GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od seedLover »

Přesně. Bude to podle mě tím, že subík je vděčný za každého. Ale dominant si může vybírat. Mezi gayi je hezký dominantní chlap něco jako krásná ženská mezi heteráky. Má stovky nabídek tak proč by se zdržoval s někým, kdo podle jeho měřítek je vlastně ztráta času, když ještě ani neví, jak to chodí. On si nechce hrát, on si chce zamrdat a jít.
Možná by to chtělo lovit na jiném webu, třeba nějakém pro kluky. Ale nepřipadám si jako hard gay abych si hledal přímo buznu. Nevím jak to popsat. Prostě když čtu výrazy jako aktiv, pasiv, versatil a že chce za půl hodiny mrdat a když mi napíše odkud jsem a jestli mám místo, tak utíkám. Tohle nechci. Ne. Líbilo by se mi, kdybychom si nejdříve psali, poznali se, pak bychom naplánovali schůzku, atd. A mezi tím si třeba zavolat. Zkoušeli jste někdy mluvit po telefonu s chlapem který vás uráží a mluví o manželce jako o kurvě a tak? Moc zvláštní pocit.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od Redtiel »

No, je to spíš o chuti. Ono zas není úplně zazivny mít furt stejnej stereotyp. Zkušený cuck ti ho poslušně vykouří a jdeš. Něco je i na tom je mít před sebou nezkušenýho, plachyho panice a ty ho můžeš ovládat a zaučit ho. :-)
buznapatrik
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. led 2021 7:11:52
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od buznapatrik »

https://unsee.cc/album#53mPPoRu6aQo2b2F kouknete na me, jsem verejna devka :)
buznapatrik
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. led 2021 7:11:52
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od buznapatrik »

kdo si chce natecet na skype jaky jsem prase??? mam dildo v zadku je mi 29, budu prasit na hajzlu..pak me muzes davat verejne na net
buznapatrik
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. led 2021 7:11:52
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od buznapatrik »

nekdo skype young11young11
Denda
Příspěvky: 17
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od Denda »

Opravdu hezky napsané od seedlover....a úplně s ním souhlasím.
Ve svém věku už cítím přesně tohle...jsem bi a jak říkám poslední dobou mám raději chlapské ptáky než kundy. A i když mám ženatého přítele v mém věku, stejně to je málo. Proto využiji každé příležitosti k pokouření pěkného chlapáka a nebo i dva najednou...jako posledně na jedné pláži.
Tam to jde samo...vzadu v lese je taková cesta a kdo chce, jde se tam projít a..užít si. Byl jsem tam s kamarádkou a její dcerou, ty byli na normální pláži a já si šel, než jsme jeli domů, se projít na tu druhou. Zašel dozadu do lesa a užil si....záchyt jako hrom.
Nejdřív s jedním, kterému jsem ho honil, starší chlap a pak se k nám doslova přihnal mladej kluk, že pro tohle sem chodí. A tak jsem honil dva...pak i oni mě a jeli jsem ve trojce. Já ale byl z těch jejich ptáků úplně vedle a tak jsem jim navrhl, sám od sebe, že jim je pokouřím...souhlasili oba. A tak jsem klečel na jehličí a kouřil dva ptáky na střídačku. Fakt jsem si to ve své pokročilém věku užíval a nijak mě nevadilo, že na nás koukají další chlapi...ale i několik párů. Honil jsem parádní ptáky do své nenasytné pusy a pak zase šel ten mladý kluk. I on si klekl a kouřil zase nás dva, mě a staršího muže. Užíval jsem si i tohle a spolu s druhým chlapem jsem se objímali, hladili zadky a on mě kroutil bradavky a líbal je. To bylo nádherné, v lese a v přírodě a kluk stále kouřil.
Pak šel i ten starší do kolen a takhle jsem si hulili ptáky. Já chtěl ale zase a nemohl jsem se nasytit jejich ocasů...jak povídám, baví mě to a zcela se tomu kouření oddám. Za chvilku jsem zase já klečel a udělal mladýho a spolykal jeho semeno...rád i polykám a když jsem hodně vzrušený dělám věci, o kterých ani nevím, že je dokážu. Starší chlap mě taky strčil péro do pusy a i jeho jsem musel nádherně udělat....i na jeho semenu jsem si pochutnal....a co jsem nestačil spolykat, nádherně mě nacákal na obličej...tohle taky mám rád, když jsem pocákenej mrdkou.
Utřel jsem si pusu a chtěl odejít, ale mladej mě popadl a že mě ho rád vykouří. Starší chlap odcházel a místo něho přišel další, co stál na cestě. Tomu jsem ho honil za chvilku rukou a mladej mě fakt udělal. Vycákenej jsem odcházel a kluk jel pořád na dalších zájemcích o kuřbu. A vedle nich už mrdal nějaký pár a já odcházel....u kiosku jsem se několikrát osprchoval a bylo mě moc fajn. Vše netrvalo dýl jak 30 minut.
Přítelkyně to ale poznala, že jsem si vzadu užíval, protože když jsem opouštěl tuhle pláž, oblékl jsem si plavky obráceně. Ona to viděla a měl jsem tichou jízdu potom nazpátek.
I tak, jak povídám, rád kouřím ocasy a rád polykám...rajcuje mě to a dokonale naplňuje úžasným sexem....ale najít správné ptáky, které se vám líbí, je fakt problém.

Denda
KubaOOOO
Příspěvky: 143
Registrován: pon 26. srp 2019 4:40:51
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od KubaOOOO »

Denda píše: pát 16. črc 2021 16:42:02 Opravdu hezky napsané od seedlover....a úplně s ním souhlasím.
Ve svém věku už cítím přesně tohle...jsem bi a jak říkám poslední dobou mám raději chlapské ptáky než kundy. A i když mám ženatého přítele v mém věku, stejně to je málo. Proto využiji každé příležitosti k pokouření pěkného chlapáka a nebo i dva najednou...jako posledně na jedné pláži.
Tam to jde samo...vzadu v lese je taková cesta a kdo chce, jde se tam projít a..užít si. Byl jsem tam s kamarádkou a její dcerou, ty byli na normální pláži a já si šel, než jsme jeli domů, se projít na tu druhou. Zašel dozadu do lesa a užil si....záchyt jako hrom.
Nejdřív s jedním, kterému jsem ho honil, starší chlap a pak se k nám doslova přihnal mladej kluk, že pro tohle sem chodí. A tak jsem honil dva...pak i oni mě a jeli jsem ve trojce. Já ale byl z těch jejich ptáků úplně vedle a tak jsem jim navrhl, sám od sebe, že jim je pokouřím...souhlasili oba. A tak jsem klečel na jehličí a kouřil dva ptáky na střídačku. Fakt jsem si to ve své pokročilém věku užíval a nijak mě nevadilo, že na nás koukají další chlapi...ale i několik párů. Honil jsem parádní ptáky do své nenasytné pusy a pak zase šel ten mladý kluk. I on si klekl a kouřil zase nás dva, mě a staršího muže. Užíval jsem si i tohle a spolu s druhým chlapem jsem se objímali, hladili zadky a on mě kroutil bradavky a líbal je. To bylo nádherné, v lese a v přírodě a kluk stále kouřil.
Pak šel i ten starší do kolen a takhle jsem si hulili ptáky. Já chtěl ale zase a nemohl jsem se nasytit jejich ocasů...jak povídám, baví mě to a zcela se tomu kouření oddám. Za chvilku jsem zase já klečel a udělal mladýho a spolykal jeho semeno...rád i polykám a když jsem hodně vzrušený dělám věci, o kterých ani nevím, že je dokážu. Starší chlap mě taky strčil péro do pusy a i jeho jsem musel nádherně udělat....i na jeho semenu jsem si pochutnal....a co jsem nestačil spolykat, nádherně mě nacákal na obličej...tohle taky mám rád, když jsem pocákenej mrdkou.
Utřel jsem si pusu a chtěl odejít, ale mladej mě popadl a že mě ho rád vykouří. Starší chlap odcházel a místo něho přišel další, co stál na cestě. Tomu jsem ho honil za chvilku rukou a mladej mě fakt udělal. Vycákenej jsem odcházel a kluk jel pořád na dalších zájemcích o kuřbu. A vedle nich už mrdal nějaký pár a já odcházel....u kiosku jsem se několikrát osprchoval a bylo mě moc fajn. Vše netrvalo dýl jak 30 minut.
Přítelkyně to ale poznala, že jsem si vzadu užíval, protože když jsem opouštěl tuhle pláž, oblékl jsem si plavky obráceně. Ona to viděla a měl jsem tichou jízdu potom nazpátek.
I tak, jak povídám, rád kouřím ocasy a rád polykám...rajcuje mě to a dokonale naplňuje úžasným sexem....ale najít správné ptáky, které se vám líbí, je fakt problém.

Denda
Prozradíš kde je taková pláž? Možná bych se tam taky šel projít :)
Uživatelský avatar
petraa123123
Příspěvky: 35
Registrován: pát 08. čer 2018 13:17:17
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od petraa123123 »

Ahoj brala bych kdyby nekdo zkusil zpracovat manzela nejak sikovne. je posledni leta na nic, brala bych kdyby znej byl treba cuckold. libylo by se me kdyby poslouchal jineho typka poznal v puse penis a tak aby znej byla takova cubka.
Sluzebnik
Příspěvky: 108
Registrován: sob 11. bře 2023 7:11:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedenojsme manželé důchodci rád se dívám když musí být povolná mladým
Bydliště: Berounsko

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od Sluzebnik »

Zdravím jsem Bi rád bych našel partnera co by byl aktivní se mnou
Klucina205
Příspěvky: 89
Registrován: pát 27. zář 2019 22:21:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GAY cuckold (gay diskuze pouze zde)

Příspěvek od Klucina205 »

Ahoj my jsme manželé 33 a 34 manžel bi najdeme bi muže? Vsetinsko nakde se nějaký normální slušný na dlouhodobý vztah i život ve třech
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: amatern, Amon7, Barna, bgeorge, brno27, Bullforyou111, bullyboy, Cafe, Capri, chevcz, dergaer, Fencek55, goryo, Guri20, jjj456, kawa71, Lucifer77, Mflash23, Morientes, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, pavel2024, Pfiff, pikot, samito09, Showa2, Slabber, svatekkv20, trogar, walish88, wuua, Zajda01 a 174 hostů