ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět

Pracuje vaše přítelkyně/manželka?

Pracuje
162
70%
Nepracuje a nebude
34
15%
Nepracuje ale bude (mateřská, hledá si práci, studuje, atd.)
34
15%
 
Celkem hlasů: 230

Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od MlsnáKoza »

Hazelnut píše: Ja si myslím, že dotyčná má maňusov pekne vycvičených, pretože podla susedov ona nerobí vôbec nič, len naberá hmotnosť a leští nechty oni kmitajú.. oni idú na pivo, ona s kamarátkou na diskotéku, borci uvaria, upracú a v nedelu idú všetci traja spoločne do kostola..skrátka taká tradičná slovenská rodina.

p.s. vraj na samom začiatku sa celkom dobre pomleli, keď manželka doniesla domov toho nového parťáka.. a aha, človek si zvykne aj na šibenicu.
Ta bude kynout tak dlouho, až jí nakonec utečou oba. A možná spolu :lol:
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od cuckpig »

rostak píše:Ale upřímně, umím si za sebe představit takový život ve třech. Záleží to samozřejmě na lidech, ale pokud si tři sednou, proč ne. Sám znám páry, nebo spíš teda tria, kde to takhle funguje. I když je to chlap a dvě ženské :-) Ale chlapi, ruku na srdce, kdo by to vydržel, mít doma trvale dvě baby... :-D
To by jsme museli nejspíš do jiných krajin, tam jich mají i víc.
Hazelnut
Příspěvky: 13
Registrován: stř 29. kvě 2019 9:13:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od Hazelnut »

rostak píše:Ale upřímně, umím si za sebe představit takový život ve třech. Záleží to samozřejmě na lidech, ale pokud si tři sednou, proč ne. Sám znám páry, nebo spíš teda tria, kde to takhle funguje. I když je to chlap a dvě ženské :-) Ale chlapi, ruku na srdce, kdo by to vydržel, mít doma trvale dvě baby... :-D
zjavne im to vyhovuje, keďže im takýto vzťah funguje pomerne dlho. Inak predstava mať doma dve baby je skutočne fascinujúca, jedna by mohla variť a druhá upratovať.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od cuckpig »

Každý jeden, by si mohl vymyslet různé varianty, dva, tři, více muži, dvě, tři více, jiné ženy, co by tak jako dělali, co by se každému líbilo. Nic, je jen realita, konkrétní rozhovor, konkrétní jednání, kdyby nefunguje:) Kvíík.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od cuckpig »

rostak píše:Kviku, myšlenka je základ pro to, abys mohl vykročit správným směrem. Samo se nic nestane. Proto je dobré mít své představy a pak na nich pracovat.
Ale i ty představy musí vycházet z nějaké reality.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od cuckpig »

rostak píše:
cuckpig píše:
rostak píše:Kviku, myšlenka je základ pro to, abys mohl vykročit správným směrem. Samo se nic nestane. Proto je dobré mít své představy a pak na nich pracovat.
Ale i ty představy musí vycházet z nějaké reality.
Vizionáři by s tebou nesouhlasili ;-)
Navíc, soužití tři lidí není sice u nás běžné, ale rozhodně ne nereálné.
No já myslím, že ano, i vyzionáři musí pracovat s tealitou.S tím soužitím souhlasím, o tom není pochyb, jde ale o to, jaká je to verze.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od MlsnáKoza »

cuckpig píše:
rostak píše:Ale upřímně, umím si za sebe představit takový život ve třech. Záleží to samozřejmě na lidech, ale pokud si tři sednou, proč ne. Sám znám páry, nebo spíš teda tria, kde to takhle funguje. I když je to chlap a dvě ženské :-) Ale chlapi, ruku na srdce, kdo by to vydržel, mít doma trvale dvě baby... :-D
To by jsme museli nejspíš do jiných krajin, tam jich mají i víc.
A proč si myslíš, že mají vyhrazené časti domu :lol: :lol: :lol: ?
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od MlsnáKoza »

rostak píše:Založil jsem téma na diskusi o soužití ve třech, dostali jsme se úplně offtopic

viewtopic.php?f=23&t=1730#p56973
,,

Možná by nebylo od věci požádat admina, ať nám vlákno vhodně střihne a přesune k tobě. Ať tady neplevelíme.... :)
Odpovědět