váš rekord bez vystřiku?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od mrskoi »

Napíšem to z druhej strany. Mne sa tento rok len 4x stalo, že som nestriekal dva dni,,,ináč si vyhonim každý deň a niekedy aj 2-3x za deň. Az 90% vyhoneni je pri myšlienke a predatave,že moja manželka šuká s niekým iným.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od vlaji »

mrskoi píše:Napíšem to z druhej strany. Mne sa tento rok len 4x stalo, že som nestriekal dva dni,,,ináč si vyhonim každý deň a niekedy aj 2-3x za deň. Az 90% vyhoneni je pri myšlienke a predatave,že moja manželka šuká s niekým iným.
A jak často sexujete doma? Co má manželka nejraději?
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od mrskoi »

vlaji píše:
mrskoi píše:Napíšem to z druhej strany. Mne sa tento rok len 4x stalo, že som nestriekal dva dni,,,ináč si vyhonim každý deň a niekedy aj 2-3x za deň. Az 90% vyhoneni je pri myšlienke a predatave,že moja manželka šuká s niekým iným.
A jak často sexujete doma? Co má manželka nejraději?
Šľak má ide z toho trafiť že jej stačí orgazmus 1-2x za mesiac aj menej. Aspoň že má medzi tým niekedy vyfaja vyhoni
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Lux »

vlaji píše:Tak to je snad to nejhorší období přes prázdniny, holky chodí tak krásně vyzivave oblečené... Hm. Nic to s tebou nedělá?
Preco by nerobilo, urcite robi ale tak nebude si nad tym honit lebo ma doma svoju pani ktora je nad vaetky holky. Asi tak to vidim ja ak mozem hovorir...
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od vlaji »

Lux píše:
vlaji píše:Tak to je snad to nejhorší období přes prázdniny, holky chodí tak krásně vyzivave oblečené... Hm. Nic to s tebou nedělá?
Preco by nerobilo, urcite robi ale tak nebude si nad tym honit lebo ma doma svoju pani ktora je nad vaetky holky. Asi tak to vidim ja ak mozem hovorir...
To víš, že můžeš mluvit. Určitě také ocumujes holky v mini...
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od bazinga »

Ja mam rekord asi 5dni a obdivuju ty, kteri vydrzeli dele. Po trech dnech to zacalo byt neprijemne, ctvrty den zacaly bolet koule jakoby byly ve sveraku a paty den uz jsem nebyl schopny sedet v aute a dat nohy k sobe. K tomu silena bolest v bedrech, ze jsem to musel co nejdriv ukoncit. Nikdy vice..

Jak toto resite vy, kteri maji pravidelne abstinenci v radu tydnu?
malep
Příspěvky: 78
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od malep »

vlaji píše:Tak to je snad to nejhorší období přes prázdniny, holky chodí tak krásně vyzivave oblečené... Hm. Nic to s tebou nedělá?
Tak ono mě to po 50 už moc nestojí. Být ve 30 zamčený týden musí být horší než v 50 měsíc.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od fodel »

malep píše: Tak ono mě to po 50 už moc nestojí.
Sex je jako sport ;) když netrénuješ tak nefunfuješ .
Je mi asi stejně a změna je v tom že ho po ránu dokážu ohnout abych se trefil do mísy :D Dvě čísla zasebou zatím nejsou problém ;)
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od vlaji »

Neboj a když bude ocásek sloužit, tak i ve starším věku zvládneš dvě a možná i tři čísla... Ale tam už to je kvůli skleróze... Zapominas, že dnes už si sukal...
M1C
Příspěvky: 32
Registrován: stř 19. srp 2015 5:07:35

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od M1C »

Nejvíc asi týden. Se ženou začínáme a objevujeme tease and denial.
Nutno podotknout, že to ovšem nebylo bez výstřiku. Bylo to bez (skutečného) orgasmu, to jo, ale ne bez výstřiku. Manželka objevila kouzlo a umění "ruined orgasm" - zničeného, zkaženého orgasmu, čili zkažáku.

Zajímavé, že na tohle téma tu ještě není fórum. Pokud by někdo nevěděl, je to technika, kdy vás partnerka přivede na pokraj orgasmu a pak vás postrčí přesně přes okraj útesu a dá od toho ruce pryč. Stříkáte, vyprázdníte se, ale není tam to orgastické uvolnění. Člověk je nadržený dál a málem by zkažák obrečel. Vlastně se to nadržení tím víc stupňuje. Péro stojí dál i po vystříkání nebo se okamžitě staví znovu. Po týdnu denního, někdy i několikerého zkažení jsem nadržeností lezl po zdi.

O víkendu jsme si pak se ženou užili úžasný sex. Nejdřív mi vyhonila zkažák, pak na moje stále stojící péro nasedla a užívala si, aby slezla těsně před mým orgasmem. Poprvé se jí povedlo udělat mi zkažák kundičkou, namísto honěním. Pořád mi stál, jak předpokládala, takže na něj zase nasedla, nádherně se na mně udělala, slezla a mně dohonila rukou ještě třetí zkažený orgasmus. Jak říkám, po každém zkaženém orgasmu je člověk ještě nadrženější. Ale prý moje uvolnění prý až v pondělí - to nevyšlo. Takže úterý... ufff!
Jinak bych uvítal klidně i častější a delší omezení, ale žena je na mě ještě příliš hodná a nevydrží mě trápit déle, než pár dnů :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, Amazon [Bot], b-bboy, berengar44, Berysekk123, bgeorge, Bing [Bot], bullmaster, chacaturjan1, dudla, Flyman, Joseph, kohout50, korbacik, lubos40let, Milkas, moby2, mucko5055, ola, protvojizenu, Pytrisek, rf2, THOMAS69 a 164 hostů