Platba nájmu sexem

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Platba nájmu sexem

Příspěvek od pepe »

Četl jsem tady zajímavý příběh o pronájmu bytu výměnou za sex s přítelkyní, nebo manželkou.

Pronajali byste si takto byt, s platbou nájmu v naturáliích?
Pronajali byste byt páru s hezkou ženou, která by vám platila svým tělem?

Má to nějaká úskalí? Dá se to nějak právně ošetřit, aby majitel měl na sex nárok a v případě, že pár bude neochotný, tak mohl smlouvu vypovědět?
Vsetin
Příspěvky: 3
Registrován: pon 29. led 2018 17:18:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Vsetín - hledám pár

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od Vsetin »

Jsem si jist že právně se tohle nedá podložit. Jednalo by se o prostituci a to naše legislativa nedovoluje.
Byt by asi byl pronajat za 1kč a nějak by se musela napsat specifikace prací( například úklid domácnosti)
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od Retistran »

pepe píše:Četl jsem tady zajímavý příběh o pronájmu bytu výměnou za sex s přítelkyní, nebo manželkou.

Pronajali byste si takto byt, s platbou nájmu v naturáliích?
Pronajali byste byt páru s hezkou ženou, která by vám platila svým tělem?

Má to nějaká úskalí? Dá se to nějak právně ošetřit, aby majitel měl na sex nárok a v případě, že pár bude neochotný, tak mohl smlouvu vypovědět?
To jsem tam prispival ja a je to uplne supr predstava :D muzu potvrdit, ze se to neda smluvne osetrit, takova smlouva je neplatna, protoze odporuje nekterym zakladnim principum OZ. Nemuze existovat smluvni zavazek s nekym mit sex. Vypovezeni smlouvy na zaklade takoveho bodu by bylo neplatné.
Dalo by se to osetrit takovym zpusobem, ze by byla ujednana napr. moznost platit najem k rukam pronajimatele a i po castech behem mesice. Pak by po sexu mohl vystavit doklad o zaplaceni prislusne castky z najmu. Ty by sis je skovaval a pocital kolik chybi do celeho najmu. Kdyby to ona odmitala nebo zacaka odmitat, proste bys pozadoval platbu v penezich. Diky zavazku hrubeho poruseni smlouvy v pripade nezaplaceni najmu do stanoveneho data v mesici bys az pak mohl vypovedet okamzite smlouvu, kdyby nechteli zaplatit penize.
A ano, tohle si dost dobre dovedu v realu predstavit. Z obou stran. Vzrusuje me, ze to jde za tu hranu, kdy uz se partnerka prodává, ale zároven to není lacinné jak inzeraty, huleni neznamych per v cizich autech apod. Dal by se rozvijet zajimavy vztah, ktery by se ejak vyvijel, od pocatecnich rozpaku, az k navyklemu a odvaznejsimu panu domacimu, ktery by treba postupem casu mel i nejake specialnejsi pozadavky.
Naposledy upravil(a) Retistran dne stř 31. led 2018 14:17:48, celkem upraveno 1 x.
futureteacher
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. led 2018 14:57:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od futureteacher »

Retistran píše: To jsem tam prispival ja a je to uplne supr predstava :D muzu potvrdit, ze se to neda smluvne osetrit, takova smlouva je neplatna, protoze odporuje nekterym zakladnim principum OZ. Nemuze existovat smluvni zavazek s nekym mit sex. Vypovezeni smlouvy na zaklade takoveho bodu by bylo neplatné.
Dalo by se to osetrit takovym zpusobem, ze by byla ujednana napr. moznost platit najem k rukam pronajimatele a i po castech behem mesice. Pak by po sexu mohl vystavit doklad o zaplaceni prislusne castky z najmu. Ty by sis je skovaval a pocital kolik chybi do celeho najmu. Kdyby to ona odmitala nebo zacaka odmitat, proste bys pozadoval platbu v penezich.
A ano, tohle si dost dobre dovedu v realu predstavit. Z obou stran. Vzrusuje me, ze to jde za tu hranu, kdy uz se partnerka prodává, ale zároven to není lacinné jak inzeraty, huleni neznamych per v cizich autech apod. Dal by se rozvijet zajimavy vztah, ktery by se ejak vyvijel, od pocatecnich rozpaku, az k navyklemu a odvaznejsimu panu domacimu, ktery by treba postupem casu mel i nejake specialnejsi pozadavky.
A jaké speciální požadavky byste měli na mysli pánové :P
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od Retistran »

To ja nevim, s tim musi prijit ten, kdo si moji partnerku plati a to je na tom to prave orechove.
futureteacher
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. led 2018 14:57:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od futureteacher »

Retistran píše:To ja nevim, s tim musi prijit ten, kdo si moji partnerku plati a to je na tom to prave orechove.
A na mě byste žádné požadavky neměli? :P
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od Osel »

Treba vozit mu pritelkyni az domu. A protoze cena najmu stoupa tak zatim co by s ni soulozil bych mu musel pouklizet byt
futureteacher
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. led 2018 14:57:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od futureteacher »

Osel píše:Treba vozit mu pritelkyni az domu. A protoze cena najmu stoupa tak zatim co by s ni soulozil bych mu musel pouklizet byt
A když bys hezky pouklidil tak by ses za odměnu mohl dívat jak jí mrdá
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od zvědavec »

futureteacher píše:
Retistran píše:To ja nevim, s tim musi prijit ten, kdo si moji partnerku plati a to je na tom to prave orechove.
A na mě byste žádné požadavky neměli? :P
Ano, kdyz bych prisel na kontrolu elektromeru nebo vodomeru, musela bys otevrit v erotickem pradle, svudne namalovana, pruhlednem zupanku.
futureteacher
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 25. led 2018 14:57:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Platba nájmu sexem

Příspěvek od futureteacher »

zvědavec píše: Ano, kdyz bych prisel na kontrolu elektromeru nebo vodomeru, musela bys otevrit v erotickem pradle, svudne namalovana, pruhlednem zupanku.
Co takhle jen černý korzet černé podvazky, rudá rtěnka a rudé lodičky?
Odpovědět