Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od Domkanda »

Deník 5plus2 a rozhovor s historikem a historickým spisovatelem Vlastimilem Vondruškou
Výtah, který zajímá nás 8-)

"Představa o soukromém životě našich předků je dost zkreslená. Je to dáno tím, že středověké písemnosti pochází z pera církevních otců. Nikdo jiný neuměl psát. Církev považovala psané slovo za tak významné, že muselo zachycovat pouze skutky, které povznášely duše křesťanů. Hanebnosti se nezapisovaly. A pokud kronikář nenašel skutky, které by křesťany povzbudily, měl povinnost si je vymyslet. Existuje ale pár dokumentů, které hovoří o pravém opaku. Naši předkové hřešili ostošest.
...
Je obrovský rozdíl mezi ideologií a reálným životem. V desateru sice stojí: Nesesmilníš, ale v principu ještě v polovině 14. století téměř polovina našeho farního kléru měla tajné manželky, konkubíny ... ve skutečnosti se hřešilo a východiskem bylo pokání a zpověď. Středověká církev byla mnohem tolerantnější než pozdější barokní. Ve středověku se hříšníci nezatracovali, ale napravovali. K posouzení, zda je, či není míra hříchů dovršena, se vydávaly předpisy a normy. :lol:
...
Proto existovaly normy, kolik a jakých hříchů můžete spáchat, abyste byli ještě spaseni. Týkaly se sexu, ... citujeme jistý církevní koncil (v dnešních reáliích Ústavní soud - nebo spíš nařízení Evropské komise :mrgreen: ), který se ve 12. století zabýval problémem 8-) , s kolika muži smí žena ve svém životě tělesně zhřešit, aby byla ještě spasena :lol: (Koncil) dospěl k číslu 40 :roll: :roll: :lol: :lol: :shock: :shock: "
To mě teda dostalo :shock: :lol: to jsem čekal mnohem nižší číslo :roll: Takhle si zaslouží spasení i moje manželka :lol: Stačí, když půjde ke zpovědi a bude se modlit :idea: :mrgreen:

Ale článek pokračuje:
"(Koncil) dospěl k číslu 40. Ale na venkově moc počítat neuměli. :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Otázka: Počkejte, tím se myslí 40 milenců během manželství?
Odpověď: ... šlo spíše o předmanželský sex. Hřích vdané ženy byl považován za těžší (u nás to je tedy naopak - nebyl předmanželský, ale byly - povolené, tedy ne tak závažné hříchy během manželství). V jednom zákoníku z poloviny 16. století se uvádí, že pokud muž přistihl ženu při nevěře, může pro ní žádat trest zahrabání zaživa (schválená nevěra, ale není nevěra, tak se, holky, nebojte). Aby však mohl žalobu podat, musí být při jejím přistižení in flagranti sedm věrohodných svědků ( :lol: :lol: :lol: taková seance - to už je kandaulismus jako vyšitý). Takže neznám případ, kdy byl tento zákon použit (kandaulisti nežalovali).

Otázka: Takže, když se vrátíme k těm čtyřiceti povoleným milencům (skvělá, skvělá formulace), nejspíš se počítalo, že VĚTŠINU (zvýrazněno Domkandou, takže ne všechny) milostných zkušeností nasbíraly dívky před svatbou. Copak nebylo žádoucí, aby byly panny?
Odpověď: V prostředí urozené společnosti se to vyžadovalo, ale mezi prostým lidem nikoliv. Na venkově (a ve středověku byl venkov většina populace) dlouho přežívaly pohanské tradice a rituály. Při oslavě různých svátků fungoval jakýsi erotický pardon 8-) Sex se mysticky spojoval s plodností přírody a napomáhal lepší úrodě (takže žádné dotace zemědělcům, musíme jen víc šukat).

Je tedy jasné, že venkovské dívky nemohly být v době sňatku pannami. Až do třicetileté války platilo nepsané slovanské zvykové právo, které říkalo, že pokud ženich na svatebním loži zjistí, že nevěsta je panna, může sňatek prohlásit za neplatný, když o ni zatím nikdo nestál 8-) :lol: :lol: :lol:
(Poznámka - na tom určitě něco je, i pro mě je vzrušující, že o ní stále někdo stojí, chce s ní něco mít, ale je moje)"

Konec citace - myslím, že je to zábavné a skvělé. Pár výletů strojem času bych určitě rád absolvoval.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od 123vfa »

Díky za zajímavé čtení...………..
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od eev »

Jestli někdo z vás považuje za seriózní "tisk" novinky.cz, tak si může přečíst tohle:

https://www.novinky.cz/clanek/jaroslav- ... h-40070371

"..... K sexu na veřejnosti mají velký sklon také dva druhy deviantů. Tím prvním bývají kandaulisté. ...

...Zdá se, že iniciátory situací popisovaných v tomto článku bývají většinou muži. Setkal jsem se však i s případy žen, které s velkým zájmem sváděly své mimomanželské partnery k souloži na veřejných místech. Hormon adrenalin, který se jim v takových situacích vyplavoval do krve kvůli obavám z dopadení, jim podle všeho nepřinášel jen sexuální vzrušení, ale do značné míry přispíval také k jejich uspokojení."

Kandaulisté - devianti?? No jo, kandaulistů je menšina :-)
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od opavak74 »

eev píše:
"..... K sexu na veřejnosti mají velký sklon také dva druhy deviantů. Tím prvním bývají kandaulisté. ...

...Zdá se, že iniciátory situací popisovaných v tomto článku bývají většinou muži. ......

Kandaulisté - devianti?? No jo, kandaulistů je menšina :-)
..me pripada, ze slovo “deviant” je jen zoskliveno nebo zkresleno pouzivanim (podobne jako cernoch nebo cool) tim, ze se pouziva pro popsani neceho nestandartniho (myslim tim tu deviaci, cernosi jsou asi ...to je jedno :-D ) mozna snahou zkracovat ze “sexualni deviant” na pouhe “deviant”. Vzdyt deviation je z anglictiny odchylka ;-)
Ze kanda chce potravu pro vzruseni je jasna vec. A taky se da chapat, ze kdo vedome suka vdanou nebo zadanou panicku, je vlastne bull.
Holt.. unifikaci se nam ty odlisnosti jen vic zvyraznuji... a presto jsou jedinci, co se toho neboji ;-)
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od opavak74 »

Ale rozhodne je absurdni stavet i “neprimo” odchylku kandaulismu na uroven zoofilie, nekrofilie atd. atd.
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od opavak74 »

rostak píše:
opavak74 píše:Ale rozhodne je absurdni stavet i “neprimo” odchylku kandaulismu na uroven zoofilie, nekrofilie atd. atd.
Proč? Závislost na čokoládě a závislost na heroinu je taky to samé = závislost. Nedělal bych z toho zbytečně vědu.
Skvelej priklad dalsi demagogie...
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od opavak74 »

rostak, ty rostaku, co rypes? :? Kolik lidi pod vlivem kavy a cokolady spachalo nasilny trestny cin? Kdybys srovnal pernik s chlastem, neceknu...
...mimochodem, jakou trestni sazbu bys navrhoval za workoholismus?
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od opavak74 »

rostak:
1) nevztekam se
2) kdybys to napsal hned jako v poslednim postu, mas muj podpis
3) myslim, ze spis je to rozdilnosti mysleni a vnimani sexu u jedincu, popripade skupin, nejakej jouda v ramci snahy neprelidnit tehdejsi svet, ne? Oni to mysleli dobre a nejak se nam ta moralka vymkla kontrole :-D
Pro me je naprosto akceptovatelne cokoli, co povoli oba/vsichni akteri aktu.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od eev »

rostak píše: ........
Mainstream, ani doktoři nemůžou za to, že kandaulismus je úchylka. Kdyby bylo mezi lidmi, nebo i zvířaty zcela běžné samici půjčovat a pasivně sledovat jak ti ji jiný šuká, pak by byli úchylové ti majetničtí, co si svoji samici brání. .......
Jj, přesně tak ;-)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus v seriózním tisku, vtipy a pod

Příspěvek od Domkanda »

Do tématu jsem napsal vtipy, tak vaši hádku odlehčím:

Muž a žena se ubytovávají v hotelu.
Muž jde ještě přeparkovat auto a tak portýr předvádí luxusní apartmán ženě: "Tady máte koupelnu ... manželská postel se zrcadlem na stropě ..."
"Hm, to se může hodit", flirtuje žena.
"Tady je minibar ... balkon ... mohu pro Vás ještě něco udělat?", ptá se portýr a očividně očekává nějaký bakšiš :lol:
"Ne, děkuji", říká žena.
"A pro Vašeho manžela?" nedá se portýr a jemně nastavuje dlaň.
"Vidíte, já jsem zapomněla", vzpomene si žena na svého manžela: "Můžete mi donést nějakou hezkou pohlednici a známku?"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět