váš rekord bez vystřiku?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Lux »

martin píše:
rostak píše:Tak po týdnu bez cákání bych už lezl po zdi a slíbil bych cokoliv, aby mi ji sundala :-) Dva týdny bych nedal ani náhodou.
Moje řeč. Můj rekord je 9 dní. Byl mě uložen trest 8 dní za nevhodné chování na večírku. Už po pěti dnech bych udělal (skoro) cokoliv. Přišla od milence a teklo z ní semeno. To se stalo poprvé, do té doby se vždy opláchla a já vylizoval zbytky. Ale ani po očištění nepovolila a ještě mě pak uzamčení o den posunula. No a ten 9. den jsem dostal studené sperma z kondomu (píšu to na příslušném vláknu). Byl jsem tak nadržený, že bych milence i vykouřil, pokud by si to ona přála.
Popis svoje pocity vzrusenie presne. Ten pocit urobit cokolvek za vystrek je k nezaplateniu
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od martin »

Zamykání penisu není jen o kontrole výstřiků. V některých klíckách není možné si na ptáka ani normálně sáhnout. A když se chce náhodou postavit, přijde bolestivý tlak. Je to x dnů nejen bez orgasmu, ale i bez erekce a možnosti si ocas třeba mírně pohonit. Ti zamykaní rozumí, o čem mluvím. U mě už po první noci pod zámkem, kdy mě brzy ráno probudí ten známý tlak, se stává moje klíčnice středobodem vesmíru. Ca 3. den se to posouvá do fáze přeneseného orgasmu. Přestávám myslet na svůj výstřik, ale toužím ji lízat a uspokojovat. A ten 9. den jsem byl doslova na kolenou.
Přiznala se mě, že už mě chtěla odemknout 8. den a pěkně mě ho vyhonit. Pak ji napadl ten špás s kondomem. Ten byl ale k dispozici až druhý den.
Chtěla mě prý původně nalít obsah do pusy, ale bála se, jak to vezmu. Ta hra s vylitím na klíček jí přišla schůdnější, ale i veselejší. Já byl ale tak nadržený, že bych bral cokoliv. Přišla sladká odměna za moji trpělivost. Krátké pokouření a vyhonění. Bylo to tak rychlé, že mě nestačila ani popovídat, jak ji milenec pěkně šukal.
Chastityboy94
Příspěvky: 5
Registrován: stř 27. zář 2017 13:12:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Tak trošku omne mám rad keď môžem slúžiť žene alebo páru a to bez výhrad vo všetkom čo si prajú. Zo všetkého mám asi najradšej pasi cudnosti,strapon a hrátky zo spermiami rád očisťuje krásne ženské telo od semena . Pokiaľ sa tuná nájde pár alebo žena ktor

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Chastityboy94 »

Tak náš rekord doma je 6 mesiacov a každé 2 až 3 týždne som mal pokazený orgazmus ktorý končil ranou do guly . Momentálne sú to 4 mesiace od posledného a vraj ideme na rekord .
Cation
Příspěvky: 121
Registrován: pon 30. zář 2019 10:51:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: žijeme v polyamorickém vztahu
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1807

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Cation »

tak tejden, když jsem byl někde na treku, kde si nebylo kdy vyhonit, ani ve sprchách na to nebyl čas. Jinak tohle mi přijde jako blbá zábava - víte, že častá ejakulace je prevence problémů s prostatou? Čili já pokud nemám sex, tak si aspoň honím denně. Ale kdo chce kam...
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od seedLover »

To je otázka, no. Jestli je to škodlivé. Ale tak tělo si poradí, že. Když je tlak moc velký, semeno se samo uvolní.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Redtiel »

Hmm, týden jsem dal. :-) ale to bych pak ojel i strom. Ale zas, když mám rymicku tak vydržím i déle asi. Ale asi za zdravého stavu strikam často, strikam rád. Rekord byl asi 3-4x denně. Uznávám, poslední pokus se to už spíš jen sypalo ....
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od bozihovadko »

Já mám dnes 3 měsíce a jeden den. Žádný orgasmus, ani zkažený, jen několikrát poluce. A vůbec to nevypadá v nejbližší době že by mi mělo být dovoleno.
Golfisti
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 06. čer 2019 13:35:36
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zatím si o tom se ženou jen povidáme. Reálné zkušenosti na nás teprve čekají.
Bydliště: Praha

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Golfisti »

Nějak se to sešlo a týden před odjezdem na hory jsem to nestihl a teď mám na horách 14 dní zákaz. Momentálně je to týden a 3 dny a je to peklo.
Na oplátku jsem přítelkyni co zůstala doma, taky zakázal masturbaci
lud63
Příspěvky: 129
Registrován: pát 08. led 2016 15:49:55
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Rád jsem uzamčen v pásu cudnosti
Bydliště: Kladensko

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od lud63 »

Je to trapné ale 5 měsíců bez vystřiku.
Jann
Příspěvky: 27
Registrován: úte 05. úno 2019 12:28:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Jann »

Moj rekord pri partnerke 77 dni a bez partnerky 120 dni bez zaverecneho vystreku.
Odpovědět