Kde bullové shání hotwife?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od BullOlomouc »

Ahoj, přečetl jsem si několik vláken, kde se zmiňovalo, že je těžké najít kvalitního bulla. Vesměs všemu rozumím a chápu. Sám však mám problém najít zajímavý kanda pár, který by to myslel vážně. Otázka tedy zní. Kam na ně chodíte? Klidně můžu napsat i kandové, jak oni přišli k bullovi.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od Domkanda »

Ani my jsme nikdy nehledali "bulla".
Myslím, že otázka je jen na submisivní cuckoldy.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Mamtorad
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. úno 2018 10:50:07
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od Mamtorad »

Je pravda že na seznamkach je spousta paniček které hledají milence a jsem přesvědčen že často nemá o kandaulismu ani páru. Prostě jí dělá dobře a netuší jak to má ona doma. Možná nejlepší řešení.
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od BullOlomouc »

Přestože se už delší dobu zajímám o tuhle problematiku, tak možná špatně chápu pojem bull. Měl jsem zato, že to nemusí být jen "mrdač", ale v pohodě týpek, který respektuje vztah dvou lidí (kanda páru) a přináší do toho něco dalšího, čímž dochází ke vzájemnému obohacení.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od Domkanda »

BullOlomouc píše:Přestože se už delší dobu zajímám o tuhle problematiku, tak možná špatně chápu pojem bull. Měl jsem zato, že to nemusí být jen "mrdač", ale v pohodě týpek, který respektuje vztah dvou lidí (kanda páru) a přináší do toho něco dalšího, čímž dochází ke vzájemnému obohacení.
"Bull" (býk) je vyloženě terminologie submisivních cuckoldů, kteří chtějí ponížení nějakého silného dominantního "bulla" - milence.

Já jsem dominantní, přesto ženě dopřeju, rád to vidím, ale toho milence nepovažuju za žádného nadřazeného "bejka", proto mi nevyhovuje ani ta terminologie.
jako já to má víc lidí, přihlásil se i Rošťák
Spousta kandaulistů, kteří nehoví angličtině, tento výraz ani nezná
My používáme výrazy: milenec, host, ten druhý a podobně
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od auton »

Domkanda píše:
BullOlomouc píše:Přestože se už delší dobu zajímám o tuhle problematiku, tak možná špatně chápu pojem bull. Měl jsem zato, že to nemusí být jen "mrdač", ale v pohodě týpek, který respektuje vztah dvou lidí (kanda páru) a přináší do toho něco dalšího, čímž dochází ke vzájemnému obohacení.
"Bull" (býk) je vyloženě terminologie submisivních cuckoldů, kteří chtějí ponížení nějakého silného dominantního "bulla" - milence.

Já jsem dominantní, přesto ženě dopřeju, rád to vidím, ale toho milence nepovažuju za žádného nadřazeného "bejka", proto mi nevyhovuje ani ta terminologie.
jako já to má víc lidí, přihlásil se i Rošťák
Spousta kandaulistů, kteří nehoví angličtině, tento výraz ani nezná
My používáme výrazy: milenec, host, ten druhý a podobně

Jako bych to napsal já,nikdy bych nepřistoupil na roli poníženého sluhy apod.Jsem ve vztahu ten dominantní a to že si zpestřujeme náš sexuální život dalším mužem neznamená že jsem něco méně než onen muž.Vždy vše děláme spolu čili jsem vždy přítomen i když většinou pasivně,prostě se rád dívám,fotím,natáčím ale abych po"akci"měl třeba očistit ústy manželku od spermatu nebo dokonce penis hosta tak to ani náhodou.Ano donesu třeba pití když v průběhu"akce"dostanou žízeň nebo podám kondom ale to je tak asi vše co se týče mého posluhování.
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od Staja »

Souhlasím s Autonem, i mě to vzrušuje, ale sluhu bych nedělal ani omylem.
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od bullmaster »

Já osobně rád hraju hry a manžel - kandaulista je pro mne parťák v téhle hře. Mimo hry jsem vlastně vždy byl normální kamarád / přítel / známý obou. Ani mne nijak nepřitahuje jakkoliv ponižovat jiného chlapa mimo sex. hry. A i zde to má svoje hranice.

A k původnímu tématu. Kde bullové shání hotwife. Ve 2 případech mi hotwife dohodila kamarádka, se kterou jsem sdílel tuto zálibu, i ona byla mimochodem pěkné číslo. Bylo to tak, že se bavila s kamarádkou, která si postěžovala, že jí to doma moc nebere, nebo že ten její by chtěl někoho do 3, nebo si chce prostě pořádně užít. Dokonce u jednoho z těch vztahů, který trval s přestávkami skoro 2 roky ráda asistovala. Prostě jsme šli jako pár na návštěvu a ona se pak s manželem té dotyčné dívala na naše hrátky a v podstatě se jich nijak neúčastnila, přestože možnost čtyřky vlastně byla, ale ze strany manžela nebyl zájem....
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od BullOlomouc »

bullmaster píše:Já osobně rád hraju hry a manžel - kandaulista je pro mne parťák v téhle hře. Mimo hry jsem vlastně vždy byl normální kamarád / přítel / známý obou. Ani mne nijak nepřitahuje jakkoliv ponižovat jiného chlapa mimo sex. hry. A i zde to má svoje hranice.

A k původnímu tématu. Kde bullové shání hotwife. Ve 2 případech mi hotwife dohodila kamarádka, se kterou jsem sdílel tuto zálibu, i ona byla mimochodem pěkné číslo. Bylo to tak, že se bavila s kamarádkou, která si postěžovala, že jí to doma moc nebere, nebo že ten její by chtěl někoho do 3, nebo si chce prostě pořádně užít. Dokonce u jednoho z těch vztahů, který trval s přestávkami skoro 2 roky ráda asistovala. Prostě jsme šli jako pár na návštěvu a ona se pak s manželem té dotyčné dívala na naše hrátky a v podstatě se jich nijak neúčastnila, přestože možnost čtyřky vlastně byla, ale ze strany manžela nebyl zájem....
Super, dík za odpověď.
Mamtorad
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. úno 2018 10:50:07
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde bullové shání hotwife?

Příspěvek od Mamtorad »

U mě to bylo vždy tak že si mě vybrala žena na standardní seznamce. Nikdy to nebyl tak že bych musel někoho ponižovat.Kdyz tak jen ve hře předem domluvené. Vlastně jsem prošel tímto dvakrát. Jednou to bylo tak že jsem věděl že se se panička kurvit a manžel o tom ví a podruhé se jen díval a obsluhoval nás všechny alkoholem a tak. Každopádně vždy přes seznamku. Tady jsem nikdy nikoho nesehnal. Většina ani nepodepíše že nemá zájem. Myslím si ale že díky řekneme uzavřené komunitě by to mohla být slušnost. Prostě dvě řádky. "děkujeme ale už nemáme zájem. S pozdravem XY"
Odpovědět