GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od boystwoo2 »

Není tu nějaký gay cuckold pár? :)
potwery
Příspěvky: 5
Registrován: ned 05. dub 2015 20:49:10

Re: Gay cuckold

Příspěvek od potwery »

Ahoj, já a můj partner trochu žijeme na cuckold vztah... několikrát si k nám přivedl kluka a předemnou nebo v mé nepřítomnosti s ním měl sex. Nejdříve pouze s kondomem a minule již do milence stříkal, což bylo sice nebezpečné, ale zase to nejkrásnější co jsem viděl :P
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Gay cuckold

Příspěvek od slusnak »

líbilo by se mi mít partnera bulla. Být trvale zamčen a veden k tomu, že v našem vztahu je jediným samcem on. Muset snášet jeho nevěry a vše podřídit uspokojení jeho potřeb...
Být totálním paroháčem...
boystwoo2
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06. pro 2014 21:12:07

Re: Gay cuckold

Příspěvek od boystwoo2 »

Jak to u vás začalo? :)
potwery
Příspěvky: 5
Registrován: ned 05. dub 2015 20:49:10

Re: Gay cuckold

Příspěvek od potwery »

Celkem nevinně. Povídáním na téma koho by bylo zajímavé mít v posteli a co by sme s ním dělali. No a časem se naskytla možnost jednoho hezkého samce tak si ho přivedl a hezky mu to v naší posteli udělal. :)
canaris
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. led 2017 20:49:04
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsem bi a miluji sex s párem

Re: Gay cuckold

Příspěvek od canaris »

máte velmi hezké téma....líbí se mi
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Gay cuckold

Příspěvek od subkanda »

klukprochlapy píše:Zdravím, rád bych našel partnera/vztah s klukem/mužem co by mě měl jako cuckolda a sám si užíval s jinými muži, či mě půjčoval nebo nutil mít sex s jeho partnery/bully. Je mi 29/183/68 hodně submisivní gay. Hledal jsem dlouho nějaký portál, kde bych našel ať už partnera nebo "kamarády". Mám zájem pouze o muže, jedno jestli bi/gay/hetero, ale o ženy ne. Pokud by měl nějaký kluk/chlap zájem mě poznat nebo jen použít jako nějakého blbečka na šikanu, dejte mi prosím vědět do zpráv.
Zajímavé, tak si říkám, co kdyby to bylo jinak? Bi chlap, co by šukal se svou ženou? To bys jako nevěru z jeho strany nevnímal? Víš co, tohle tady asi najdeš snáze.

EDIT : ještě jedna věc, nevkládej svůj inzerát do každého tématu, jasné?! To není hledání, ale spamování.
klukprochlapy
Příspěvky: 13
Registrován: sob 15. dub 2017 12:34:22
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Gay kluk (29), co chce být cuck a hledá přítele, co mu to umožní.

Re: Gay cuckold

Příspěvek od klukprochlapy »

subkanda píše:
klukprochlapy píše:Zdravím, rád bych našel partnera/vztah s klukem/mužem co by mě měl jako cuckolda a sám si užíval s jinými muži, či mě půjčoval nebo nutil mít sex s jeho partnery/bully. Je mi 29/183/68 hodně submisivní gay. Hledal jsem dlouho nějaký portál, kde bych našel ať už partnera nebo "kamarády". Mám zájem pouze o muže, jedno jestli bi/gay/hetero, ale o ženy ne. Pokud by měl nějaký kluk/chlap zájem mě poznat nebo jen použít jako nějakého blbečka na šikanu, dejte mi prosím vědět do zpráv.
Zajímavé, tak si říkám, co kdyby to bylo jinak? Bi chlap, co by šukal se svou ženou? To bys jako nevěru z jeho strany nevnímal? Víš co, tohle tady asi najdeš snáze.

EDIT : ještě jedna věc, nevkládej svůj inzerát do každého tématu, jasné?! To není hledání, ale spamování.

Tak se zenou at si dela co chce, jen ja bych u toho byt nechtel. Jinak se omlouvam..jsem tu poprve.
klukprochlapy
Příspěvky: 13
Registrován: sob 15. dub 2017 12:34:22
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Gay kluk (29), co chce být cuck a hledá přítele, co mu to umožní.

Re: DISKUSE Kandaulismus a CUCKOLD

Příspěvek od klukprochlapy »

Jsem sub cuck kluk pro chlapa a dva a vice...nekdo kdo by me vyuzil?
klukprochlapy
Příspěvky: 13
Registrován: sob 15. dub 2017 12:34:22
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Gay kluk (29), co chce být cuck a hledá přítele, co mu to umožní.

Re: DISKUSE Kandaulismus a CUCKOLD

Příspěvek od klukprochlapy »

subkanda píše:
klukprochlapy píše:Jsem sub cuck kluk pro chlapa a dva a vice...nekdo kdo by me vyuzil?
Cituji, znovu si to přečti. Připadá ti, že je tohle podnět pro hetero diskusi ? :-)

On je velký rozdíl, jestli BULL v rámci ponižování cucka prostě nastříká subovi do huby, nebo když si BULL vyhlédne kluka, kterého zprzní. To první je projev dominance. To druhé udělá jen buzna. To je můj názor.

Hele klidně si tu s námi povídej o semenu, o pérech, o klíckách, pokud jsi na kluky, jistě ti to dělá dobře. Ale nestav to do té pozice, že by ti někdo projížděl zadek, nebo že by si kluci kouřili péra. To asi nevzrušuje ani toho, co jinak klidně vyskrá gumu plnou semene. Pleteš si pojem a dojem. Ti cuckové to nedělají proto že by je bralo semeno a chlapi. A ty bully zase nevzrušuje stříkat chlapovi do huby. První to dělá proto, že ho to ponižuje. Bull to dělá proto, že chce cucka před svou ženou dostat do role podřízeného subíka a chopit se role vůdce a alfa samce. Nevěřím, že někoho z nic vzrušuje, jak mu paroháč cucá žaluda. Ale určitě se mu líbí, jak se na to jeho žena dívá a jak k němu potom vzhlíží.
Ja si nic nepletu, sex nehledam. O sexu jsem nic nepsal a dokonce jsem zduraznil ze ideal je bez sexu. Chapu podstatu a filozofii.

Diskuzi to ocividne vyvolalo, tak nevim v cem je problem.

Navic jsem psal ze to respektuju. Ted uz jen reaguju a odpovidam na tve/vase nepratelske odpovedi.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 018807, Amazon [Bot], Atlantis2424, dergaer, getto, guxik, Ibeline, korbacik, Louxorko, manzele789, Men1237, mirek11, moby2, NepAl1967, Pfiff, rioxa, Rubar, sergo, Sportman95, streamer80, subikddik99, wagen a 171 hostů