Triolismus

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

Jo také jsme pro trolismus ale jen za předpokladu že není milenec ten hlavní ve vstahu i když může být tím kdo řídí sem tam setkání. Ale to nějak moc nejde
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

seedLover píše:
KarelK1968 píše:Myslim ze uz jsi mimo hru. A jestli ne tak jen jak sponzor
Nebyl bych tak skeptický. Jemu vyhovuje být mimo hru sexuálně a jim určitě vyhovuje, že se o ně finančně stará. Myslím si, že je to dokonalá symbióza. Každý vztah je symbióza.
No nevím když měla ta moje milence tak jsem byl shovívavý jen do té doby dokud jsem nebyl po finanční straně dominantní takže podle mne. Kdo dokáže lépe ženu zajistit tak velí a kdyby to bylo jen to ze bude šukat na swingers party.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

seedLover píše:Kdybych chtěl být bull, líbilo by se mi, žít s vdanou milfkou, kterou by její manžel vydržoval a v sexu by nepřekážel. Poroučel bych mu, utíral bych si do jeho košile semeno, nutil bych ho prát, vařit, uklízet a když by se mi chtělo, ošukal bych tu jeho přímo před ním a díval bych se mu u toho do očí a vysmíval se mu, jaký je ubožák,.
Proč by se jim to nemělo líbit? A jemu se to taky líbí. Je to prima.
To je přesně ten názor chlapa o kterým si myslim ze je v podstatě líný a neschopný jen by chtěl využít ve svůj prospěch něčí touhy.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

dark píše:
j-dou píše:Ponižující by bylo, kdyby ho svázali, pomazali medem a za nohy, hlavou dolu, ho pověsili nad mraveniště (leda, že by byl ještě masochista, to by měl jako odměnu). To, že se musí dívat, jak mu dva maníci šoustají ženu, má jako splněné přání.
Myslím si, že pro každého chlapa je ponižující, když mu dva jiní šukají jeho ženu a on si ho nesmí ani vyhonit. Sedí tam jak pecka, přetahuje si kůžičku sem a tam a čeká na svolení. Vzrušený je z toho určitě taky, ale to vzrušení pramení právě z toho ponížení. Aspoň u mně by tomu tak bylo
Souhlas celý tento problém s cuckold a podobnou aktivitou je právě to vzrušení z ponížení ale ne vždy jde o ponížení může někteří to mají tak že je bere právě to ze ta jejich je kurva.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Triolismus

Příspěvek od j-dou »

Zde na fóru se preferuje vztah, kdy je manžel velmi často ponižován, čím více a hruběji, tím je to správnější cuckold pár. Páry, které to mají nastaveno o poznání klidněji a berou to jako hru-občasné zpestření všedního života, sem moc nepíší, asi aby je zdejší " inkvizice " hned neukamenovala. Dost mužů vzrušuje, když vidí manželku s jiným mužem, ale berou to hlavně jako trojku, kdy se aktivně zapojují a následně se spokojeně dívají jak si manželka v dalším kole užívá. Pokud by sem začaly psát i páry, které to mají podobně nastavené, bylo by fórum lépe obsahově vyvážené.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Triolismus

Příspěvek od dark »

j-dou píše:Zde na fóru se preferuje vztah, kdy je manžel velmi často ponižován, čím více a hruběji, tím je to správnější cuckold pár. Páry, které to mají nastaveno o poznání klidněji a berou to jako hru-občasné zpestření všedního života, sem moc nepíší, asi aby je zdejší " inkvizice " hned neukamenovala.
Mi to připadá přesně naopak. Nevšiml jsem si, že by tady nějaký cuckold, co je rád ponižován kritizoval pár, kde to mají tak, jak popisuješ - mírně nastaveno a bez ponižování. Cuckoldi zde na fóru jsou přátelští a nekonfliktní, píšou o svých pocitech a do nikoho se nanavážejí, nikomu to své pojetí takového vztahu nevnucují. Ale vždycky, když si tady založí vlákno, nebo napíšou nějaký příběh, tak se zjevíš ty a tobě podobní a začnete je kamenovat.
Proč místo těch neustálých keců o tom, "jak se tady preferuje" vztah kde je muž ponižován se nesebereš a nenapíšeš něco o tom vztahu, který je tobě sympatický? Kdo ti brání založit si vlákno NORMÁLNÍ, nebo MÍRNÝ KANDAULISMUS a tam psát o tom, jaké máš zážitky, nebo přání, touhy a fantazie? Jsem si jistý, že ti tam žádný cuckold nebude nadávat a kritizovat tě.

Ale kritizovat a kopat do všech, se kterými nesouhlasíš je jednodušší, než sám něco udělat, že? ;)
Naposledy upravil(a) dark dne ned 04. bře 2018 22:21:22, celkem upraveno 3 x.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Triolismus

Příspěvek od dark »

Cuck4 píše:Často jezdíme s bullem na prodloužené víkendy. Dříve jsme náš vztah tajili, ale nyní i manželku začal vzrušovat stále více její vztah hotwife-cuckold a na veřejnosti se více předvádí. Řekla mi, že chce, abych uváděl, že má milence. Když jsme přijeli do penziónu, tak jsem musel majiteli říci, že v jednom pokoji bude spát manželka s milencem a já sám ve druhém pokoji, ačkoli to nebylo nutné a večer jsme se mohli jen přesunout. Ráno pri snídani se s ním provokativně líbala, aby všichni věděli, že má milence.... Druhý den jsme šli do wellnes sauny. To byl extrémně vzrušující zážitek. Ve vířivce se brutálně ojížděli a dávali najevo, jakej jsem paroháč. V sauně pak moje hotwife roztáhla nohy a byla vidět její naběhlá kunda... Bull jí osahával a měl také naběhlé přirození z předchozí noci... Já seděl s nimi před všemi jako úplný paroháč s malým ptákem. Všichni hned pochopili, jaký je náš vztah. V sauně mi žena řekla, že večer půjdeme na swingers.... Nebyl to dotaz, ale oznamovací věta. V autě po příjezdu na parkoviště jsem se musel svléknout do naha a dostal jsem na krk obojek. Po zazvonění na zvonek překvapený pikolík viděl mě nahého a mojí ženu objímající se s milencem. Zasvítily mu oči a pustil nás dále. Všichni přítomní byli evidentně překvapeni nově příchozími. Já jsem stále nahý obsluhoval ženu s jejím milencem a pak jsem jazykem přede všemi lízal kundu svojí ženy, abych ji připravil pro milence. On ji pak začal šukat ze všech pozic. Když se mu začali stahovat jeho koule a začal do ní stříkat, bylo vidět, jak jsou všichni vzrušení. Žena roztáhla kundu a bylo vidět, jak z ní vytéká jeho sperma... Žena vykřikla:" Vylízej jí." Rád jsem to udělal do úplného vyčištění. Všichni se dívali a honili si ptáky. Sám bych jí nechal opíchat, ale milenec jí lizal a šukal a nikoho k ní nepustil. Po návratu domů jsem pochopil, že se přestala stydět za to, že je hotwife. Když jsme se vratili domů, tak její milenec parkoval před domem i v situaci, když jsem nebyl doma. Když jsem přišel do místní hospůdky, všichni se tvářili, že mám doma kurvu. Vzhledem k tomu, že je hodně atraktivní, tak při jejím příchodu do restarace všem svítili oči a měli nemístné poznámky. Ona se naprosto přestala stydět a na dotaz, kdo u nás parkuje, bez mrknutí oka řekla, že její milenec. Vypadalo to jako vtip, ale všichni včetně ní věděli, že je to pravda. Já seděl jako zařezaný. Pak přede všemi mi žena povídá: " Přijď až za 3 hodiny, přijede mi milenec, ať netušíš". Od té doby vsichni v naší vesnici ví, že je hotwife a já paroháč. Dřive by mi to vadilo, ale teď jsem tak vzrušený, že mi nevadí, že všichni vědí, že jsem paroháč a žena kurva...

Dokonalý příběh. Musí to být vzrušující, vidět ty pohledy a cítit, jak si všichni říkají - to je ten paroháč. Ona mu zahýbá. Dost mě to vzrušuje, ta představa, že by se to někdy dostalo na veřejnost.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Triolismus

Příspěvek od j-dou »

od KarelK1968 :
ale ne vždy jde o ponížení může někteří to mají tak že je bere právě to ze ta jejich je kurva.

Darku, na tohle jsem reagoval, žádných urážek a kopání jsem si v mém příspěvku nevšiml. Nedávno jsem Oslovi v jeho vlákně psal, že pokud mu jeho vztah vyhovuje, tak jak ho má nastavený , tak ať si ho užije. Divím se, že jsi v tom nenašel urážky a kopání do lidí.


od dark :
Kdo ti brání založit si vlákno NORMÁLNÍ, nebo MÍRNÝ KANDAULISMUS a tam psát o tom, jaké máš zážitky, nebo přání, touhy a fantazie?

Nejsem kanda a ani cuckold, tak si o tom nebudu zakládat vlákno. Přání, touhy a fantazie ? Jsem realista, život beru tak, jak věci přichází a odchází, nemám potřebu unikat do fantazie.

od dark :
Ale kritizovat a kopat do všech, se kterými nesouhlasíš je jednodušší, než sám něco udělat, že? ;)

Ty jsi, ale brebta, když jsi to psal, tak ses díval do zrcadla, že ? ;)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

j-dou píše:Zde na fóru se preferuje vztah, kdy je manžel velmi často ponižován, čím více a hruběji, tím je to správnější cuckold pár. Páry, které to mají nastaveno o poznání klidněji a berou to jako hru-občasné zpestření všedního života, sem moc nepíší, asi aby je zdejší " inkvizice " hned neukamenovala. Dost mužů vzrušuje, když vidí manželku s jiným mužem, ale berou to hlavně jako trojku, kdy se aktivně zapojují a následně se spokojeně dívají jak si manželka v dalším kole užívá. Pokud by sem začaly psát i páry, které to mají podobně nastavené, bylo by fórum lépe obsahově vyvážené.
S tím musím souhlasit ono je ještě otázkou co je real a co jen fantazie vydávána za skutečnost
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Triolismus

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:
j-dou píše:Tak mě zajímá, proč sháníte Bully, místo toho, aby jste si manželky šoustali mezi sebou.... :?:
Bulla vnímám jako kohosi dominantního. Za mě, kdybych se dočetl, že si někdo nasazuje klícku, nebo si nechá šukat manželku jiným, nikdy bych ho coby kanda nemohl vnímat jako bulla. I kdyby měl sebelepší výdrž, výbavu a tělo. Je to hodně o psychice.
Teoreticky bych mohl někomu ojet jeho ženu. Ale aby její kanda z toho něco měl, nesměl bych se dopředu profilovat jako kanda. Stačí to jako vysvětlení z pozice kandaulisty?
Ale na druhou stranu nejlépe ti porozumi ten co zná pocit toho druhého a víc co očekává. Takže kdejaký (bull) není zárukou toho že pochopí v jeho očích toho ubožáka kterému šuka má manželku a jemu se to líbí.
Odpovědět