziku jejího oplodnění :twisted: Teď je HA. Před 60 lety prezervativy byly, ale před 300 lety - spolehl bych se jen na přerušovanou soulož milence? Nebo bych do toho vůbec nešel? Těžko říct.

"Seriózní výzkum" - kdysi jsem se ptal snad v Sexuologickém ústavu v Praze, kdo má u nich na starosti kandaulismus :oops: jestli se tomu někdo věnuje, jestli je nějaká skupina - (homosexuálové nebo exhibicionisti maj) pořádně jsem tehdy sám se sebou nebyl srovnaný - kurva, jsem vůbec normální :?: Internet tak moc nebyl a já sháněl informace. Bohužel mi odpověděli, že přímo tomu se nikdo nevěnuje :cry: A jemně pochybuju, že by se to změnilo.

Naše záliba je zcela minoritní vůči třeba homosexualitě a zároveň není nijak nebezpečná vůči třeba pedofilii nebo exhibicionismu.
Kandaulista vlastně nikomu nevadí - ženě buď zcela vyhovuje, nebo si o něm pomyslí, že je blbý a buď to toleruje (a buď to pro něj udělá nebo ne), nebo to některá ani netoleruje - ale nikam si stěžovat nepůjde. Jiní chlapi mají kandaulisty spíš v oblibě :lol: Takže pochybuju, že by se tomu někdo moc věnoval. Škoda.

Kandaulistu nikdo nevidí jako problém a extrémního cuckolda spíš označí jako submisivního masochistu.
Ale nějaký případný výzkum by mě taky zajímal. Jestli vyhraju první ve sportce, tak ho zasponzoruju
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
didusineptus
Příspěvky: 11
Registrován: sob 20. srp 2016 7:45:12
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od didusineptus »

Ajé tady je někdo vzdělanej, úchylkoměr je číselníkový úchylkoměr a to jsou takzvané hodinky a používají se ve strojíreství!!

https://somet.cz/cz/uchylkomery?utm_sou ... kom%C4%9Br
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od Domkanda »

Tři chlapi se hádají v hospodě, kdo má blbější a rozhazovačnější manželku.
První říká "My jeli na dovolenou k moři a ta moje si koupila celou potápěčskou výbavu - přestože ani plavat neumí, vody se vlastně bojí. Ani to na sebe nevzala, do moře šla jen po kolena - úplně vyhozené peníze ..."
"To nic není.", říká druhý chlap. "Ta moje si koupila sportovní kolo za 50 tisíc, přestože na kole nejezdí. Jezdila snad jen v deseti letech na koloběžce. Samozřejmě na to ještě nesedla. Úplně vyhozené prachy." Kroutí očima druhý muž.
Ten třetí se smutně rozesměje a povídá: "No, mě to naštěstí nestálo tolik peněz jako vás, ale moje manželka je přeci jen nejblbější. Moje manželka totiž dnes odjela do lázní. Večer jsem se jí podíval do tašky a měla tam snad 20 prezervativů. Kdyby ty vaše chtěly, mohly se rozhodnout na kole jezdit nebo zkusit to potápění. Ale ta moje? Proč kupovala prezervativy? Copak ženská má čůráka?"
:roll: :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od fodel »

rostak píše:
didusineptus píše:Ajé tady je někdo vzdělanej, úchylkoměr je číselníkový úchylkoměr a to jsou takzvané hodinky a používají se ve strojíreství!!

https://somet.cz/cz/uchylkomery?utm_sou ... kom%C4%9Br
Už jsem se bál, že se žádný chytrolín nenajde :lol:
A teď si vem že si tohle myslí o tobě ;)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od KarelK1968 »

eev píše:Jestli někdo z vás považuje za seriózní "tisk" novinky.cz, tak si může přečíst tohle:

https://www.novinky.cz/clanek/jaroslav- ... h-40070371

"..... K sexu na veřejnosti mají velký sklon také dva druhy deviantů. Tím prvním bývají kandaulisté. ...

...Zdá se, že iniciátory situací popisovaných v tomto článku bývají většinou muži. Setkal jsem se však i s případy žen, které s velkým zájmem sváděly své mimomanželské partnery k souloži na veřejných místech. Hormon adrenalin, který se jim v takových situacích vyplavoval do krve kvůli obavám z dopadení, jim podle všeho nepřinášel jen sexuální vzrušení, ale do značné míry přispíval také k jejich uspokojení."

Kandaulisté - devianti?? No jo, kandaulistů je menšina :-)
No jo než se dostanem aspoň na úroveň homosexuálů tak tu bude ještě nenarozená generace.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:O čem to pořád točíš? Někdo snad někde napsal, že kandaulismus je úchylka, za kterou by měla příslušet ústavní léčba?
Jde o to, že ty automaticky slovo úchylka vnímáš nějak jízlivě. Víš, že existuje i úchylkoměr? Měří se s ním míra úchylnosti dotyčného :-D

Mícháš jabka s hruškama,. Když se bavíme o úchylkách, nevidím nic špatného v tom, zařadit kandaulismus do jedné škatulky klidně i s pedofilií. Fakticky na tom není nic špatně. Když se bavíme o drogách, je normální, že mezi drogy patří káva, cigarety, ale i pivo, apod. Když se budeme bavit o společenské nebezpečnosti, asi nikdo nebude tvrdit, že kandaulismus, nebo káva je společensky škodlivá. Stačí přemýšlet nad významem slov a necítit se hned uražený.

Mainstream, ani doktoři nemůžou za to, že kandaulismus je úchylka. Kdyby bylo mezi lidmi, nebo i zvířaty zcela běžné samici půjčovat a pasivně sledovat jak ti ji jiný šuká, pak by byli úchylové ti majetničtí, co si svoji samici brání. Ale z principu se tohle nestane, protože takoví jedinci by vyhynuli. To už je ale na jinou debatu. Jestli je kandaulismus vůbec dědičný, jestli je to porucha HW, nebo SW mozku, apod. :-)

Celkem rád bych si přečetl nějaký seriózní výzkum, co tohle způsobuje, jestli je to vrozené, nebo získané, apod. Ale bojím se, že je nás tak málo, že se tomu nikdo věnovat nebude. Leda by na to někdo začal prodávat prášky a byl by z toho kšeft.
No samci jsou majetnicti ale samice daj v přírodě každému který se ji líbí. Takze HW je běžná věc :D :D :D
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od KarelK1968 »

dr25 píše:Zajímavé kalhotky :)


Obrázek
Jo jak říká žena až tolik se spát nemusí.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od Domkanda »

Plešatej rybář sedí u řeky a chytne zlatou rybku:
"Pusť mě, splním ti tři přání!"
"Dobře", řekne rybář a zamyslí se:
"Chtěl bych mít husté hnědé vlasy!"
"Staniž se!", řekne rybka a rybář má krásné hnědé vlasy (co se mi na ženských líbí)
"Chtěl bych mít skvělého sporťáka!"
"Staniž se!", řekne rybka a na silnici vedle řeky stojí nadupané červené Ferrari.
"Klíčky jsou v zapalování, papíry máš za sluneční clonou." Říká rybka iniciativně.
"A rybko, je mi to trapné ... nešlape nám to v posteli ... já se vždycky děsně rychle udělám ... chtěl bych stříkat vždy až 5 vteřin po manželčině orgazmu, aby z toho ona taky něco měla ..."
"Staniž se!", řekne rybka. Rybář jí pustí, sbalí pruty, nasedne do Ferrari, starší Fabii nechá stát na místě ...

Za dva dny je rybář zpět u řeky, mračí se a řve "Zlatá rybko! Zlatá rybko!"
Zlatá rybka se vynoří a povídá "Co se děje? Vlasy máš ... snad jsi nenaboural to Ferrari?"
A rybář "To ne, ale včera jsem šel do práce, na poradě se mi najednou postavilo péro a měl jsem orgazmus :lol: Odpoledne jsem šel s kámošema na fotbálek, najednou se mi během hry postavilo péro a měl jsem mokré trencle. Děsnej trapas, rybko. :lol: Po fotbálku jsme šli s kámošema na pivo - a tam hned dvakrát :twisted: To je tak nechutný, když je jeden oblečenej ... Přišel jsem domů, začal jsem šukat ženu - půlhodiny, hodinu - a nic ... byl jsem celej zpocenej, ale neudělal jsem se vůbec ... Zase až dneska v práci ..." :roll: :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od dark »

:-D :-D tak ten se povedl
Odpovědět