Ženy kandaulistů a jejich pohled na věc

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
Ellehotwife
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. říj 2017 16:14:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem žena kandaulisty. Kdo chce vědět o mně (nás) víc, může se mrknout zde

Re: Ženy kandaulistů a jejich pohled na věc

Příspěvek od Ellehotwife »

Já se manžela ptala, jestli mu to neva, když to řeknu holkám. A on měl podobny názor jako vy - sám byl zvědavý a vzrušený z toho, že si o tom budeme povídat a chtěl vědět, co na to kamarádky říkaly atd. Ale řekla jsem to jen takovým kamarádkám,které znám déle než manžela a vím, že se o tom nikde šířit nebudou...

Jinak souhlasím,že většina společnosti tohle nepochopí. Hlavně záleží na otevřenosti toho dotyčného. Jednou jsme se na rozlučce se svobodnou bavily s holkama o tom, kdo má doma nějaké erotické hračky ( my máme tři krabice hraček:-)) a dvě holky z osmi neměly ŽÁDNÉ. Takže ty by asi náš vztah moc nepochopily :-)
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ženy kandaulistů a jejich pohled na věc

Příspěvek od Pavca72 »

Těší mě, že za těch pár dní je tu už i pár reakcí. Čekala jsem, že se víc budou vyjadřovat ženy. Určitě není tento miniblog mužům uzavřen. Děkuji i za jejich názory.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Ženy kandaulistů a jejich pohled na věc

Příspěvek od MlsnáKoza »

Ahoj vespolek. Jak bylo již řečeno výše,společnost rozhodně není stavěná slyšet, že nějaký pár je schopný si dopřát sex jiným způsobem než 1+1, i když by se mohlo zdát, že dnes už snad nelze v sexu čímkoliv překvapit. Proto zveřejňovat mezi známými tuto skutečnost je vážně risk. My s manželem teda tajíme, jak to jen jde :D Ale spolu si řekneme spoutu věcí.....
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ženy kandaulistů a jejich pohled na věc

Příspěvek od Pavca72 »

Na sobotu mám slíbeného nového zajíčka. Hrozně se těším. Hlavně jsem přesvědčila manžela, aby byl u toho a snad mě i držel za ruku. Co nezvládne zajíček, dokončí manžel.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: axxxnoir, DawePL, donkey_pair, Jupiter, korssy, ktoiny, mangrand, mata-1, mloky, moby2, NepAl1967, Old_Lake, Romik07, Student123, taylor17, wagen, wolferan a 188 hostů