Double penetration, sendvič majster

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Rocco
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 05. bře 2020 23:43:20

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od Rocco »

DP mame téměř vždy kdyz mame trojku, bez toho uz si to ani nedovedu snad představit. Ale sendvič to uz chce fakt souhru a sehraneho stálého partaka i tak celkem aspoň pro mne koplikovane. Za mě spíše DP😉
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od frtfrt »

Velmi mě toto téma zajímá. Neznáte někdo specializovaný web v ČEŠTINĚ? Povídky obrázky a podobně.
bi_sub1
Příspěvky: 130
Registrován: pát 30. srp 2019 18:18:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od bi_sub1 »

Je pravda, co tu píše řada z vás. Moje partnerka je hodně odvážná, ale DP ani sendvič nikdy nedělala a ani nechce. Kouřit a držet najednou je klasika, ale to další (bohužel?) ne. Jen jednou dovolila prst... :-)
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od frtfrt »

Je pravda, že to chce i trochu odvahy zvlášť u ženy. Ale Kunčičky je přizpůsobování, elastická.
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od frtfrt »

Velmi se mi líbí sendvič, ale do Kunčičky. Sháním fórum s touto tématikou. Poraďte. Dík
iglo
Příspěvky: 17
Registrován: pát 31. bře 2017 14:12:49
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Zkušený bull, rád se seznámím s párem či ženou z Prahy

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od iglo »

Já mám sendvič rád, ale zrovna s kanda páry to tolik nejde... Co jsem s takovými páry byl, tak většinou se kanda moc nezapojuje a spíš dívá.

Chce to spíš přibrat obdobně vybavenýho parťáka a vzít si jí společně.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od lotos »

iglo píše: ned 30. srp 2020 21:08:19 Já mám sendvič rád, ale zrovna s kanda páry to tolik nejde... Co jsem s takovými páry byl, tak většinou se kanda moc nezapojuje a spíš dívá.

Chce to spíš přibrat obdobně vybavenýho parťáka a vzít si jí společně.
to je pravda, taky se rád dívám, než se zapojuji.
iglo
Příspěvky: 17
Registrován: pát 31. bře 2017 14:12:49
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Zkušený bull, rád se seznámím s párem či ženou z Prahy

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od iglo »

Ale dobrý je taky pro tyhle účely zapojit dildo nebo kolík do dírky která zrovna není využitá. Žena si užije ten pocit vyplnění, já tu těsnou dírku a manžel parádní divadlo
Peterretep
Příspěvky: 1
Registrován: stř 12. pro 2018 11:04:51
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme par žena je hamlivá

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od Peterretep »

Ahoj,mám bohaté skúsenosti a sendvič je dobrý pre nás chlapov,ale moju nelákal anál,hoci raz keď bola sama z jebákom mi zavolala: už sme skončili lebo nemá viac prezervatívov a potrtkal ma aj do riti keď prídem porozprávam ti.Keď sme začínali s takýmito radovánkami mal som 54r.žena o rok menej.Trvalo dlho kým som ju presvedčil najprv s párom,ktorí k nám chodili aby som mu vytrkal ženu.Mal poriadny kokotisko ale nemával ho velmi tvrdý a nestál mu dlho.Ale keď som mu ju mrdal tak mu pekne stál,tak som povedal mojej nech sa vystriedajú a nasadne si na mňa.A jemu som povedal aby ho tam tiež strčil zo zadu ale nie do zadku ale do pičky,moja keďsa rozbesnila tak jej tam hravo vbehli.Po pár pohyboch kričal že už nevydrží že či má vytiahnuť hovorím mu nevyťahuj a striekal do nej tieklo mi to po guliach potom sa urobila žena a na záver ja a jeho žena keď si mi saddla na tvár a bozkávali sa z mojou a ja som lízal pičku.Striekala ako fontána tamer som sa utopil.Rád na to vzpomínam.
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Double penetration, sendvič majster

Příspěvek od Prcibuch »

Obrázek

Obrázek
a když je u toho sranda jde sendvič jak po masle
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, Amazon [Bot], berengar44, Fero369, getto, Janovak1977, kandaz, kohout50, lubos40let, moto50, Noem, ola, onpropar, protvojizenu, Pytrisek, rf2, terpsichor, wuua, Zajíček a 168 hostů